Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Citeste si te concentreaza. Cum poti crede asa ceva la o femeie, in bucuresti, care se multumeste cu 1200-1800 ron de la un singur tip si nu mai are nevoiede altul?!

Daca era asa gasea de cand lumea si nu mai avea anuntul activ. Ce nu pricepi, frate.

Eu stiu una care primea 3000, 4000 euro lunar de la unu si tot se mai futea si cu altii pt bani.

El vrea loiala pe bani!

Iti spun eu nu gasesti una loiala pe bani!

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Bai nu faceam polemica :).

La 1800 lei de 3 ori pe luna cate 2-3 ore indiferent ca se mai fute cu 10 suna tentant. Nu-i gasesc profilul. Plm. S-a logat recent ca am dat scroll de mi-au venit dracii. Daca ai nr de tel ceva si e ok sa-l dai da-mi sau linkul la profil in PM.

Merci.

1800ron este totalul de 3 ori. Si ea a zis ca pt asa ceva este loiala, ca nu se mai arde cu nimeni.Fraieri ne crede. Clar de evitat.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mie nu-mi raspunde asa ca plm 🤣

 

Eu am vorbit cu ea, mi-a dat si poze pe whatsapp, i-am multumit si nu am mers mai departe. Tipa are o mutra care mie imi pare obosita si uzata. A cerut 500 lei pe 2-3 ore si mi-a spus din start ca nu face anal si nici oral cu finalizare. Nu vad ce as da 500 lei uneia care nu ma prea atrage pt normal protejat si o muie fara finalizare. Nu are la atuuri nici serviciile nici cum arata, nici macar prospatura nu e.

 

Sfatul meu ar fi sa nu va mai agitati cu Andreeateo1212 ca nu merita deloc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Citeste si te concentreaza. Cum poti crede asa ceva la o femeie, in bucuresti, care se multumeste cu 1200-1800 ron de la un singur tip si nu mai are nevoiede altul?!

Daca era asa gasea de cand lumea si nu mai avea anuntul activ. Ce nu pricepi, frate.

Eu stiu una care primea 3000, 4000 euro lunar de la unu si tot se mai futea si cu altii pt bani.

Bv bine punctat ✌️✌️✌️
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...