Sari la conținut

Alexandra, matura - 0750888116


Postări Recomandate

  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta

După 4 ani de vizitat pe Alexandra pentru mine nu contează ca este la top sau nu și de aceeași părere cred ca sunt și alții care îi cunosc servicile și prestanta.

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

După 4 ani de vizitat pe Alexandra pentru mine nu contează ca este la top sau nu și de aceeași părere cred ca sunt și alții care îi cunosc servicile și prestanta.

Au trecut patru ani de când e aici???

Atunci cum să plece?! Aici este apreciată la valoarea ei.

Ea este de top, la fel ca o altă doamnă, deasupra majorității celor care sunt acolo.

Pentru că nu intra pe forum, să vorbească cu unii și cu alții, pentru că nu are recenzii scrise recent, de aceea a fost scoasă de acolo.

Însă Mitlaur are dreptate. Nu contează asta, ea este de top fără a fii acolo. Mulți știm de ce.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Nellu, eu te punctez pe tine, da' vezi ce femeie frumoasă și sexi este Alexandra? Tot la femei frumoase "te bagi" în ultima vreme 😛😉

Ești prompt ca un ceas elvețian și mai atent ca unul ce ar avea în sarcină să facă asta. Èšii ștacheta sus, nu cumva să pierdem parfumul lor.

Oare ... tu pe unde îți umbli oscioarele? Pe cine "mai iubești"? ðŸ˜ðŸ˜€

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Nellu, eu te punctez pe tine, da' vezi ce femeie frumoasă și sexi este Alexandra? Tot la femei frumoase "te bagi" în ultima vreme 😛😉

Ești prompt ca un ceas elvețian și mai atent ca unul ce ar avea în sarcină să facă asta. Èšii ștacheta sus, nu cumva să pierdem parfumul lor.

Oare ... tu pe unde îți umbli oscioarele? Pe cine "mai iubești"? ðŸ˜ðŸ˜€

Păi cred ca ti ai raspuns singur...

Pe Alexandra! :laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nellu, eu te punctez pe tine, da' vezi ce femeie frumoasă și sexi este Alexandra? Tot la femei frumoase "te bagi" în ultima vreme

Ești prompt ca un ceas elvețian și mai atent ca unul ce ar avea în sarcină să facă asta. Ții ștacheta sus, nu cumva să pierdem parfumul lor.

Oare ... tu pe unde îți umbli oscioarele? Pe cine "mai iubești"?

In perioada de pandemie pe nimeni altcineva in afara de familie. Dupa....pe toate.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Buna sa va fie inima tuturor!

 

Da Nellu, imi plac foarte mult. Este o femeie foarte frumoasa, sexi, senzuala.  :hooray

Cand o vezi langa tine, e si mai si ... eu cand ma gandesc doar si ma infierbant de dorinta! Doar stii bine cum este... ai vizitat-o!!!

 

Ce'ntrebare-i asta? :laugh2

 

Chiar asa prietene! Cum sa ma intrebe asta???  :laugh2  :wink2  Chiar el???  :slap2

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

O lista actualizata servicii/ prețuri ?

 

Uita-te la semnatura ei si o sa vezi ceea ce te intereseaza!

 

Ciao baieti! Pentru a nu exista semne de întrebare legate de prețuri , servicii... va voi prezenta detalii amănunțite .

Imi pare rau pentru cei care sunt adepții sexului anal, eu nu practic sex anal sub nici o forma.

Sex oral deeptroath (poate fi si neprotejat in funcție de igiena), finalizare orală , faciala, corporală, sex normal( doar protejat), diferite poziții, dus împreuna , preludiu, sărutări ( depinde si aici de igiena orală a clientului), masaj de relaxare cunnilingus .

Nu sunt sado-masso, nu accept cu bile , nu accept in stare de ebrietate, nu accept rromii.

Cei duri sa se abțină , nu sunt genul lor ... piața e destul de versificată , deci aveți de unde alege.

Prețuri : 200 o finalizare ( 30min)

350 ora ( 60 min)

Acestea sunt prețuri fixe , nu se cere in plus așa cum se mai practica prin alte părți ... de ex : vrei sa dai limbi mai sari cu 50, vrei sa săruți mai sari cu 50.... si Sunt exemple cu sutele.

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Salutare!

 

Din câte îmi aduc eu aminte, Alexandra nu era la top? 🤔🤔🤔

Era ... dar Pisicut a hotărât altceva! ÃŽn privința ei și a altor fete de acolo! Oricum topul este informativ ...!

Link spre comentariu

Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Domnu' Ake...fă ceva! :)

 

Domnu Irridu .... nu pot face nimic! Este peste puterile mele ... nu mai sunt Batman-Batman!

Am intrebat motivul, am primit raspunsul ... ca nu e activa pe forum ... ca nu are recenzii in ultima vreme ... bla bla bla ... asa ca asta e situatia!

Nu cred sa fie asa o problema, se descurca ea si fara asta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...