Sari la conținut

Iulia 0736812759


Postări Recomandate

Vizitator allview1
Reputație: 0

Au fost multi de aici de pe forum Te asigur , insa daca nu sunt recenzii rele inseamna ca pers au fost multumite si poate nu sunt persoane care se afirma

Așa e dar dacă nu se "afirma" ei, nu te ajuta pe tine, nu!? ;)

Pe domnii care au trecut pe la tine i-am citat pe pagina 2... deci recenzii ai. Acum au venit "lipitorile" cei care sunt pe forum doar sa observe si sa beneficieze de pe urma acestuia fără a-și asuma vreun risc.

Poți sa faci încă 172 de postări si o sa ai mesagerie privată... atunci vei putea sa vb cu fiecare in parte. Poți sa faci postări pe topicul fazan sau colorare rapida. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Sunt deschisa la opinii pro si contra . Imi asum meritele si pierderile si daca acest forum ma ajuta e pentru ca din fericire am un comportament adecvat "meseriei" pe care o practic , poate nu pe placul tuturor insa incerc sa ma mentin la fel tot timpul si ma repet nu sunt aici 4ever sunt chiar pt putin timp dar asta nu o sa imi schimbe atitudinea (naturala) . O seara placuta pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Eu nu am fost,ma gandeam sa vin zilele astea dar daca iti faci o "programare" si apoi nu mai raspunde nu e de bine

Ai dreptate DAR eu zic sa incerci... Cred ca ar fi bine sa-i dai si un mesaj sa-i spui ca vrei sa o vizitezi la ora x.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Adrian Nu imi amintesc sa isi fi facut cineva programare si eu sa nu fi raspuns asta daca nu faci parte din cei care spun "revin cu un apel cand sunt in zona" sau "ajung in 15min si def sunt 40" foarte rar mi sa intamplat sa ratez o programare subliniez SERIOASA. Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu vreau sa fiu inteles gresit,doar ca am citit ce a spus allview1 si ma gandesc sa nu patesc si eu :)) incerc sa ajung si eu maine,daca te sun si nu raspunzi la telefon si iti dau un mesaj sa ma suni cand ai timp se poate?

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Adrian te astept.

Si va rog mult veniti cu recenzii nu cu

Faptul ca iti spun la telefon ca ma tii pe difuzor, nu e recenzie

Si "n" chestii

Nu sunt singura fata prinsa mai greu la telefon sau chestii de genu

Doar ca sunt sigura ca daca nu mi-as fi facut cont sa rasp tuturor

Nu ar mai fi atatea sageti aruncate catre mine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Fut Tot Ce Prind
  • Oras:Fut Tot Ce Prind

 Pe domnisoara am sunat-o eu de 2 ori in 2 zile diferite si de fiecare data mi-a dat teapa 

 

m-a facut sa vin in zona si dupa aceea nu a mai raspuns la telefon 

 

dupa mine nu e o fata serioasa si nu cred ca merita cautata 

 

nu recomand

 

bafta

Link spre comentariu

  • Oras:----
  • Oras:----

Oare ce nu ați înțeles? Orice se întâmpla tot noi suntem vinovați. Stai că apare apărătoarea teparelor, madam r să ne spună de cate ori a luat ea țeapă și că e cea normal sa primim și noi.

App, cred că te ai dus la Alice, ea a recunoscut azi că a dat țeapă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...