Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Lili 19 mai e de găsit? Pe cs nu am reușit sa o găsesc.

Da,acum are Liliana19 porecla.Nu a mai vazut-o pe site de ceva vreme dar nu cred ca si-a sters contul.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

aveti grija la una donnatella din Timișoara.posibil tepara. vrea urgent(pana maine seara), in cont 2000 ron, in schimbul unor întâlniri discrete, VIITOARE. cand i-am cerut poze, a zis ca ea are un statut. plus alte vrajeli ieftine, ca este singura, ca mama ei a decedat inainte de crăciun.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Fratilor,e normal cand dai peste una tare sa nu vrei s-o mai imparti si cu altii....deasta despre ftele bune si foarte bune nu se aud prea multe....

Asta-i de inteles. Dar nu inteleg de ce despre tepare nu se scrie? Unii se simt mai bine daca pe langa ei mai iau si altii aceeasi teapa? Sau le-o fi rusine? Nici o rusine, toti am patit. Sau o fi doar lene?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asta-i de inteles. Dar nu inteleg de ce despre tepare nu se scrie? Unii se simt mai bine daca pe langa ei mai iau si altii aceeasi teapa? Sau le-o fi rusine? Nici o rusine, toti am patit. Sau o fi doar lene?

Orgoliul ranit!!! De ce sa nu moara si capra vecinului!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Lori589(19) cere 500 ron/h. In poze arata ok dar in realitate e putin mai diferita. Dupa 1 sapt de discutii i-am oferit 250 ron pt 1/h, oral NP si NP. Intalnirea la hotel. Prestatia ok dar nu merita 500 ron. Se vaita ca o doare daca "dai mai tare in ea". Sustine ca face si neprotejat daca te intalnesti regulat cu ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Lori589(19) cere 500 ron/h. In poze arata ok dar in realitate e putin mai diferita. Dupa 1 sapt de discutii i-am oferit 250 ron pt 1/h, oral NP si NP. Intalnirea la hotel. Prestatia ok dar nu merita 500 ron. Se vaita ca o doare daca "dai mai tare in ea". Sustine ca face si neprotejat daca te intalnesti regulat cu ea.

Si eu am intalnit-o, acum o luna, dar am zis pass deoarece nu cred ca are 18 ani. Nu a fost de acord sa imi arate buletinul si am banuit ca este **spam editat**. Asa ca aveti grija!

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...