Sari la conținut

Doua doamne mature tel:0764036704


bachus

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Doua doamne mature oferim placere domnilor generosi, in deplinim orice fantezie la 100 lei, tel:0764036704 -din publi24

 

Am sunat ptr programare, mi s-a vorbit frumos,mi-au spus de la inceput ca sunt peste 40 de ani.

Locatia e in complex, cam vis a vis de Abator, cat de cat ferita ochilor. Garsoniera mica, curata.Pat de o singura persoana care nu scartaie. Problema e la baie, cu dus pe jos, dar am primit slapi, iar in loc de prosop am primit o rola de prosoape de bucatarie.

Doamnele sunt trecute de 40,cu burta, sani mari si lasati, corespunzator varstei. Atitudine excelenta, te fac sa te simti bine, conversatie banala de inceput.

Am ales de data asta varianta numai cu una, cu cea bruneta.

Oral neprotejat excelent, fara mana,CIM, COF, COB. Normal destul de spectaculos, ptr varsta ei se misca bine si stie niste pozitii foarte interesante. Mi-a facut si masaj de relaxare foarte ok.

Anal se poate, dar trebuie anuntat la telefon inainte, sa se poata pregati. Chestie buna, stiind ca analul este mai pretentios dpdv igienic.

Nota 9 per total, dar sunt recomandabile doar pentru cei cu fantezii cu Milf+.

 

Pretul de 200Ron/ora este cu amandoua, iar doar cu una 100.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Doritor de o matura, am sunat si eu la aceste doamne, fiind curios de bruneta din descrierea colegului de mai sus. Mi-a raspuns la telefon una dintre ele si mi-au comunicat locatia si cum ajung acolo, urmand sa telefonez din nou cand sunt in fata la vechiul abator. Am plecat cu masina si dupa ceva timp deoarece circulatia in complex este naspa rau am ajuns. In prima faza nu au raspuns la telefon, desi le spusesem ca ma indrept catre ele. Am mai stat vreo 15 minute la o cafea in zona si am sunat din nou ... de data asta mi-au raspuns.

M-au indrumat catre locatie. Locatia la un bloc gen camin fara balcoane, chiar langa parcul de joaca pentru copii. Primit interfon, intrat, undeva la parter, garsoniera mica (dar mica rau, daca esti claustofob cred ca te simti ca intr-un lift). cam aglomerat in garsoniera, un pat mic, lucruri aruncate in dezordine ... in sfarsit, nu m-am dus in inspectie la doamne.

M-au primit amandoua, una din ele roscat-satena pe la vreo 42 de ani, sincer nu este pe gustul meu deloc, are probleme la dantura, nemachiatra, obosita si neatragatoare. In schimb doamna bruneta arata destul de bine, cam 45 de ani, scunduta, par negru mediu, imbracata in ceva rochita gen leopard si incaltata in ceva cizme negre, sani marisori dar gravitatia isi spune cuvantul (nu purta sutien).

Am ramas in garsoniera cu doamna bruneta si am intrebat din nou preturile si ce ofera. aici sincer mie unul nu mi-a placut, este falsa, ma mangaia deja pe picior si isi tot ridica rochita sa vad ca nu poarta chiloti, facea ca o pisica in calduri dar fals - asa am avut impresia. Ma tot tachina cu hai dragutule te-ai hotarat ca nu am asa mult timp ... la auzul acestor cuvinte m-am ridicat, am multumit frumos si politicos i-am spus ca nu raman. Nu stiu de ce dar parea cam dezamagita, intrebandu-ma ca nici macar un nr la 70 de ron?

 

Posibil ca doamna sa presteze bine, nu stiu, dar mie imi da impresia de falsitate, graba (fast-fuck) si plus ca telefonul i-a sunat continuu pe toata durata discutiei. Macar a avut bun simt si nu a raspuns.

Las la aprecierea fiecaruia daca vrea sa mearga sau nu, eu unul zic pas.

  • Like 1
Link spre comentariu

m-ar fi interesat mai mult daca a fost cineva recent la ele sa faca o recenzie completa.am sunat si am aflat ca activeaza, mi-a zis bruneta ca sunt 2, mai are o colega blonda, 70 de lei o finalizare, cand am intrebat detalii despre blonda mi-a zis ca mai bine dau 100 de lei pt o ora cu amandoua.citez:"dai 100 de lei o ora pt amandoua, ne lingem, facem show, tot ce vrei"

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost si eu daunazi la tipa , 0764036704 , s-a mutat in spatele Hotel Roma...e bruneta...40 ani...destul de bine arata pentru varsta ei...de apreciat igiena...in rest nu m-a surprins sa zic woww...totusi sa trecem la treaba...am ales un oral initial ( am dat 50 lei ) dar se pare ca am obtinut 2 finalizari orale la banii astia...tre sa negociezi sa mearga papagalu...ca ideee ii place foarte mult sa o suga...in continuu zicea ca nu prea ii place sa faca sex ci oral..intradevar se descurca de minune...limbi p oo, o inghite calumea ,suge bine...finalizare pe corp...si intre sani o luato  e  perversa...o recomand pentru oralu practicat...sex normal nu am incercat pt ca avea prezervative nume fantoma...nu avea rost sa risc...desi si cu oralu te expui intr-o mica mare masura......merita pt sex oral 50 lei 2 finalizari...apartamentu e ok ...curatel...e proaspat mutata asa zice ea...bafta !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: kinky_fetisher
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: kinky_fetisher
  • Oras:Timisoara

mai stie cineva ceva de ea? 

 

- eu am fost la ea prin martie daca nu ma insel.... mi-a supt-o bine... limbi in cur... a fost ok...        

- de cateva zile incerc sa o sun si are telefoanele inchise si eu am incercat sa dau de ea... si acelasi rezultat... telefoane inchise.... daca stie cineva ceva despre ea..... sa lase un coment pls

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

desigur fetele isi schimba mereu numerele eu de la doamna in cauza pe care o stiu de peste 10 ani am avut cel putin 5 numere de telefon nimic insa valabil...rar isi pune cate un anunt dar sigur pt clinetii fideli are un numar valabil dar se pare ca aceia nu intra pe forum...desi e aproape de 50 de ani gagica are mereu partenere tinere cu care intra la dublu si ii place ceea ce face mai ales oralul...iar preturile fara concurenta...incercati sa aflati ca facem coada la ea la usa dupa...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragi futaciosi,

Astea doua n-au nicio legatura cu "perversa din complex". Astea sunt 2 grase care fac show (ma rog, daca ii poti spune asa) si care te cearta la inceput si la sfarsit, de parca ele te-ar plati pe tine. Mai mult decat atat, n-au avut locatie in complex, ci au mers pe traseul Dacia - Girocului. Am citit pe undeva ca acum au locatie prin Plopi.

Bafta la futut!

Link spre comentariu
Vizitator johnny_b_80
Reputație: 0

Daca e vorba de cele doua din Girocului (sau ma rog, care au prestat in Girocului anul trecut), eu le-am sunat odata, iar atitudinea celei care a raspuns la telefon a facut sa-mi piara tot cheful din start. Plictisita, obraznica si se purta de parca ea m-a platit pe mine. Nu am insistat.

Link spre comentariu
  • Oras:TIMISOARA
  • Oras:TIMISOARA

Duduia are locatie noua, vis a vis de Abator, dar dat fiind faptul ca sunt in greva, nu postez numarul de telefon aici. Doar in alte parti. Doritorii stiu sa ma gaseasca si pe "alte meleaguri".

ceau.unde as putea sa gasesc nr ei de tel?ma ajuti te rog cu nr ei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...