Sari la conținut

Scarlett - 0721.736.119 - Blvd. I.C Bratianu (Vis-a-vis de magazinul Cocor)


Postări Recomandate

Vizitator scarlett29
Reputație: 0

Multumesc, curiozitatea mea este alta, te lasi atinsa,gustata, pătrunsa? Sau avem bacterii pe degete si e ceva rau?

Absolut...asta e și ideea! Timp de o ora (sau cât este) suntem amanți și ma comport ca atare de la sărut, mângâieri și sex. Pt ca simt sa fac asta. :) nu am rețineri.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daaar nu asta scriu oare toate "colegele" după forum?

Dacă ma deosebește ceva de altele...este acel ceva care se simte și nu se explica.

Dar nah...doar cine mi a trecut pragul poate înțelege. :)

Periculos şi incitant   :FIREdevil ... prag către Rai  :angel sau Infern  Odată ce e trecut

Daca mai rămăne cale de întoarcere, din ce spui, linie cu linie  În unele "cazuri" s-ar putea să nu rămănă   ;)  

:first  :flowers2

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator scarlett29
Reputație: 0

E greu de pus in cuvinte o partida cu Scarlett. Daca ai observat, acele putine recenzii pe care le are sunt printre cele mai lungi de pe forum.

E ca si cu vinurile...doar degustătorii de vinuri fine știu sa facă diferenta. Restul....fac șpriț! :)))

Te sărut cum ne place noua!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator scarlett29
Reputație: 0

Ea e Scarlett,care s a suparat ca nu i am facut o recenzie :)))Si de atunci nu mai raspunde la telef :) :)

Cu toate astea serviciile ei sunt fff bune,dar.....

Pe bune!? Chiar recurgi la asemenea tertipuri?😅

Sunt libera sa selectez, pe baza unor principii personale.

Te rog sa îți concentrezi atenția pe alte lucruri mai productive !

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Draga mea asta ai făcut,daca vrei atasez si discutiile pe care le am avut in PM(ca dovada),am avut un comportament civilizat fata de tine de cate ori te am vizitat,ca sa mi poti reproșa ceva.

Daca iti faceam recenzia probabil acum era lapte si miere :) :),sincer la anii tai e urat sa faci asa ,asta daca nu altcineva te a pus sa faci asta

Eu zic sa te concentrezi pe meserie si sa mai lasi ,,beutura,,observ ca ti schimba gandirea si comportamentul :) :)

Te puuuup si stai linisita ca nu te mai deranjez

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...