Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

urat cum se comporta in discutie si mie se pare ca e pretentioasa la intalnirea cu serviciile ei :)

Cu mine a vorbit frumos, mi-a dat niște poze cu ea si arată bine, am stabilit să ne vedem...ca si "cadou" ne-am inteles la o sumă relativ mică pentru timpul pe care il vom petrece

Link spre comentariu

Ca bine zici,in procent de 80-90% am convingerea ca e TRAVESTIT.Era pe cs si cand avea 18 ani,atunci nu avea sani mai deloc.Cel mai probabil pozele sunt prelucrate in photoshop sau alt program.Bani sa isi puna implanturi de unde? :slap2 E pretentios/a daca si pozele tale daca nu ii convin iti da block.

Am numarul de tel ,am negociat tariful la 150 lei /h ,sper sa nu fie tirista sau trans din ala care sug soferii pe 20 lei.

Yubitzica din Sighisoara e tirista si vroia 400/h dilimandroasa.)))

ChCam mare saltul din cabina camionului la 400/h + camera. Daca nu avem camion astea ne iau de gugustici.))))

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Am numarul de tel ,am negociat tariful la 150 lei /h ,sper sa nu fie tirista sau trans din ala care sug soferii pe 20 lei.

Yubitzica din Sighisoara e tirista si vroia 400/h dilimandroasa.)))

ChCam mare saltul din cabina camionului la 400/h + camera. Daca nu avem camion astea ne iau de gugustici.))))

Poze nu i-ai cerut? Numai cand bagi mana in chilotei sa nu dai de sarpe :))) Cred ca ramai socat? :laugh2 Centuriste,tiriste sunt pe cs.Care cred ca unele dintre ele nu au mai facut sex pe bani sunt tare naivi.

Link spre comentariu

 

Poze nu i-ai cerut? Numai cand bagi mana in chilotei sa nu dai de sarpe :))) Cred ca ramai socat? :laugh2 Centuriste,tiriste sunt pe cs.Care cred ca unele dintre ele nu au mai facut sex pe bani sunt tare naivi.[/

Cand am timp o chem la vizionare in Coresi si vad la fata locului despre ce e vorba.Un trans il citesti pe loc de la apropiere.

Daca chiar e trans ,i fac o surpriza de o sa o tina minte cat traieste.

La fata nu e cine stie ce ,dar are sanii aia fortza si anul bun de fabricatie.

Mie mi-a zis ca a fost in Austria .Acolo din ce am vazut in Viena ,nu prea e loc de asiaticile care au pret de dumping.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740001122
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0740001122
  • Oras:Bucuresti

Astept acum sa vina ziua "0", eram curios cum se comportă daca a mai fost cineva cu ea.

Si eu sunt curios cum se comporta ... asa ca ar fi interesant un review dupa :). Am vbit si eu cu ea acum cateva zile, si a fost ok fata, inclusiv pozele numai ca preturile mi s-au parut cam exagerate ... 150 eur 2 ore sau 600 toata noaptea. N-am incercat sa negociez. Tu cat ai stabilit cu ea?

Link spre comentariu

Si eu sunt curios cum se comporta ... asa ca ar fi interesant un review dupa :). Am vbit si eu cu ea acum cateva zile, si a fost ok fata, inclusiv pozele numai ca preturile mi s-au parut cam exagerate ... 150 eur 2 ore sau 600 toata noaptea. N-am incercat sa negociez. Tu cat ai stabilit cu ea?

a mentionat un coleg mai sus ca a fost de acord cu 150€ /6ore
Link spre comentariu
Vizitator lance
Reputație: 0

Cu unmister am vorbit eu inainte de rev si a zis ca nu e disponibila primele zile ale anului, nu am reusit sa fac rost de poze de la ea, doar un pret de 500 ron care mi se pare cam mult si mentine trendul astora de pe cs. Princessalice nu imi raspunde.

Link spre comentariu

Si eu sunt curios cum se comporta ... asa ca ar fi interesant un review dupa :). Am vbit si eu cu ea acum cateva zile, si a fost ok fata, inclusiv pozele numai ca preturile mi s-au parut cam exagerate ... 150 eur 2 ore sau 600 toata noaptea. N-am incercat sa negociez. Tu cat ai stabilit cu ea?

Eu m-am inteles la 100e/3h...sa vedem acum daca se tine de cuvant si ce o sa se intample

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

a mentionat un coleg mai sus ca a fost de acord cu 150€ /6ore

De ce ar vrea cineva 6 ore ?

 

Face cineva sex 6 ore?

 

Mai mult de 1h chiar nu vad sensul... eu unul dupa ce explorez peste tot trupul respectivei si imi dau drumu, nu mai vad niciun farmec sau excitare in a mai continua...

 

Iar 150euro este enorm, n-am platit niciodata mai mult de 300 lei la vreo fata de pe cautsponsor sau seekingarrangement (m-am vazut in total cu peste 20 de femei de pe aceste site-uri).

In general cu 100-300 lei iti faci treaba, chiar si gratis cu putin noroc si vrajeala.

  • Like 2
Link spre comentariu

De ce ar vrea cineva 6 ore ?

 

Face cineva sex 6 ore?

 

Mai mult de 1h chiar nu vad sensul... eu unul dupa ce explorez peste tot trupul respectivei si imi dau drumu, nu mai vad niciun farmec sau excitare in a mai continua...

 

Iar 150euro este enorm, n-am platit niciodata mai mult de 300 lei la vreo fata de pe cautsponsor sau seekingarrangement (m-am vazut in total cu peste 20 de femei de pe aceste site-uri).

In general cu 100-300 lei iti faci treaba, chiar si gratis cu putin noroc si vrajeala.

500-1000 lei platea Negoita si prietenii lui la prospaturile de la ,Miss Models Romania .

E vreo fata de pe CS mai valoroasa sau mai piesa decat modelele de 18-20 ani,sau vreun user de pe aici mai "capitalist" decat Negoita?)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740001122
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0740001122
  • Oras:Bucuresti

Salut! Cu miky9393 a fost cineva? Eu am vbit cu ea si nu am reusit sa scot un pret exact, dar a ramas sa vb din 8 ianuarie cand o sa aiba si locatie. Oricum ... in poze nu pare cine stie ce

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...