Sari la conținut

Vizita Sibiu Andreea și Larisa


Vizitator larisa_blink

Postări Recomandate

Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Gresit ambele variante!Nu este nici de etnie,si nici nu are peruca ! Daca o veti vizita,veti descoperi asta!Sa comentezi din fotoliu...e extrem de simplu !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Ofera aceleasi servicii ca si tine si Andreea ?

Da :) Face si show lesbi impreuna cu mine sau Andreea,la alegerea celui ce ne calca pragul.Facem show si toate 3 :),nu avem deloc limite :)))
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Andreea spusese ca Beatrice se lasase?

Da,Beatrice a avut o perioada in care s-a lasat,a avut nuevoie probabil de o pauza,dar iata ca s-a intors cu forte proaspete :)
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Dragilor,azi este ultima zi in Sibiu,maine vom fi la Cluj,asa ca,cine doreste sa ne viziteze,o poate face azi pana tarziu in noapte :)Va asteptam cu drag

Link spre comentariu

Salutare, după cum am promis, iată și reviw-ul după întâlnirea cu Beatrice.

O tipa miniona,18 -19 anișori, drăguță foc și cu un fund de dat ciocane 😋

Ca atitudine este ok, accepta cam orice, pare un pic cam nepricepută la oral în schimb la normal da din buci de-ti crapă ciocanu'n doua.

OP - 7 mai are de învățat multe (poate o ajuta colegele 😠)

NP - 9

GFE - nu am insistat

Per total, de revenit cu siguranță

Halat - 100 RON fin

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Aveam pofta de o partida in 3, asa ca am ales Andreea+Beatrice, cea de-a doua - o fetiscana de 18 ani, maruntica tare, cu chip de papusa si ochi mari frumosi, cam timida si fara experienta, insa ma gandesc ca o va pune Andreea pe directie. Fetele au interactionat f. putin intre ele (doar la inceput s-au batut cu steagul la ON) Motivul? cred ca era cam mult pentru Beatrice la debut, sau asa mi-a lasat mie impresia. Am fragezit puiul cu amandoua, dar greul l-a dus tot Andreea cu care am bagat niste sexane si prin baie pe masina de spalat + COB in cada, note mari, 9+ la ea ca de obicei.

 
Note pentru cea mica:
 
Aspect: 9.5 - "baby face" cu ochi fermecatori, la corp un 7,5 - cam micuta pentru gustul meu, desi cu cele mici poti face multe acrobatii daca sunt experimentate.  Eventual ar merge bine la pachet cu ceva dresuri sexy + machiaj, dar era doar in birthday suit cand le-am vizitat eu.
ON: 7.5 - destul de ok, mai trebuie experienta si musai eye contact.
NP: nu prea am citit-o - ori e prea timida, ori e cu gandul in alta parte, daca nu te priveste in ochi nu are cum sa faca click; am ramas nelamurit, nici nu stiu ce nota sa dau, as zice un 7 asa de incurajare. Daca ar baga 2 shot-uri de tequila inainte de actiune cred ca ar fi numai buna de zbenguiala.
 
As repeta experienta cu amandoua doar daca ar interactiona calumea intre ele, cu sarutari, limbi in păsă si un vibrator sa le acompanieze. Altfel, pe rand fiecare, sa sara apa din cearsaf, sa se rupa patul,  si sa cada tencuiala. :foame
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Probabil cum a tot comentat pistachio

El e exceptia neplacuta. The only way to deal with a troll is to ignore it :) Nu stiu daca face vreo diferenta dar eu am vizitat-o pe Andreea de mai multe ori si am avut o experienta placuta de fiecare data. Daca veti reveni vreodata sunt sigur ca nu sunt singurul care v-a apreciat serviciile. Iar cei care lasa comentarii pur si simplu jignitoare cu 0 criticism ar trebui ignorati in totalitate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...