Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti/Brasov
  • Oras:Bucuresti/Brasov

Dragi Prieteni,

 

Sunt din BV si tocmai am incheiat o sedinta de dominare (de fapt 2) .

Am gasit un nr de tel, am sunat si iata-ma la locatie... Totu leste ff curat si de bun gust (de fapt este un apartament unde se face masaj, dominarea se face la cerere.

Am intalnit-o pe Stapana INaA- foarte frumoasa si inteligenta (este prima din BV care este si foarte dura - am bucile si spatele rosii de la cravasa)

Tipa a fost ff tare, motiv pentru care am mai luat imediat inaca o sedinta (200 ron/ora). Am fost biciuit, penetrat,, incatusat, scuipat, am practicat rol play si (ATENTIE!) umilire publica. LA PLECARE, LA USA, MI-A PORUNCIT SA-I SARUT PANTOFII. AM FACUT ASTA SI M-AM EXCITAT PE LOC. MAINE MA DUC IAR...

 

 

iMAGINATIE- NOTA 8

CURATENIE- Nota 10

Apartamentul - 8 - nu era amenajat pentru BDSM

sedinta - nota 10

 

Asteptam detaliile - Locatie, modalitate de contact, servicii oferite... vezi si tu ce trebe ca la carte!

 

A.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe domnisoara Ina am cunoscut-o la un salon de masaj in Brasov pe strada Zizinului. Nu am ales-o pe ea pentru ca as fi fost primul ei client la dominare, asa ca am preferat o alta domnisoara mai experimentata. Citind postul de mai sus am sunat imediat penru o programare la Ina, dar mi s-a raspuns ca nu mai lucreaza acolo.

Poate stie cineva cu am putea da din nou de ea.

 

sper ca nu am incalcat vreo regula cu comentariul meu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu sunt din Brasov si m-ar interesa si pe mine o astfel de stapana aici. Se pare insa ca stimabilul ne-a tinut la curent cu ce sedinta a avut insa nu ne-a lasat nicio modalitate de contact.

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Dragi Prieteni,

 

Sunt din BV si tocmai am incheiat o sedinta de dominare (de fapt 2) .

Am gasit un nr de tel, am sunat si iata-ma la locatie... Totu leste ff curat si de bun gust (de fapt este un apartament unde se face masaj, dominarea se face la cerere.

Am intalnit-o pe Stapana INaA- foarte frumoasa si inteligenta (este prima din BV care este si foarte dura - am bucile si spatele rosii de la cravasa)

Tipa a fost ff tare, motiv pentru care am mai luat imediat inaca o sedinta (200 ron/ora). Am fost biciuit, penetrat,, incatusat, scuipat, am practicat rol play si (ATENTIE!) umilire publica. LA PLECARE, LA USA, MI-A PORUNCIT SA-I SARUT PANTOFII. AM FACUT ASTA SI M-AM EXCITAT PE LOC. MAINE MA DUC IAR...

 

 

iMAGINATIE- NOTA 8

CURATENIE- Nota 10

Apartamentul - 8 - nu era amenajat pentru BDSM

sedinta - nota 10

 

Asteptam detaliile - Locatie, modalitate de contact, servicii oferite... vezi si tu ce trebe ca la carte!

 

A.

ti-a  faut  si uro?:D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...