Sari la conținut

dana 0727983426


Postări Recomandate

salut e primul post asa ca rabdare cu mine....pe 28.09 eram in drum spre slobozia cand am luat la ocazie o blonda la vreo 38 ani obosita la fata dar care stiam ca este pe centura la slobozia langa kaufland.pe drum am intrebat-o cate ceva si asa am aflat ca sta in tara doar pe timp de vara,iarna plecand in italia.normal ca nu puteam sa ratez asa ceva asa ca am oprit pe drum pt una mica astfel ca oral 30ron,n+o 50ron.nu am facut decat oral dar CCCCCCCCCCCCeeeeeeeeeeeeeeeee oral cu o limba de zici ca batea clopotu..nebunie ce mai.normal nu am facut ca ma grabeam.ca si note:aspect 6,oral 100,normal_nu,locatie in masina.este perfecta pt un oral in viteza..o gasiti pana se intuneca peste drum de kaufland.poze nu am dar ialomitenii o stiu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

zi-ne mai multe, ca ai fost cam scurt. cred ca este vorba de tipa blonda cu parul cret, slaba. Despre actiune, protejat sau neprotejat, finalizarea cum se poate realiza, are si locatie (in afara de masina clinetului), este curata sau e posibil sa te trezesti peste ceva timp cu surprize.... asteptam raspuns

Link spre comentariu

zi-ne mai multe, ca ai fost cam scurt. cred ca este vorba de tipa blonda cu parul cret, slaba. Despre actiune, protejat sau neprotejat, finalizarea cum se poate realiza, are si locatie (in afara de masina clinetului), este curata sau e posibil sa te trezesti peste ceva timp cu surprize.... asteptam raspuns

salut oral neprotejat normal cu...finalizare la oral in gurita...cat despre normal nu stiu pt ca nu am facut...locatie in masina sau la hotel cred...nu am intrebat ca nu iau una d-aia la hotel...
Link spre comentariu

Fiind in trecere prin Slobozia mi-am amintit ca odata de mult am citit despe dudia in cauza si intradevar am vazut-o la iesirea spre Bucuresti. Inalta 1.70 poate mai bine, slabuta, intradevar cu o fata obosita, blonda si creata. Am optat numai pt un oral pt ca eram in mare graba, oral care s-a desfasurat in masina. Oralul a fost protejat (la genul asta de fete numai protejat fac), nu am intrebat-o daca face si neprotejat. Ca tehnica a fost ok, fara dinti, cu putina atentie la zonele  limitrofe, cu DT. Ceea ce mi-a placut ( pe langa tehnica de la oral) a fost atitudinea, vesela, calma, iti lasa aspectul ca isi doreste sa te faca sa te simti bine, si asta este un plus foarte important, avand in vedere locatia in care s-a desfasurat "lupta". La sfarsit a curatat bina locul, s-a clatit cu apa de gura (desi facusem oral protejat), dar in fine..... poate a vrut sa arate ca se ingrijeste de curatenie. Pe total o experienta placuta. Pacat doar ca absenta din ultima perioada m-a facut sa finalizez cam repede.

Note:

aspect 7

oral 8

atitudine 9

normal - nu am incercat nici intrebat... nu ma interesa

anal - la fel.

 

sper ca este ok dpdv al regulamentului

 

spor la trageri!!!!

  • Like 5
Link spre comentariu

  Kalipso multumim de recenzie si te mai asteptam cu vesti din zona Ialomita, caci dupa cum probabil ai constatat si tu este cam mare saracia de informatii. Daca tot ai drumuri prin zona si mai incerci cate ceva ia-ti inima in dinti si posteaza mai des.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

          Salut,

 

          Azi am abordat si eu fiinta blonda creata cu fata obosita, ce-si face veacul la iesirea din Slobozia spre Urziceni. Mi-a comunicat tarifele: 30 oral / 50 combinat, si am purces spre padurice, pe un drum in stanga vis - a - vis de benzinaria Mol. Pana sa ajungem la locul cu pricina pomenste faptul ca acolo exista un motel in regim tranzit, cu 30 ron camera, dar ca din pacate, multi clienti nu au timp, si prefera padurea. 

          M-a convins sa incerc si altceva, fata de o muie in masina. A cerut 100 ron pentru o ora, plus 30 pentru camera. Am parcat in curtea stabilimentului, s-a dus si a luat o cheie de la receptie. Intrat, dezbracat amandoi, purces la un dus asistat, fara artificii. Reveniti in camera, m-am intins in pat si am lasat-o sa-si faca numarul la oral NP, destul de bun, cu DT, cu atentie la oua, cu lins pe piept, destul de ok. Pus cauciucul si trecut la normal, ea deasupra, nimic deosebit, destul de larga, insa se misca bine si compenseaza. Finalizat in pozitia capra. Purces la cate un dus fiecare, revenit pe pat, stat la barfa, iar oral, apoi anal, din spate nu arata rau, si e destul de stramta. Finalizat, dusat, salutat, plecat, dupa vreo 50 minute aproximativ. 

 

 

Note:

aspect 6 - figura obosita, sanii lasati si mici, pasa ok, epilata, larga, fund ok.

oral 9

atitudine 8

normal - 7

anal - 7

 

Pret: 100/h sex total, 30 camera

  • Like 3
Link spre comentariu

Fiind in drum prin Slobozia m-am gandit sa trec din nou pe la aceasta tipa. Am gasit-o pe o vreme ploioasa langa PETROM-ul de pe centura Sloboziei. Luat fata mers in padure vis-a-vis de benzinaria mol pentru un numar scurt de oral. De data asta numarul a fost mai slabut sau poate ca eram eu statut. Oralul bunicel, cu limbi, si incercari de DT. Partea oarecum interesanta s-a petrecut la plecare cand am observat o masina de jandarmi care cauta de lucru in zona respectiva. Norocul meu a fost ca nu m-au vazut din timp si am iesit rapid din zona, am lasat fata si dus am fost. Deci atentie in zona respectiva pentru ca este cunoscuta si de jandarmi!!!

Aspectul fetei 7-8

Oral cu protectie 7 de data asta

pret 30 RON

 

spor la futut!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Imi poti spune si mie te rog Calameteo cum se numea motelul respectiv? 30 ron camera pe ora sau cum ai platit? Ms frumos de raspuns

 

Scuze, abia acum am vazut intrebarea ta. Nu știu numele, dar e imposibil să-l ratezi, când mergi spre pădure, pe acel drum perpendicular pe E85, vis a vis de benzinaria Mol. Am stabilit cu ea 100 RON pentru o oră, la care a mai adaugat 30 RON pentru camera (deci tot o ora). Ea a platit si a venit cu cheia de la camera.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Azi era iar la datorie vis-a-vis de Kaufland, insa nu mai e blonda, s-a vopsit roscata, si arata destul de rau la fata, n-am oprit. Tot acolo, mai spre iesirea din oras, inca 2, tinerele, insa si Politia isi facea veacul prin zona, n-am putut testa nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia

da ... fost si probat ...in luna martie , tipa e blonda cu parul cret ...  100 ron ora si 30 ron camera ... face un oral bun ... initial mi-a spus un 30 ron oralul si 40 mixt in padure .... apoi mi-am adus aminte de acel hotel poligon , cum intrii dinspre Urziceni in Slobozia faci prima la dreapta ... 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia

nu mai am nr lui Dana , blonda matura cu parul cret , care face un oral f bun ...dar o vad mereu vis-a-vis de Kaufland langa unitatea militara ...

mai nou sunt tipe mai tinerele langa Cimitir si inspre Combinat , spre Drajna ...

spor la buci

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...