Sari la conținut

Vizita Sibiu Andreea și Larisa


Vizitator larisa_blink

Postări Recomandate

Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Si iata-ne si in Sibiu,un oras frumos,unde vom sta timp de o saptamana,iar impreuna cu Andreea,colega mea,vom incerca sa va inseninam zilele :) Mai jos voi menționa preturile și serviciile!

*preturi:

100 lei fin(30 min) cu o singura domnisoara

150 lei ora(60 min) cu o singura domnisoara

200 lei fin(30 min) cu doua domnisoare

300 lei ora(60 min) cu doua domnisoare

 

servicii

 

*on/op

*np

*cim

*cof

*cob

*fk

*69

*masaj relaxare

*masaj erotic

*sex in dus

*dus impreuna/asistat

 

numerele de telefon ale noastre sunt:

andreea:0799997513

larisa:0720938989

 

 

 

 

Va asteptam cu drag!

post-200471-0-95354600-1488825836_thumb.jpg

post-200471-0-74918100-1488825847_thumb.jpg

post-200471-0-67188800-1488825871_thumb.jpg

post-200471-0-40116200-1488825882_thumb.jpg

post-200471-0-97944900-1488825894_thumb.jpg

post-200471-0-17506600-1488825904_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna,

Locuiti impreuna?

Foot fetish acceptati?

Cam pe unde se afla locatia?

Mersi

Buna,da acceptam și foot fetish :) Locația se afla în zona Ştrand
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Si am ajuns si eu la fetele cu pricina.Am avut noroc au raspuns la primul apel si facut si programare peste o oră cu amândouă.Ajuns la locatie parcari suficiente,apartamentul curat totul Ok,nimic suspect.Fetele la fel punctuale aranjate frumos poze reale,una inalta si subtirica cu ochii albaștri si una putin mai scundă ok amandouă.

Facut cunostintă,povesti putin,facut plata si la dus.

Intors in camera de actiune am fost astepta de 2fete sexy si cuminti.

A inceput filmuletul cu Larisa,este meseriasă stie si ii place,apoi schimbat cu Andreea spunea că e la inceput dar la fel este ok.

Schimbat apoi niste pozitii cu ambele,a fost super,stau cum vrei nu au zis nimic colaboreaza super.

Parcă se completeaza impreună Larisa buna la oral pt ca asa am optat si a vrut si ea Andreea buna la toate dar am stat mai mult cu ea la normal se misca bine pasarica stramta sau am eu puta mare :),se stie :)este buna are tot ce trebuie.

De revenit parerea mea.Pe romaneste m-au futut si mau supt de imi tremurau picioarele.

 

Notele toate sunt10 sunt super din toate pct. de vedere.

 

Am să revin la ele.La Andreea mai am putin de lucru ii place ceva ce imi place si mie si o să experimentam."Aia mică e o bestie "  :kiss3

Vă pup fetelor. :2qm40hg

Decartat o ora 3bastoane raport calitate pret e super si wow.Nu credeam ca că o să fie asa super.Nici nu stiu când a trecut asa de repede ora.

 

Recomand.

Părerea mea.Gusturile nu se discută.

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna seara tuturor!Tin sa va anunt cadatorita unei probleme fiziologice venita pe nepusa masa,azi,respectiv maine,serviciile mele nu vor include sex normal !Multumesc frumos pentru intelegere,si va astept cu drag !

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost in vizita la Larisa

Am sunat la 0720 938989 si am facut programare in 30 minute.

Am ajuns pe Maramuresului si mi-spus unde are locatia.

Mi-a deschis usa o fata slim cu costumatie de asistenta,am achitat 150 de lei pentru o ora.

Am trecut la un oral facut in pat care a fost foarte bine si cu durata de aproximativ 5 minute pana la finalizare ,nu sa ferit cand am terminat si nu sa grabit pana la final.

Am trecut la partea a doua cu un masaj la spate si o poveste ,mai raman pana duminica la Sibiu.

Mi-a pus caciulita si am facut normal in lot si fata si cu spatele la mine si lingura [intinsi lateral pe la spate] dar nu am putut finaliza.Este o fata care vrea sa multumesca clientul si sa nu plece de la ea suparat. Notele mele pentru ea sunt de 10 cine nu crede sa mearga sa se convinga .

💎 mi-a placut vizita la tine LarisaðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Am fost in vizita la Larisa

Am sunat la 0720 938989 si am facut programare in 30 minute.

Am ajuns pe Maramuresului si mi-spus unde are locatia.

Mi-a deschis usa o fata slim cu costumatie de asistenta,am achitat 150 de lei pentru o ora.

Am trecut la un oral facut in pat care a fost foarte bine si cu durata de aproximativ 5 minute pana la finalizare ,nu sa ferit cand am terminat si nu sa grabit pana la final.

Am trecut la partea a doua cu un masaj la spate si o poveste ,mai raman pana duminica la Sibiu.

Mi-a pus caciulita si am facut normal in lot si fata si cu spatele la mine si lingura [intinsi lateral pe la spate] dar nu am putut finaliza.Este o fata care vrea sa multumesca clientul si sa nu plece de la ea suparat. Notele mele pentru ea sunt de 10 cine nu crede sa mearga sa se convinga .

mi-a placut vizita la tine Larisa

Te sarut si iti multumesc mult pentru vizita!
Link spre comentariu

  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Hello.Am ajuns din nou la fete doar că de data asta am venit pt Andreea bestia aia mica .
Ajuns la ea in aceeasi locatie ,am fost primit cu drag fata imbracată intr-un costumas sexy ,corp frumos, sâni numai buni de :*, buci wow  ,am stat putin de vorbă ,am achitat  o oră 150 un pret corect parerea mea ,multe care se plimbă cand ajung in sibiu au alte preturi respectiv mai mari sau  chiar dublu fata de catunul da unde vin si se mai autointitulează de top si defapt sunt de RAHAT asta asa ca o paranteză.
Revin de la dus fata asta pupacioasă mă astepta in pat si incet incet incepem cu pupici ,mangaieri si alte aperitive ce le putea oferi cu corpul ;* .Ajunge la Jimmy si incepe frate cu dalea grele un ON cu eye contact ,putine mai fuck chestia asta ,grijă la oo la căpulet vorba aceeaia o shaorma cu de toate .
După proba orala trecută cu mult succes si pus o caciulita la Jimmy cu gurita incepe fata cu un Lady on top cu păsărica aia strâmtă de tinut minte si dai 8-uri si alte cifre, litere si ghilimele destul de rezistentă nu OBOSITĂ ca altele, in două cuvine MA FUTUT pe bune BESTIA ASTA.După ce si-a luat ia cat a vrut am trecut eu la manete si dai cu EPURII MĂ frate curgeau apele pe noi ca la saună dai cu agheu dai cu mitraliera
trecu la căprită si acolo dai ta ca ta caprită ta ia de aici plăcerea mea :)))
Si dai si rupe scartaia patul saracul din toate incheieturile eram ca nebunii :)))
Mai rar asa ceva.Cum se zice că ce e frumos trece repede trecuse ora de placere rămânând doar amantiri frumoase pt mine,poate si pt ea.

Este mai mult de scris dar le tin ascunse doar pt mine ;)
Totul a fost wow.
Note ON,NP,GFE si alte chestii Maxim FARA NUMAR
O să revin si alta data cand va poposi la Sibiu.
Numai bine fetelor :))))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...