Sari la conținut

Vizita Sibiu Andreea și Larisa


Vizitator larisa_blink

Postări Recomandate

Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna dimineata!Am revenit in orasul vostru!Azi sunt disponibila pana la ora 21:00!Va sarut si va astept! 0760327931 numarul la care pot fi contactata !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata!Am revenit in orasul vostru!Azi sunt disponibila pana la ora 21:00!Va sarut si va astept! 0760327931 numarul la care pot fi contactata !

Poți să îmi spui in ce zona și locația și o lista de tarife și servicii actualizata , te rog !

Mulțumesc !

Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Poți să îmi spui in ce zona și locația și o lista de tarife și servicii actualizata , te rog !

Mulțumesc !

Daca dai un ochi mai sus, le vei găsi pe toate.Nici lista de servicii, nici cea de preturi, nici locatia,nu s-au modificat!
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna dimineata!Disponibila pana la ora 23:00!Va astept cu drag!

#scooterpooter,i am here alone,not with Andreea or another girl!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineața. Este telefon a lu Andreea său Cristina? Ai niste poze Cristina daca se poate. A zi liniștită

Buna dimineața. Este telefon a lu Andreea său Cristina? Ai niste poze Cristina daca se poate. A zi liniștită

Buna dimineața. Este telefon a lu Andreea său Cristina? Ai niste poze Cristina daca se poate. A zi liniștită

Este numarul Andreei! Eu nu mai prestez de un an! Dar mi.am pastrat contul pentru amuzament!
Link spre comentariu

Andreea este! Dar are si alte colege si probabil nu ai nimerit la ea. Sfatul meu este cand e si vrei cu ea..sa spui de la telefon,ca poate ele se inteleg si se ajuta intre ele.

adica s a intors Andrea la sibiu sau doar confirmi pozele ei.  pozele da, sunt ale ei, dar e numarul ei folosit de alte fete sau i s a facut dor de sibieni?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...