Sari la conținut

Vizita Sibiu Andreea și Larisa


Vizitator larisa_blink

Postări Recomandate

Vizitator dolphin666
Reputație: 0

Mai era de zis .Dar ajunge haha.

 

 

Si...am ajuns in sfârsit si eu la Andreea brazilianca :) .Facut programare din timp,pe care a si respectat-o.Zonă ok.De gasit usor.

Ma asteptat sexy si cuminte după ușă :)

Am povestit putin după care incet incet am trecut la treabă,defapt ea a inceput.Da este adevărat,Andreea sa schimbat,este mai bună de cariceala si mai experimentată si mai rezistenta,am bagat o ora jumătate la dânsa :* are de unde daca iti plac fetele cu forme.

A inceput cu un ON very sloppy,cu priviri perverse si limbute pe oo si pe tot mădularul ,cu lantisoare de salivă.A trecut la un LOT cu 8-uri si lasări pe spate si alte artificii,am trecut si la o caprită cu buciile alea de brazilianca si dai si rupeeee era senzatie.Consumat o număr.Trecut la o pauza de tigare si hidratare.

După câteva minute am mers la dus impreună sa ne reâmprospătam că eram ca la saună.

In dus am trecut dinou la mozoale in pozitia prefarata a bărbatiilor,eu in picioare ea in genunchi la microfon,fără număr mai dai acolo niste fantezii după care am intrat in dormitor sa ii fac un masaj că merita fata.Un masaj de relaxare pt ea si o fantezie de a mea cu gogu intre buci ;) pâna sa trezit si am  trecut dinou la nebuneli sin Pijama cum zice Becky G,alea dadeau din buci eu dadeam la buci,a dacut si ea niste dansuri in gogu,am trecut si la o forfecuta si un surub si normal cum este firesc la o căprita pozitia mea favorita sa cânti la buci.

Totul a fost wow,de revenit cât mai curânt.

Note si alte chestii totul de 10.

Este doar parerea mea.WTF.

Hai baftă ciocoflenderilor.

 Un ciocoflender te intreaba te rog cat ai cotizat:); mersi

Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Bună băieți văd că nu v-ați săturat destul așea că Maine seră sunt din nou la Sibiu va pup și va aștept cu drag

Tot in locatia de pe Barsei? Fiindca as vrea sa te vizitez dar mi-e teama ca vin degeaba pana acolo si nu mai raspunzi la telefon ca acum 3 zile  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator johnny89
Reputație: 0

Tocmai ce am plecat de la Andreea , sa ingrasat putin dar numai conta am plecat cu o pofta de dat in păsărică încat nimic nu a mai contat oricum imi plac fetele cu sâni si fundu' mare.. chiar daca ea "exagerează" umpik la capitolu' mare...

 

inceput cu oral bunicel cu lins ouă după cum i-am spus apoi trecut la rupt pizda pe la spate intr-un final m-am terminat pe sânii ei.

 

Note : 8 per total incluzând aspectul Andreei

 

platit 150 de lei

 

de revenit? nu stiu.. poate!

 

Seara bună

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Tocmai ce am plecat de la Andreea , sa ingrasat putin dar numai conta am plecat cu o pofta de dat in păsărică încat nimic nu a mai contat oricum imi plac fetele cu sâni si fundu' mare.. chiar daca ea "exagerează" umpik la capitolu' mare...

inceput cu oral bunicel cu lins ouă după cum i-am spus apoi trecut la rupt pizda pe la spate intr-un final m-am terminat pe sânii ei.

Note : 8 per total incluzând aspectul Andreei

platit 150 de lei

de revenit? nu stiu.. poate!

Seara bună

zi sa mori u că eu sunt exagerate de grasă
Link spre comentariu

  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Bifat dameza.A fost totul super,începând cu primirea ,a avut o vestimentatie wow cu sfârcurile la vedere.Am primit niste tratamente mai speciale de data aceasta cu niste dansuri in jymmy,are fata posterior misto,când dă din el ti se rupe inimaaa,cum spunea costi haha.Tras vreo 3 orgasme.

De revenit,data următoare cu forte proaspete pt că acum imi tremură balamalele de la futaiuri ca in studenție dar mai rau,acum fetele fiind mult mai deschise in pat si la minte firește.

Next time.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...