Jump to content

Vizita Sibiu Andreea și Larisa

Guest larisa_blink

Recommended Posts

• Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Domnisoara MG(scriu doar initialele pentru ca altfel incalc regulile),mie mi-ai povestit ca il iubesti pe CR.Acesta e renumitul proxenet din dosar,momentan condamnat in prima instanta la 15 ani inchis

Si..normal ca am ajuns la Andreea,nici nu am stat pe ganduri. Fata la fel de ok ca de fiecare data.Cel mai bun destresant,calmant si lipici,pt ca este cel mai bun lipici de fată EVER. Recomand.Da reve

Ce rea esti.Bad pusy    https://media2.giphy.com/media/Dlye9cvQ675v2/giphy.gif

Posted Images

posibil sa fi plecat la cluj.

despre fete , multe puncte pozitive, la modul la care simbata seara , am petrecut citeva ore bune la ele, combinind pe rind sexul cu Alexandra si andreea si masajul cu cristinutza.

e drept ca a trebuit sa ma adaptez la situatie , ceea ce nu m-a deranjat , telefoanele sunind des si fetele fiind nevoite sa se imparta intre clientii sositi si persoana mea.

avantajul a fost ca  pe  3 dintre ele le cunosteam deja de la constanta ,pe a patra , Alexandra am testat-o la fata locului si am fost foarte multumit de felul in care s-a comportat .

nu mai intru in detalii despre ce si cum am petrecut acolo dar ma declar pe deplin multumit de presatii , pret si amabiltate.

pam pam.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest larisa_blink

Hello dragilor!Sa elucidez eu misterul :) Eu,Larisa,am fost pentru cateva zile in Bucuresti,dar repet,doar eu !Noua "formula" Andreea si Alexandra,sunt inca la Sibiu,in locatia cunoscuta de cei ce au vizitat-o!Va sarut!

• Like 1

Si..normal ca am ajuns la Andreea,nici nu am stat pe ganduri.

Fata la fel de ok ca de fiecare data.Cel mai bun destresant,calmant si lipici,pt ca este cel mai bun lipici de fată EVER.

Recomand.Da revenit cat mai curând mai ales pt atitudinea de GFE.

Am vazut si colega,frumoasa si ea.Era echipată sexy.Trebuie neparat sa incerc un trio cu ele cat mai curand.

Să ma pregatesc spiritual si le bag la un episod XXX,totul la dublu sau nimic.

Bafta fetele.

• Like 2
  • Minus 6

Salut. Puteti se aveti incredere la ce zice adrian2017. Am fost ce putin de 10 ori la Andreea si nu me satur de 👼 care este. Este o fata de nota 10. Puteti se mergeti cu incredere la Andreea, aveti grija de ia ciar merita. Te pup ne vedem la 15h30 cu one more crazy party sex. 😘👉👌ðŸ”

Ceva opinii legate de Alexandra ? Nu cred ca am vazut decat 1 sau 2 recenzii.

Eu doar am facut cunostință cu ea.Arata bine,plus ca era imbracata provocator cred cä se pregatea de ceva actiune :).Nu stiu cum e in poze dar in realitate este ok.

Vedem data viitoare ceva in threesome   :* una blonda una brunetă,combinatia perfectă ;)

• Like 2
  • Minus 5