Sari la conținut

0761 791 594


Postări Recomandate

  • Oras:Pestera
  • Oras:Pestera

Da, am fost langa ea la coada in carrefour, pozele sunt reale, era imbracata la fel si sunt si din locatie, ca avea o poza cu casa la ea si mi-a aratat, singurul lucru fals din anuntul ala este partea cu engleza, a incurcat vreo 2 verbe, altfel o duceam acasa cu tot cu cumparaturi...dar na....si cosu il avea putin defect....

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

la bani astia miramas daca ar fi ea cea din poze.... cam ieftin la cum arata.... sau poate nu face tot ce zice sau face totul in scarba si graba

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lacul Tei ,i-am facut recenzie si ei si colegei

Si e cea din poza pe care am pus o eu ? A activat cândva pe la Kogălniceanu și chiar arata binișor. Am sunat și nu răspunde.
Link spre comentariu
  • Oras:Pestera Muierii
  • Oras:Pestera Muierii

Am vizitat zilele trecute fatuca aceasta.

Pozele sunt reale. Locatie pe Valea Oltului, a mai avut topic pe aici, pretul este de 150 de lei pe fin.

Nu intru foarte mult in detalii pentru ca nici nu prea am ce detalii sa dau.

Mie sincer mi s-a parut ca ar fi **spam editat**, arata foarte ok, dar simti ca futi o copila de 17 ani, nedezvoltata prea bine.

Atitudinea ei este ....nu este.....daca vrei sa o pupi, ce faci de ce ma pupi ? ii este somn intr-una, are fata plictisita grav, m-a amanat vreo 15 minute sa atept in fata blocului si cand am ajuns o intreb " ai avut programare " aaa nu stateam in pat si imi era lene....ca abea se trezise ca nu are chef ca nujt ce....s-a umezit cu niste ulei...bine ca nu era unisol....are sani frumosi, este futabila, dar atitudinea este de cacat.......la sfarsit parca au venit si ceva mirosuri de nespalata de jos.....parea drogata sincer.....

Eu unul nu mai revin, nu justifica cotizatia !

 

Locatie : 4 ( mi s-au umplut sosetele de par de caine si par de om si de de toate.....prosop folosit.....)

Fata : 7-8 Mediocra cu niste sani frumosi si aspect de pustoaica

Normal : 6

Oral : 5

GFE : ???

 

Bafta  !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat zilele trecute fatuca aceasta.

Pozele sunt reale. Locatie pe Valea Oltului, a mai avut topic pe aici, pretul este de 150 de lei pe fin.

Nu intru foarte mult in detalii pentru ca nici nu prea am ce detalii sa dau.

Mie sincer mi s-a parut ca ar fi **spam editat**, arata foarte ok, dar simti ca futi o copila de 17 ani, nedezvoltata prea bine.

Atitudinea ei este ....nu este.....daca vrei sa o pupi, ce faci de ce ma pupi ? ii este somn intr-una, are fata plictisita grav, m-a amanat vreo 15 minute sa atept in fata blocului si cand am ajuns o intreb " ai avut programare " aaa nu stateam in pat si imi era lene....ca abea se trezise ca nu are chef ca nujt ce....s-a umezit cu niste ulei...bine ca nu era unisol....are sani frumosi, este futabila, dar atitudinea este de cacat.......la sfarsit parca au venit si ceva mirosuri de nespalata de jos.....parea drogata sincer.....

Eu unul nu mai revin, nu justifica cotizatia !

 

Locatie : 4 ( mi s-au umplut sosetele de par de caine si par de om si de de toate.....prosop folosit.....)

Fata : 7-8 Mediocra cu niste sani frumosi si aspect de pustoaica

Normal : 6

Oral : 5

GFE : ???

 

Bafta !!!

Pozele sunt reale sau...?
Link spre comentariu
  • Oras:Pestera Muierii
  • Oras:Pestera Muierii

Postare greseita ma scuzati, nu ea este fata la care am fost ci Madalina din militari, a avut site-ul o problema stiu in zilele cand am postat si vad ca s-a postat gresit, rog un administrator sa stearga recenzia de aici. Multumesc !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si e cea din poza pe care am pus o eu ? A activat cândva pe la Kogălniceanu și chiar arata binișor. Am sunat și nu răspunde.

Putzfier77 trebuie sa o cunoasca si el , ma mir ca tace pentru ca sigur a fost si el la ea cand era pe Mosilor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...