Sari la conținut

0726360502 - Alessandra


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

wowowow ce glume , te-ai dovedit ce sa mai zic ...

Esti atat de mizer incat mai si vorbesti de supt pula , adica chiar tu vorbesti de asta ?

Ai asa niste replici mediocre si repetative (gay,gayita,peruca,supt pula etc ) , eu stiu ca folosesti cuvinte adiacente cu viata ta dar sa fii asa imbecil ?! :))

Folosesc cuvinte adevarate despre tine cum ar fi ca esti un bulangiu pasiv si retardat
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Folosesc cuvinte adevarate despre tine cum ar fi ca esti un bulangiu pasiv si retardat

Aaaa stai linistit ca eu sunt om la locu meu cu casa,masa,masina,nevasta.....eu ma amuz doar foarte tare de prostia ta, in loc sa-ti dai cu presupusul cum este unu si altu uitate la tine ;) . Si nu mai face insulte sexuale :)) ca esti stupid , singurul care o suge si si-o ia in cur pe aici esti tu bai pulica .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aaaa stai linistit ca eu sunt om la locu meu cu casa,masa,masina,nevasta.....eu ma amuz doar foarte tare de prostia ta, in loc sa-ti dai cu presupusul cum este unu si altu uitate la tine ;) . Si nu mai face insulte sexuale :)) ca esti stupid , singurul care o suge si si-o ia in cur pe aici esti tu bai pulica .

Hai Lasa dumele un omaggio insurat cu familie si nevasta cu siguranta nu ar avea grija mea pe forum. Tu esti un bulangiu si nu te m-ai da dupe perdea
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cine are grija ta pe forum ?

Sa te lămuresc pentru unii este doar un subiect de caterinca și pentru alții ești doar o prostituata masculina.

Sper că te-am lămurit :)!

Nu m-ai lamurit cu nimic si nu inteleg care este problema ta c'è te fute grija pe tine atat de tare de mine probabil invidia care o ai in tine
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu m-ai lamurit cu nimic si nu inteleg care este problema ta c'è te fute grija pe tine atat de tare de mine probabil invidia care o ai in tine

Pai am zis mai sus ca nu intereseaza pe nimeni de tine mai ales eu , doar ma amuza ce prostii spui ....pana si acum dai dovada de autism tot o tii pe placa ta :)

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Pai daca nu te intereseaza marsh

Se vede dupa limbaj ca esti o curva masculina. Degeaba bagi bani in felul cum arati...oricum groaznic dupa gustul meu...daca la nivel de comunicare esti zero. Maturizeaza te, incearca sa porti un dialog civilizat, ca asa fac oamenii...chiar ele si curve ca tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Se vede dupa limbaj ca esti o curva masculina. Degeaba bagi bani in felul cum arati...oricum groaznic dupa gustul meu...daca la nivel de comunicare esti zero. Maturizeaza te, incearca sa porti un dialog civilizat, ca asa fac oamenii...chiar ele si curve ca tine.

Ale hai s afacem ceva sa nu mai raspundem in nici un fel astuia,e penibil si se da mare aiurea...daca ai avea masina si nevasta nu spui asta pe un forum si nu te dai in stamba...asa face un om destept...in schimb tu...pup Ale

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Ale hai s afacem ceva sa nu mai raspundem in nici un fel astuia,e penibil si se da mare aiurea...daca ai avea masina si nevasta nu spui asta pe un forum si nu te dai in stamba...asa face un om destept...in schimb tu...pup Ale

Geme prostia in tine ....te si doare ?

Link spre comentariu
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti

OBSIDIAN daca stii tu bine indiferenta doare cel mai tare.

Daca erai acel barbat de care spui dădeai dovada de indiferenta.

Pt ca EdyAritmetica latră. Tu musti. El zbiară. Tu vorbesti.

Unde este diferenta intre prostia lui si acel barbat de care spui tu.

Niciuna.

Sunteti la fel amandoi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se vede dupa limbaj ca esti o curva masculina. Degeaba bagi bani in felul cum arati...oricum groaznic dupa gustul meu...daca la nivel de comunicare esti zero. Maturizeaza te, incearca sa porti un dialog civilizat, ca asa fac oamenii...chiar ele si curve ca tine.

Eu cred k am fost destul de civilizata
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ale hai s afacem ceva sa nu mai raspundem in nici un fel astuia,e penibil si se da mare aiurea...daca ai avea masina si nevasta nu spui asta pe un forum si nu te dai in stamba...asa face un om destept...in schimb tu...pup Ale

Da cel m-ai indicat
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

OBSIDIAN daca stii tu bine indiferenta doare cel mai tare.

Daca erai acel barbat de care spui dădeai dovada de indiferenta.

Pt ca EdyAritmetica latră. Tu musti. El zbiară. Tu vorbesti.

Unde este diferenta intre prostia lui si acel barbat de care spui tu.

Niciuna.

Sunteti la fel amandoi

 

 

Ai dreptate...pup cu drag

Link spre comentariu

Ale hai s afacem ceva sa nu mai raspundem in nici un fel astuia,e penibil si se da mare aiurea...daca ai avea masina si nevasta nu spui asta pe un forum si nu te dai in stamba...asa face un om destept...in schimb tu...pup Ale

Obsidian asta e doar un imbecil care se simte dator sa raspunda el la fel si fel de intrebari care sunt adresate altor persoane si stie doar sa jigneasca. Un onanist ,un copil nefutut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...