Jump to content

Recommended Posts

Dragi Prieteni,

Sunt din BV si tocmai am incheiat o sedinta de dominare (de fapt 2) .

Am gasit un nr de tel, am sunat si iata-ma la locatie... Totu leste ff curat si de bun gust (de fapt este un apartament unde se face masaj, dominarea se face la cerere.

Am intalnit-o pe Stapana INaA- foarte frumoasa si inteligenta (este prima din BV care este si foarte dura - am bucile si spatele rosii de la cravasa)

Tipa a fost ff tare, motiv pentru care am mai luat imediat inaca o sedinta (200 ron/ora). Am fost biciuit, penetrat,, incatusat, scuipat, am practicat rol play si (ATENTIE!) umilire publica. LA PLECARE, LA USA, MI-A PORUNCIT SA-I SARUT PANTOFII. AM FACUT ASTA SI M-AM EXCITAT PE LOC. MAINE MA DUC IAR...

iMAGINATIE- NOTA 8

CURATENIE- Nota 10

Apartamentul - 8 - nu era amenajat pentru BDSM

sedinta - nota 10

Asteptam detaliile - Locatie, modalitate de contact, servicii oferite... vezi si tu ce trebe ca la carte!

A.

• Like 1
  • 5 months later...

Pe domnisoara Ina am cunoscut-o la un salon de masaj in Brasov pe strada Zizinului. Nu am ales-o pe ea pentru ca as fi fost primul ei client la dominare, asa ca am preferat o alta domnisoara mai experimentata. Citind postul de mai sus am sunat imediat penru o programare la Ina, dar mi s-a raspuns ca nu mai lucreaza acolo.

Poate stie cineva cu am putea da din nou de ea.

sper ca nu am incalcat vreo regula cu comentariul meu.

Si eu sunt din Brasov si m-ar interesa si pe mine o astfel de stapana aici. Se pare insa ca stimabilul ne-a tinut la curent cu ce sedinta a avut insa nu ne-a lasat nicio modalitate de contact.

• 2 years later...

Dragi Prieteni,

Sunt din BV si tocmai am incheiat o sedinta de dominare (de fapt 2) .

Am gasit un nr de tel, am sunat si iata-ma la locatie... Totu leste ff curat si de bun gust (de fapt este un apartament unde se face masaj, dominarea se face la cerere.

Am intalnit-o pe Stapana INaA- foarte frumoasa si inteligenta (este prima din BV care este si foarte dura - am bucile si spatele rosii de la cravasa)

Tipa a fost ff tare, motiv pentru care am mai luat imediat inaca o sedinta (200 ron/ora). Am fost biciuit, penetrat,, incatusat, scuipat, am practicat rol play si (ATENTIE!) umilire publica. LA PLECARE, LA USA, MI-A PORUNCIT SA-I SARUT PANTOFII. AM FACUT ASTA SI M-AM EXCITAT PE LOC. MAINE MA DUC IAR...

iMAGINATIE- NOTA 8

CURATENIE- Nota 10

Apartamentul - 8 - nu era amenajat pentru BDSM

sedinta - nota 10

Asteptam detaliile - Locatie, modalitate de contact, servicii oferite... vezi si tu ce trebe ca la carte!

A.

ti-a  faut  si uro?:D

• 1 month later...