Sari la conținut

0726360502 - Alessandra


Postări Recomandate

Vizitator picard91
Reputație: 0

Mammmaaaa !!! Mai fetelor, pai voi sunteti mult mai aprige decat femeile genetice. Ce se paruie alea, dar ce va paruiti voi, mama mama ! Ar trebui sa ia fetele genetice exemplu de la voi, desi mai bine nu !  :slap2  :slap2  :laugh2  :laugh2

 

TOATE sunteti frumoase, indiferent de cum aratati acum sau indiferent de cum aratati odata, de demult ! Fiecare a avut stadiile proprii de transformare, sunt foarte multe fete genetice mai urate decat aratati voi la inceput de terapie (oricum, nu aratati urate nici la inceput) care au facut diverse operatii estetice mult mai complexe uneori decat le-ati facut voi si arata chiar mai rau decat aratau inainte de a le face. Sunt multe femei genetice care ar da o avere sa arate asa cum aratati voi. 

 

Chiar nu puteti trece peste ?

 

Vorba Antonellei: loc sub soare este pentru toata lumea, daca va impingenti in prapastie una pe cealalta asta nu inseamna ca cea care ramane are parte de mai mult soare decat avea inainte.

 

Eu zic ca daca fiecare isi vede de treaba ei, in maxim sase luni veti uita de tot razboiul asta inutil dintre voi.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Editata cum sa fie cand e screenshot asta ești tu... Apa si sapun

 

ti-am dat 1 warn pentru limbaj

mersi pe topicul tau si scrie ce doresti acolo

urmatoarea avertizare este vacanta permanenta

:Wave

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Mammmaaaa !!! Mai fetelor, pai voi sunteti mult mai aprige decat femeile genetice. Ce se paruie alea, dar ce va paruiti voi, mama mama ! Ar trebui sa ia fetele genetice exemplu de la voi, desi mai bine nu !  :slap2  :slap2  :laugh2  :laugh2

 

TOATE sunteti frumoase, indiferent de cum aratati acum sau indiferent de cum aratati odata, de demult ! Fiecare a avut stadiile proprii de transformare, sunt foarte multe fete genetice mai urate decat aratati voi la inceput de terapie (oricum, nu aratati urate nici la inceput) care au facut diverse operatii estetice mult mai complexe uneori decat le-ati facut voi si arata chiar mai rau decat aratau inainte de a le face. Sunt multe femei genetice care ar da o avere sa arate asa cum aratati voi. 

 

Chiar nu puteti trece peste ?

 

Vorba Antonellei: loc sub soare este pentru toata lumea, daca va impingenti in prapastie una pe cealalta asta nu inseamna ca cea care ramane are parte de mai mult soare decat avea inainte.

 

Eu zic ca daca fiecare isi vede de treaba ei, in maxim sase luni veti uita de tot razboiul asta inutil dintre voi.

 

Ai pus N poze cu batbati in fusta...

Nici astea nu sunt fete.

Cand esti debusolat legat de sexul avut... mi se pare si normal.

 

Piata barbatilor in fusta este mult mai restransa decat la femei, in consecinta dau din coate pentru ca fair nu exista, altfel statea fiecare in patratica lui. ;)

 

Pisi, nu ar strica rubrica separata pentru cei care s-au operat pentru schimbarea sexului. 

Link spre comentariu

Ai gresit topic ul Gheorghiță tată 🤣 este irelevant si fara sens ceea ce ai scris... Nu exista fara pula aici avem pula toate ca asta vrea lumea pula ce rubrica separata visezi

 

Bărbati cu fuste

Pai unde crezi mama ca ai intrat?

 

Hai canta la alta masa si tu si pisicut

Link spre comentariu

Ai gresit topic ul Gheorghiță tată este irelevant si fara sens ceea ce ai scris... Nu exista fara pula aici avem pula toate ca asta vrea lumea pula ce rubrica separata visezi

 

Bărbati cu fuste

Pai unde crezi mama ca ai intrat?

 

Hai canta la alta masa si tu si pisicut

 

Eu nu am venit sa ma cer si te asigur ca iti inchid gura destul repede daca mai latri la mine.

Eu m-am nascut femeie, ignora numele pe forum.

Tu te-ai nascut caricatura cu pula in fusta!

TS nu este TV, uitati prea des asta, iar cat mai ai oo, plus pastile cu estrogen... e crima si pedeapsa psihic, nici nu as vrea sa stiu cum e!

Mars la loc, nu te-am chemat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Alessandra in aceasta seara si tot ce pot sa spun e WOW!!! Sunat , programat, indicatii precise la telefon , locatie usor de gasit si curata.Cand mi-a deschis usa imbracata doar intr-un fel de rochita lunga, neagra si transparenta, prin care i se ghiceau toate formele, mi s-a uscat gura instant si am ramas fara cuvinte. Incredibil cum arata - poate concura cu succes cu orice femeie la aspectul fizic. Inalta cam de 1,80 as zice,un corp slim superb, piele fina,o talie de viespe, sani(siliconati) perfect proportionati cu restul corpului, un fundulet extrem de sexy si stramt. (Tatuajele, mai ales cel de deasupra funduletului o fac si mai exotica si mai sexy). A fost prima mea experienta de acest gen si am fost foarte “stresat” la inceput dar Alessandra a reusit sa ma faca sa ma simt foarte relaxat si odata cu hainele au disparut si “emotiile”.

A inceput cu un oral neprotejat, ajutat un pic de mana dar foarte bun, schimbat doua pozitii (privelistea ei pe pat in genunchi si cu spatele arcuit si funduletul in sus e de neuitat) apoi pus caciulita si doggy-style cu contre si mici gemete de impresie artistica. E stramta dar primitoare si stie sa te faca sa te simti bine... Apoi trecut iar la oral si finalizat glorios in timp ce ma jucam cu sanii ei perfecti.

De revenit cu siguranta.

Door 2 Door aproximativ 1h dar nu m-am simtit grabit nici un moment desi era dupa 12 noaptea.Nu s-a uitat niciodata la ceas, ceea ce e de apreciat.

Halatul 500 RON achitati la inceputul actiunii din initiativa mea.

Multumesc Alessandra pentru experienta...

o recenzie reala
Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Ai pus N poze cu batbati in fusta...

Nici astea nu sunt fete.

Cand esti debusolat legat de sexul avut... mi se pare si normal.

 

Piata barbatilor in fusta este mult mai restransa decat la femei, in consecinta dau din coate pentru ca fair nu exista, altfel statea fiecare in patratica lui. ;)

 

Pisi, nu ar strica rubrica separata pentru cei care s-au operat pentru schimbarea sexului. 

Amada, sincer acum si fara misto, numai aici nu-i de tine ! Pe bune !

 

Nu te baga si aici ca nu-i de tine !  :no2  :no2

Link spre comentariu

Am intrat ptr că era ascunsa dupa ușa si cu lumina stinsă si draperiile trase! Cine nu are ceva de ascuns nu sta dupa usă si bezna în casă. Fiecare merge unde si la cine vrea. Nu am comentat nimic de caracter sau comportament. Am zis doar ca fizic nu e ce ne prezintă in poze. Se vad clar diferente uriase intre poze. Sau poate era dupa o noapte grea si era mai umfata la fata dar curul ala bombat din poze e inexistent. Silicoanele sunt ca in poze si sunt misto. Am comparat cu Lory ptr ca doar la ea am mai fost.

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Am intrat ptr că era ascunsa dupa ușa si cu lumina stinsă si draperiile trase! Cine nu are ceva de ascuns nu sta dupa usă si bezna în casă. Fiecare merge unde si la cine vrea. Nu am comentat nimic de caracter sau comportament. Am zis doar ca fizic nu e ce ne prezintă in poze. Se vad clar diferente uriase intre poze. Sau poate era dupa o noapte grea si era mai umfata la fata dar curul ala bombat din poze e inexistent. Silicoanele sunt ca in poze si sunt misto. Am comparat cu Lory ptr ca doar la ea am mai fost.

Eu am intalnit multe fete CIS Gender (femei genetice) care te primesc dupa usa si in penumbra sau chiar in bezna. Evident ca ochiul uman nu poate distinge bine in bezna, uneori lucrul asta nu este 100% posibil nici chiar cand se acomodeaza cu intunericul. Nu este senzor de aparat foto ca sa actioneze bine la valori de luminozitate scazuta :) (desi uneori, la fotografia nocturna chiar si aparatele foto moderne mai au probleme uneori). 

 

Dar de ce nu ai rugat-o sa aprinda o lumina ceva, daca nu lustra, macar veioza, lampadar ceva, sunt sigur ca o vedeai altfel. Si mie imi place Lory, dar sa spui ca Alessandra nu e frumoasa parca totusi nu e... fair, ca sa nu zic ceva mai urat.

 

Si nu are poze prelucrate, asa cum nici Lory nu are poze prelucrate, si niciuna dintre fetele de pe categoria Trans nu are poze prelucrate, pentru ca nu au timp de asa ceva si iti spun sincer nici nu ar avea de ce (de exemplu, ce sa mai prelucreze Cristina Budapesta, ca e bomba sexy asa cum e, de la natura. Sau Ariana, Afrodita, Gabrielle, Lory, Alena, Adriana, Isabelle Antonella si toate celelalte fete, toate au ceva al lor, o frumusete aparte, numai ca nu au realizat asta inca, de se tot paruie si ciondane de la niste nimicuri :) )

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am intrat ptr că era ascunsa dupa ușa si cu lumina stinsă si draperiile trase! Cine nu are ceva de ascuns nu sta dupa usă si bezna în casă. Fiecare merge unde si la cine vrea. Nu am comentat nimic de caracter sau comportament. Am zis doar ca fizic nu e ce ne prezintă in poze. Se vad clar diferente uriase intre poze. Sau poate era dupa o noapte grea si era mai umfata la fata dar curul ala bombat din poze e inexistent. Silicoanele sunt ca in poze si sunt misto. Am comparat cu Lory ptr ca doar la ea am mai fost.

O nuu... Iara tu??

NU ESTE ADEVARAT NU STA DUPA USA plus ofera confirmare whatssap 🙄 te cam incurci singur in descriere plus ca nu ai oferit detalii reale repet... Locație... Etaj.. Etc....

Recenzie falsa

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Vai deci nu pot sa cred cata rautate aveti unii in voi si cat comentati aiurea la adresa lui Alessandra ...OMG ...Antoanella nu te mai obosi sa explici si sa arati cum este Alessandra pentru ca se vede clar ca acel tip ce comenteaza naspa are o problema grava ....BaI oameni buni toate din Noi care avem hormoni sau operate suntem frumoase in felul nostru dar sa spunem ca Alessandra este diferita de poze sau ca primeste client cu lumina stinsa sau ca sta dupa usa sau ca nu arata ca in poze ASTA CHIAR CA ABEREZI DOMNULE BIG FUT......INVIDIE SI CLAR RAUTATE UNDE NUMAI IN ROMANIA VEZI ASA CEVA ....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Alessandra cand a aparut prin 2011 cand am vazuto eu prima oara pe anintul.ro .... specimenul nu stia ce e lumea transsexualelor . Nu comparam ..... iar Gabrielle chiar nu pot compara cu nici una la varsta ei se pise pe multe din noi ... plus ca fara operatii la fata asta e pur adevarul

Link spre comentariu

Las timpul sa decida cine minte! Astept si alte pareri de la useri să vedem daca sunt eu nebun. Locatia pe Str Adamclisi bloc nou, parcare cu barieră, la parter a 2a usă pe stangă. Nu mi-a plăcut!Fața din poze e perfect întinsă în realitate e ca după betie! În afara de sâni corp de baiat slim. Curul ala bombat exista doar in basmele din capul unora! Vă salut!

  • Like 1
Link spre comentariu

Las timpul sa decida cine minte! Astept si alte pareri de la useri să vedem daca sunt eu nebun. Locatia pe Str Adamclisi bloc nou, parcare cu barieră, la parter a 2a usă pe stangă. Nu mi-a plăcut!Fața din poze e perfect întinsă în realitate e ca după betie! ÃŽn afara de sâni corp de baiat slim. Curul ala bombat exista doar in basmele din capul unora! Vă salut!

🤔🤔🤔
Link spre comentariu

Big fut-daca tu spui ca pozele nu cornice Cu realitatea pt ce ai mai ramas? De dragul de a da o recenzie proasta! Frate chiar nu va inteleg nu iti convine nu te obligation nimeni sa ramai usa este a Ta in totalitate 😂😂😂stii vb aia:Casa mea usa a Ta😂😂😂plus de alta se vede de la o posta ca este un fake in ceea ce priveste detaliile unde Alessandra locuieste ...asa ca alta data sa aduci argumente cat mai Clare si cat mai sigure inainte de a lasa o recenzie😊😊😊

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat o pe Alessandra. Vreau sa va spun ca demult cautam transexuale pe publi 24 la care sa merg pt prima data...insa pur si simplu n aveam curaj...insa pozele Alessandrei m au atras cel mai mult...

Alessandra a fost prima mea experienta cu o trans...si vreau sa spun ca am avut f multe emotii...nu  stiam cum va fi..insa Alesandra prin felul ei de  a fi m a facut sa scap de emotii

 

Locatia: Iancului....usor de ajuns..apartamentul dpmdv arata f bine

 

Si acum sa spun cateva cuvinte despre intalnire... cand mi a deschis usa am ramas surpins placut de frumusetea Alesandrei...mi a placut ca e foarte feminina...Sanii sunt absolut superbi.....iar Alessandra chiar e frumoasa...daca o vezi pe strada..cu siguranta intorci capul dupa ea!  Am inceput cu preludiul  cu sarutari pe sani iar apoi un oral bun facut de Alessandra... Excitat fiind a montat prezervativul si am pus o caprita..pozitia mea preferata in care am si terminat...

Imi place de Alessandra ca e o femeie cu mult bun simt....purtati va frumos cu ea si cu siguranta ea se va purta la fel de frumos....

 

Programul de lucru: eu am vizitat o ziua...

 

Note: Oral - 9

Anal- 10

Tarif: am stat o finalizare.. 250 de lei 

 

Concluzia: eu imi fac abonament...deci recomand cu incredere!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...