Sari la conținut

Vizita Sibiu Andreea și Larisa


Vizitator larisa_blink

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

am sunat si am trecut pe la Andreea , este tot ea doar un pic mai plinuta ,

fundul mai mare , sani la fel mai mari nu in sensul rau , a fost plecata in Germania de un an .

nu am stat la ea deoarece e in aceea perioada a lunii si doar oral putea  ,

in rest acceasi fata zambareata , mai putin pisicoasa , dar are ceva schimbat( nu stiu exact ce), era obosita  , am baut un pahar de suc si am mai discutat cate una alta si am plecat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Confirm si eu ca e tot Andreea care lucra mai demult cu Larisa in zona Maramuresului. Cand am fost eu acum, aveau locatie pe Mihai Viteazu langa Orange. Singura diferenta e ca a mai pus ceva kg pe ea. Cei care o preferau inainte pentru ca era micuta poate vor fi dezamagiti acum. Nu e deranjant, mai ales pentru ca kilogramele s-au asezat in jurul fundului. Sanii, de asemenea, sunt considerabil mai mari tot din cauza asta, presupun. Si-a mai marit si preturile, la 150/fin/ - 200/ora acum. Chiar si asa, comparat cu alte petarde care cer 300 ora mai nou, serviciile Andreei sunt mai mult decat ok la raportul pret/calitate.

 

Am vizitat-o acum vreo 2-3 saptamani cand a revenit in SB dupa mult timp. Are aceeasi atitudine prietenoasa desi cu adevarat pare mai putin "inocenta" ca inainte. Face un oral bun si se implica la FK. La normal, am schimbat doar vreo 3 pozitii pana am finalizat. Cel putin acolo se vede diferenta intre "phat ass"-ul care il are acum. Personal nu prefer genul asta de fund brazilian dar poate sunt altii care o fac. Daca si-ar fi pastrat talia si fundul care il avea acum vreun an jumate combinat cu sanii de acum, ar fi fost perfect :), dar asta este.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Andreea , lasa-ne și un nr de telefon , sa nu ne mai chinuim cu cautatul pe publi sau alte situri.servicile și tarifele sa nu fie confuzii, in rest te așteptăm .

serviciile sunt tott acelea Nr de telefon 0727 538 520 va aștept cu drag
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...