Sari la conținut

Noua in Pitești!!!


natalie93

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Sa fac si eu o recenzie scurta despre vizita mea la Natalia, ca timpul nu imi permite deocamdata sa povestesc multe.

Vizitat fata ieri, in ultima zi a ei in Pitesti.

Poze reale, frumoasa la fata, slim, pupacioasa, jucausa, atitudine super ok, cu mult bun simt. Imbracata sexy, pe tocuri si intr,un dres negru.

Locatie...un hotel la iesirea din Pitesti.

Am stat o ora, 2 numere, oral si normal.

Tarif 200 ora.

Ca actiune, oral super facut de ea, neprotejat la cererea mea, mi.a placut ca se uita in ochii mei cand sugea pula.! La normal, am pus.o in mai multe pozitii, fara comentarii din partea ei, chiar se impingea in pula ft frumos.

In ora cat am stat cu ea, am simtit ca am facut dragoste, se fute extraordinar de bine, pula sa ai!!!

Sper sa mai revina in Pitesti sau...in Bucuresti, ca as mai vizita.o.

Recomandat pt cei care le plac fetele slim si brunete.

Multumesc Natalia! :kiss3

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Sa fac si eu o recenzie scurta despre vizita mea la Natalia, ca timpul nu imi permite deocamdata sa povestesc multe.

Vizitat fata ieri, in ultima zi a ei in Pitesti.

Poze reale, frumoasa la fata, slim, pupacioasa, jucausa, atitudine super ok, cu mult bun simt. Imbracata sexy, pe tocuri si intr,un dres negru.

Locatie...un hotel la iesirea din Pitesti.

Am stat o ora, 2 numere, oral si normal.

Tarif 200 ora.

Ca actiune, oral super facut de ea, neprotejat la cererea mea, mi.a placut ca se uita in ochii mei cand sugea pula.! La normal, am pus.o in mai multe pozitii, fara comentarii din partea ei, chiar se impingea in pula ft frumos.

In ora cat am stat cu ea, am simtit ca am facut dragoste, se fute extraordinar de bine, pula sa ai!!!

Sper sa mai revina in Pitesti sau...in Bucuresti, ca as mai vizita.o.

Recomandat pt cei care le plac fetele slim si brunete.

Multumesc Natalia! :kiss3

Multumesc! Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu

Tocmai ce plec de la Natalie. Sunat si stabilit in locatia ei, Net Hotel. Cand am intrat pe usa vad o bruneta inalta, pe tocuri rosii si cu o tinuta sexy, imi venea sa sar pe ea din tocul usii, am stat de vorba si s-a scuzat pana la baie pentru a se igieniza. M-a intrebat cum doresc oralul, p sau n, desigur ca n, voiam sa simt buzele ei pe pula 😈, si incepe fratilor cu un oral pervers, cu priviri in ochi de se lasa cu fiori, atentie sporita in zonele adiacente. Dupa ce simte ea ca s-a facut tare ca piatra, pune prezervativul si se pune deasupra si incepe tata cu niste miscari lascive si opturi in pula de mama mama 😱. Am pus-o capra, un fund bombat si futabil rau, in doggy style e criminala vederea, eu deasupra, numeroase pozitii, gemetele ei acaparau cu totul muzica de pe fundal, chiar se simtea bine. La sfarsit la fel un oral de vis, finalizat pe sanii ei micuti care sunt dragalasi foc ☺ï¸. Timp de actiune o ora, cadoul 250, m-a invitat la o tigara si am conversat dupa sexul salbatic petrecut. Fata e foarte sociabila si glumeata. Sta pana sambata cu speranta ca se va mai intoarce pe meleagurile noastre, asa ca fiti draguti cu ea si vă va face sa vă simtiti ca un rege. Te pup dulce Natalie 😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Tocmai ce plec de la Natalie. Sunat si stabilit in locatia ei, Net Hotel. Cand am intrat pe usa vad o bruneta inalta, pe tocuri rosii si cu o tinuta sexy, imi venea sa sar pe ea din tocul usii, am stat de vorba si s-a scuzat pana la baie pentru a se igieniza. M-a intrebat cum doresc oralul, p sau n, desigur ca n, voiam sa simt buzele ei pe pula , si incepe fratilor cu un oral pervers, cu priviri in ochi de se lasa cu fiori, atentie sporita in zonele adiacente. Dupa ce simte ea ca s-a facut tare ca piatra, pune prezervativul si se pune deasupra si incepe tata cu niste miscari lascive si opturi in pula de mama mama . Am pus-o capra, un fund bombat si futabil rau, in doggy style e criminala vederea, eu deasupra, numeroase pozitii, gemetele ei acaparau cu totul muzica de pe fundal, chiar se simtea bine. La sfarsit la fel un oral de vis, finalizat pe sanii ei micuti care sunt dragalasi foc ☺. Timp de actiune o ora, cadoul 250, m-a invitat la o tigara si am conversat dupa sexul salbatic petrecut. Fata e foarte sociabila si glumeata. Sta pana sambata cu speranta ca se va mai intoarce pe meleagurile noastre, asa ca fiti draguti cu ea si vă va face sa vă simtiti ca un rege. Te pup dulce Natalie

mulțumesc frumos pentru recenzie, te pup și eu și sper sa ne mai revedem pupici
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...