Sari la conținut

Postări Recomandate

salut, tin sa aduc si eu un comentariu chiar daca este prima oara, trebuie sa ne tinem la curent cu ceea ce mai e pe piata braileana.Ok sa trecem la povestea noastra: se intampla pe la 11 dimineata , sun fata raspunde fara prea multe intrebari tipul de ce cum ce fel, ne gasim direct in camera hotelului cu pricina in jumatate de ora.Eu eram cam grabit avand o intalnire, in sfarsit fata f. punctuala, in jumatate de ora circa era la mine in camera.Nu am facut decat oral 2 numere eu venind dupa o perioada de 10 luni de statut,nu a durat chiar asa de mult.Oricum a fost un oral f bine executat ,fata putin cam tacuta in rest totul bine.sani marisori fata frumusica.Note:deocamdata doar pentru oral sa zicem un 8, pentru restul data viitoare.Ca pret un pic piperat 250 +hotel 50 dar asta e viata cand ai nebunii in cap nu te mai uiti la bani....

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: pustoaicabraila18
  • Oras:Braila
  • Telefon: pustoaicabraila18
  • Oras:Braila

buna dragii mei....tin sa va anunt,cu parere de rau,ca anuntul nu mai e valabil din cauza faptului ca am ceva probleme cu familia....in cazul in care voi reveni va voi anunta aici....:*:*:*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...