Sari la conținut

0726360502 - Alessandra


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

 

Parcul poporului

 

Salutaree,

Am vizitat-o si eu astazi pe minunata Alessandra desi am fost un pic cam pe graba,am facut o mica pauza de la job si am fugit sa ne facem putin de cap.

Super receptiva,m-a asteptat in pragul usii imbracata sexy si m-a invitat in camera de joaca,nu am prea avut timp de povesti,m.am cerut rapid la baie iar cand am revenit ea era deja dezbracata in pat.Am inceput cu satutari dupa care nerabdator sa ii dezmierd motanasul am coborat sa ma joc cu el timp in care a inceput si ea sa se joace cu motanul meu,oralul de vis,neprotejat cu atentie la zonele adiacente,deep si umed de mai aveam cateva secunde si ma terminam daca nu se oprea,dupa care pus caciulita si am inceput pomparea,in timp ce ea se juca cu motanelul ei,saruturi aprige,clar ca nu am reusit sa rezist prea mult si am finalizat.O recomand cu maree incredere stie sa se poarte frumos si arata super,piele catifelata,frumos parfumata.Intr-un cuvant o experienta de nota 10!! Abia astept sa revin la ea si sa stai cel putin o ora in compania ei! Halatul 250 ron.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mama ma învățat ca jucăriile stricate sa le donez copiiilor mai puțin norocoși attachicon.gif 91D16BA3-CFC4-4B8D-857C-13D21AF20FBD.jpeg

Urat :) din partea ta ca ai donat tocmai acel "catel" rupt in fund si in guritza....

Dar ma bucur ca Jucaria care ai rupt-o tu in gurita o pupa " printesele" in bot inainte de somn,,,,,,,,........................ Fime-ae scarba :) :) :) :)

 

 

Deci morrrrrrrrrrrrrrrrr la acest mesajjjj :) :) :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Urat :) din partea ta ca ai donat tocmai acel "catel" rupt in fund si in guritza....

Dar ma bucur ca Jucaria care ai rupt-o tu in gurita o pupa " printesele" in bot inainte de somn,,,,,,,,........................ Fime-ae scarba :) :) :) :)

 

 

Deci morrrrrrrrrrrrrrrrr la acest mesajjjj :) :) :)

Prințese sunt multe Regina e doar una post-230824-0-31715100-1550786940_thumb.jpeg
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...