Sari la conținut

Alexandra, matura - 0750888116


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Alexandra, matura - 0750888116
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

"Femeie matură, știu ce îsi dorește un bărbat, pot fi nimfa ta, visul interzis sau femeia pe care ai visat-o. Te pot răsfăța și oferi clipe pline de erotism, într-o atmosferă discretă și o companie pe măsură. Sunt femeia pe care nu o poți avea decât pentru scurt timp, care te va face să revii și să îți dorești mai mult.
Serviciile mele sunt:

-GFE , ON( in funcție de igiena ), NP ( doar protejat ) 

-Finalizare orală , corporală , masaj de relaxare , dus asistat 

-FK , in funcție de igiena și de chimia dintre noi 

-Nu prestez anal indiferent de suma oferită, decât mici fantezii discutate la fața locului

-Îmi rezerv dreptul de a selecta clientela și ai dreptul să mă refuzi dacă nu îți sunt pe plac

-Nu accept persoane în stare de ebrietate sau sub influența medicamentelor, nu accept cu accesorii 

Program : 8-22 

Cadou : 200 finalizarea -350 ora 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 7 ore, alexandra82 a spus:

"Femeie matură, știu ce îsi dorește un bărbat, pot fi nimfa ta, visul interzis sau femeia pe care ai visat-o. Te pot răsfăța și oferi clipe pline de erotism, într-o atmosferă discretă și o companie pe măsură. Sunt femeia pe care nu o poți avea decât pentru scurt timp, care te va face să revii și să îți dorești mai mult.
Serviciile mele sunt:

-GFE , ON( in funcție de igiena ), NP ( doar protejat ) 

-Finalizare orală , corporală , masaj de relaxare , dus asistat 

-FK , in funcție de igiena și de chimia dintre noi 

-Nu prestez anal indiferent de suma oferită, decât mici fantezii discutate la fața locului

-Îmi rezerv dreptul de a selecta clientela și ai dreptul să mă refuzi dacă nu îți sunt pe plac

-Nu accept persoane în stare de ebrietate sau sub influența medicamentelor, nu accept cu accesorii 

Program : 8-22 

Cadou : 200 finalizarea -350 ora 

Bine ai revenit. Bine nu pentru toată lumea, dar asta e decizia ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ceau! 
Nu mai locuiesc pe B-dul Take Ionescu . 
Locatie noua : Banu construct 2 , strada Armoniei . 
Adresa exactă doar la telefon celor interesați . 
Locuri de parcare la dispoziție , discret .. ferit de ochii curioșilor . 
Va mulțumesc, o zi minunata va doresc ! 🤗😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 01.03.2022 la 15:04, mihailct a spus:

Bunaaa la Constanța pe când ???

 

Acum 2 ore, alexandra82 a spus:

Bunaaa!

Din păcate nu am in plan sa vin in Constanța ... îmi pare rău ! 

Toate MILF/Mature serioase se feresc sa vina la Constanta pt ca sunt luate din start la perpules de "greii" consacrati. Poveste lunga ...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ceau! O actualizare a serviciilor + tarife :

 

-Oral neprotejat ( in funcție de igiena ) 
-Sex normal ( doar protejat ) 
-Finalizare orală , corporală , masaj de relaxare , dus asistat 

-Sărutări, in funcție de igiena și de chimia dintre noi 

-Nu prestez anal indiferent de suma oferită, decât mici fantezii discutate la fața locului

-Îmi rezerv dreptul de a selecta clientela și ai dreptul să mă refuzi dacă nu îți sunt pe plac

-Nu accept persoane în stare de ebrietate sau sub influența medicamentelor, nu accept cu accesorii 

Program : 8-22 

Cadou : 200 finalizarea ( 30 minute ) -350 ora
Locație : 
Str armoniei Nr 23 A

Pentru mai multe întrebări , nelămuriri va aștept la un telefon: 0750.888.116

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 445
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 19 ore, alexandra82 a spus:

...

Pentru mai multe întrebări , nelămuriri va aștept la un telefon: 0750.888.116

Pt. indexare corecta:

0750888116

Si devreme ce e numar diferit decat cel din titlu, @pisicuts nu faci tu modificarea de rigoare?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

in ultima perioada de timp, avand mai multe business tripuri la Timisoara, am vititzt-o pe Alexandra, de mai multe ori. Cu fiecare ocazie a fost o experienta foarte buna, cel putin pe gustul meu, existand o chimie din prima clipa. Aceasta Doamna, are tot ceea ce am cautat la o femeie: forme potrivite, femenitate, atitudine buna, abordarea potrivita. Mentionez ca nu este o fetiscana de 18 ani, dar stie foarte bine sa se puna in valoare.

Evenimentele in buduarul doamnei au decurs mult peste asteptarile care le-am avut, pe de alta parte experianta acumulata si-a spus cuvantul. Am avut parte de servicii calitativ mult peste ce ofera marea majoritate a fetelor din domeniu, cu atentie ridicata la ce imi doresc, satisfacand nevoile la maxi.

Locatia este curanta, cu o baie binisor ecipata (niste dusbad de baieti, ar fi bine venit), prosoape curate, locuinta foarte curata.

La note as merge cu 9,5 la toate capitolele. Dar mentionez inca odata, Alexanda afost si este tare pe gustul meu.

Halatule este conform celor prezentate de ea mai sus.

De revenit: cu siguranta - personal voi mai reveni de cateva ori, ca mai am de experimentat cu ea.

Te pup Alexanda. Sa ne revedem cu bine cat de curand.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 2 ore, jazzman2014 a spus:

Salutare,

in ultima perioada de timp, avand mai multe business tripuri la Timisoara, am vititzt-o pe Alexandra, de mai multe ori. Cu fiecare ocazie a fost o experienta foarte buna, cel putin pe gustul meu, existand o chimie din prima clipa. Aceasta Doamna, are tot ceea ce am cautat la o femeie: forme potrivite, femenitate, atitudine buna, abordarea potrivita. Mentionez ca nu este o fetiscana de 18 ani, dar stie foarte bine sa se puna in valoare.

Evenimentele in buduarul doamnei au decurs mult peste asteptarile care le-am avut, pe de alta parte experianta acumulata si-a spus cuvantul. Am avut parte de servicii calitativ mult peste ce ofera marea majoritate a fetelor din domeniu, cu atentie ridicata la ce imi doresc, satisfacand nevoile la maxi.

Locatia este curanta, cu o baie binisor ecipata (niste dusbad de baieti, ar fi bine venit), prosoape curate, locuinta foarte curata.

La note as merge cu 9,5 la toate capitolele. Dar mentionez inca odata, Alexanda afost si este tare pe gustul meu.

Halatule este conform celor prezentate de ea mai sus.

De revenit: cu siguranta - personal voi mai reveni de cateva ori, ca mai am de experimentat cu ea.

Te pup Alexanda. Sa ne revedem cu bine cat de curand.

Faina recenzia! Felicitări! Imi explici si mie cum e cu chimia din prima clipa? Ti-a confirmat si ea ca e chimie din prima clipa?😂 

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 56 minute, Impartial a spus:

Faina recenzia! Felicitări! Imi explici si mie cum e cu chimia din prima clipa? Ti-a confirmat si ea ca e chimie din prima clipa?😂 

Poate a vrut sa zica ca din “prima vizita”😏🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Impartial a spus:

Faina recenzia! Felicitări! Imi explici si mie cum e cu chimia din prima clipa? Ti-a confirmat si ea ca e chimie din prima clipa?😂 

Tu inca nu esti sigur in care parte te simti mai bine: ori esti ironic, ori esti prost, ori esti analfabet functional, ori esti troll, ori esti labar, ori esti geniu neinteles, ori n-ai viata. Deh, Impartial...

Din cauza astora ca voi m-am lasat de forum.

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 7 ore, maru88 a spus:

Tu inca nu esti sigur in care parte te simti mai bine: ori esti ironic, ori esti prost, ori esti analfabet functional, ori esti troll, ori esti labar, ori esti geniu neinteles, ori n-ai viata. Deh, Impartial...

Din cauza astora ca voi m-am lasat de forum.

Te pup!🥰😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...