Sari la conținut

Iulia 0736812759


Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
1 oră în urmă, iulia386 a spus:

Buna Dragutii mei ,as dori sa vin pentru o saptamana sau doua pe la voi . E o perioada buna sau va prind ocupati 🥰🥰🥰

Doar dacă stai cu Karla ,asa singura nu te primim. 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Nici nu știam ca o cunosc dacă nu îmi vedeam o recenzie de acum 4 ani bai dar ce trece timpul asta 

 

Iulia te astept la ploiesti 

Link spre comentariu
2 hours ago, iulia386 said:

Buna Dragutii mei ,as dori sa vin pentru o saptamana sau doua pe la voi . E o perioada buna sau va prind ocupati 🥰🥰🥰

Si inca ceva ... te asteptam cu mare drag 🤗, ca multa vreme a trecut, de cand nu ne am mai vazut 😂😂💋

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, iulia386 a spus:

Buna Dragutii mei ,as dori sa vin pentru o saptamana sau doua pe la voi . E o perioada buna sau va prind ocupati 🥰🥰🥰?

Hei bine ai revenit😊😊😊😘

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 27 minute, iulia386 a spus:

Ramane de vazut dragule 💋❤️

Eu oricum îți sunt dator ție.. am făcut o gafa acum câțiva ani,am deschis topic colegei tale cu numărul tău îmi cer scuze și fata de tine și fata de colegii de aici ,dar asa am crezut atunci ca e numărul ei.

Te rog frumos sa ma scuzi pentru confuzia creeata

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Nu are nevoie de promovare sau de karla m-am saturat sa vad toate graselor si maturele glorios  promovate in lipsa de opțiuni mediocrul a devenit ceva fantastic 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 5 minute, dyerseve a spus:

 

Te rog frumos sa ma scuzi pentru confuzia creeata

Ce faci ma iti ceri scuze in avans a și uitat au trecut 4 ani de atunci haha

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Si eu uitasem ma dar cineva a pus link și mi a reamintit.Scuzele sunt cu întârziere nu în avans ma.

Eu nu înțeleg ce ai tu împotriva gusturilor unora, poate ciorba care pentru tine are gust pentru alții este apa chioara.

Fiecare are dreptul sa își spună părerea, nu promovare,părere asa sa o iei.

Cat despre tine dacă nu îți place o fata nu te duci..și gata eviți orice neplăcere. Dacă vrei sa ai parte de ceva servicii mai speciale cred ca poți avea parte de la oricare din ele pentru suma potrivită. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 7 minute, marcus_cezar a spus:

Ce faci ma iti ceri scuze in avans a și uitat au trecut 4 ani de atunci haha

Daca ai scos topicul ala de la naftalină... :)

E un terci total acolo, de fapt si pe asta la fel, atat ca o cunoaștem pe fata si nu mai trebuie făcute anchete.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 48 minute, dyerseve a spus:

Si eu uitasem ma dar cineva a pus link și mi a reamintit.Scuzele sunt cu întârziere nu în avans ma.

Da asa e sunt în avans  cu întârziere  :))

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Dragutii mei pe mine nu ma mai deranjeaza cu nimic ce a fost inainte pe topic aici vorbim de ani , hai sa ne “re-cunoastem” sa o spunem asa pentru ca eu cred ca asa si trebuie dupa atata timp desi pastrez singurul avantaj fin topicul asta si anume ca deja stiti ca nu sunt fake si multi ma cunoasteti deja insa tin sa cred ca dupa atata timp sunt o varianta mai buna a mea. Acum ramane la aprecierea fiecaruia (gusturile nu se discuta) ❤️❤️

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 23 minute, iulia386 a spus:

Am sa vin pe data de 10 martie  in ploiesti. Cu cateva zile inainte am sa va las aici adresa,preturi,servicii numar de telefon. ❤️Seara faina 

Mulțumim ca ai hotărât sa ne revizitezi, te așteptăm, ai grija de tine pana atunci. O noapte frumoasa iti doresc/dorim. 😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...