Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna baieti ! Ma numesc Ami ,am 21 ani ,1.67,52 kg . Serviciile mele sunt : masaj de relaxare,oral cu sau fara protectie in functie de IGIENA,normal protejat,69,uro si alte mici fantezi . 150ron finalizare& 250 ron ora !  Imi rezerv dreptul de a mi selecta clientii si asta nu inseamna ca am figuri ...doar ca imi place igiena si bunul simt. 0761302107 Va astept,pupici ! P.S Sunt cat se poate de reala ....fara photoshop!!

post-212232-0-41585000-1488363696_thumb.jpeg

post-212232-0-04750800-1488363710_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Repost!!!


 


Salut!


 


Vizitat Ami – 0761302107, cu ceva timp in urma dupa o teapa luata dupa sectiunea ‘’luxoase’’. Stiti voi bine la ce ma refer.


 


RECENZIE INVERSA:


 


De la bun inceput calificativele dupa cum urmeaza (STRICT EVALUAREA MEA, AVAND ETALON SOLID DE COMPARATIE):


Atitudine: 7


Implicare in timpul actului: 7


Oral: 7


Normal: 7


Anal: N/A


Aspect fizic (este o femeie frumoasa, curata si ingrijita):


-          Chip: 9


-          Corp: 9


Igiena: 10


Locatie: 9 (Garsoniera, nu este zona centrala, dar curata si aranjata). Baia mica dar dotata.


 


Raport pret/calitate, comparativ cu ‘’luxoasele’’: BUN!!!


 


Argumentez calificativele acordate  mai sus, detaliat:


 


Sunat, vorbit, voce OK, vorbareata si vesela. Are personalitate, explica serviciile scurt si la obiect. Este genul directa si ‘’dintr-o bucata’’. Nu este respingatoare din vocabular, doar faptul ca insista sa se faca inteleasa.


Ami este o femeie frumoasa, blonda, estimez 1,65m si 55 kg, ingrijita. M-a asteptat in lenjerie neagra (dupa usa), aleasa cu gust, dar ieftina. Pe tocuri arata impecabil, ii scot maxim in evidenta fundul. Corpul este armonios dezvoltat pentru o mignona. Picioarele si bazinul frumos conturate. Pasarica frumoasa si stramta, doar este tanara. Sanii estimez maxim numarul trei, fermi. Nu am observat urme de celulita sau vergeturi. DAR CARNEA ESTE MOALE, NU TONIFIATA PENTRU VARSTA EI! Isi impune prosteste anumite limite peste care nu trece, dar nu au ce cauta in ‘’meseria’’ pe care o presteaza! O combinatie intre profi si incepatoare.


 


NU SE IMPLICA IN TIMPUL ACTULUI:


Oral protejat. Fara atentie acordata ‘’vecinilor’’. Nici vorba de DT!!! Doar incercari esuate. (Un minut ON restul OP).


Normal: Nu te pupa, nu te strange in brate, NO FK absolut deloc. O doare in anumite pozitii, prefera pe la spate (frumoasa priveliste), nu geme, se uda natural.


 


Per total arata bine si ma gandesc sa o mai ‘’revad’’ in urmatorii 4-5 ani, DAAAAAR are MUUUULT de lucrat la aspectele care le-am notat sub calificativul 9!!!


 


Achitat 300 RON, 57 minute dupa ceas!


 


Tungsten!


Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...