Sari la conținut

Giulia Rasaritului 0725779911


Postări Recomandate

Acum 3 ore, G1ul1a a spus:

M-a sunat...dar dacă sunt ocupată nu voi răspunde niciodată iar mesaje nu dau pentru a nu creea disconfort 😁

Eu ți-am și scris că poți să răspunzi oricând înapoi, deci lasă vrăjeala asta. Schimbă placa
Singurul disconfort poate-l provoci ție sau cine știe

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, hedonis91 a spus:

Eu ți-am și scris că poți să răspunzi oricând înapoi, deci lasă vrăjeala asta. Schimbă placa
Singurul disconfort poate-l provoci ție sau cine știe

Si eu am specificat in SMS pana la ce ora poate sa imi răspundă. Deci nici la mine nu ramane in picioare faza cu disconfortul😁

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Giulia, din păcate, se pare că nu își mai respectă clienții. Făcut programare telefonic vineri, m-a rugat să confirm cu jumătate de oră înainte. Având în vedere că locuiesc în celălalt capăt al orașului (Colentina), a trebuit să plec de acasă cu o oră și ceva înainte. Am sunat cu 30 de minute înainte de ora programată....nu a mai răspuns. 

Pierdut timpul și bătut orașul degeaba.

Păcat, avea recenzii bune și de la persoane de încredere. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Scuze, la ce oră ai făcut tu programare și când ai confirmat?!? Nu îmi mai băgați programări pe gât, nu îmi mai puneți cuvinte în gură. Sau, faceți cum vreți.

Clienții mii respect, pe cei care știu să vorbească, domni în adevăratul sens al cuvântului, care la rândul lor și ei mă respectă pe mine. 

Ca să știți, prin ceea ce fac nu înseamnă că nu merit respect! Mulțumesc 

Link spre comentariu

Eu nu reusesc sa dau de tine... telefonul suna, dar nu raspunzi, ti-am lasat si mesaj, am si precizat ca poti sa-mi raspunzi oricand... degeaba

si pozele alea ai spus ca le pui, de unde...

macar o actualizare a preturilor si a serviciilor, chiar daca sunt aceleasi, macar sa fie o postare recenta cu ele

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Din cate stiu eu de la Giulia, ea nu prea raspunde la sms sau whatsapp. Deci, probabil ca va trebui sa incercati tot cu telefonul. Dar, daca nu va raspunde cu siguranta este ocupata..si va dati si voi seama ca nu va suna inapoi (din motive de "securitate" pentru voi).

Personal nu am avut problema cu programarea cu ea...si daca e sa o recomand, chiar o fac cu drag. Singurul ei minus a ramas sa puna un set nou de poze aici. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Nu îți pune nimeni cuvinte în gură. De confirmat nu a fost posibil, din moment ce nu ai mai răspuns la telefon, deși am sunat de nenumărate ori până la ora programării. 

Când erai pe Răsăritului aveai mai multă grijă cu programările. 

Ca și servicii, te recomand din toată inima, dar programările au ajuns călcâiul lui Ahile pt tine. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Mai baieti ce atata telenovela pe aici? Va certati ptr ce? Ca nu prindeti loc? Asa e la Giulia fratilor mai ales cand revine, full! Fata nu raspunde la sms never sau wapp. Cine are noroc la telefon ok, cine nu sa insiste. Haideti sa nu fim hateri cu Giulia care este cea mai ok din sect 6. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
15 minutes ago, G1ul1a said:

La mulți ani și un an nou plin de realizări și bucurii! 🥳🥳🥳

Am revenit, sănătoasă și voioasă 🤣🤣 😘😘😘

Niste actualizari de preturi si servicii? Telefon? Poate iti bagi si tu whatsapp 🤠

  • Minus 1
Link spre comentariu
La 22.01.2021 la 13:54, daniel2012 a spus:

Esti colega cu Giulia?

Nu sunt colege, Karla e amețită (a se citii și beată) încât a scris pe topicul Giuliei în loc să scrie pe topicul ei.
și e atât de amețită încât în loc să-și ceară scuze aici, și-a cerut pe alt topic.
deci e doar o confuzie.

Mai știu eu pe unele care au început să scrie una pe contul celeilalte și se făceau că nu știu despre ce e vorba dar postaseră aceeași chestie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 1/26/2021 at 6:12 PM, G1ul1a said:

Nu am colegă! Iar domnișoara nu știu cine este! 

Am avut un orar un pic haotic pentru că am avut probleme personale...acum mă găsiți aici 🤗😁

Nu e vorba ca ne-ar deranja. "Mai" imparti si tu cheltuielile, "mai" avem si noi alte fantezii ;) Deci nu ne-ar deranja neaparat. O zi placuta!

Link spre comentariu

Am bifat si eu acum cateva zile... mai spre dimineata.. pe la 10...

Nu mai e skinny .. eram impins de impulsul meu spre fetele skinny dar nu a fost rea experienta...

fata este dezinhibata ... vorbeste , rade..uitasem sa i dau si banii de la atata discutia...

Imbracata sexi.. un plus.. tocuri... m a luat cu frumosul... ca ce ochi ai... s a dat la mine ca sa zic asa si a fost misto... m a sarutat pe gat... si a coborat la supt... eu unul nu merg sa ma pup sau sa dau limbi... nerg la curve sa dau muie si sa fut.

Asa am pus o sa mi o suga in genunchi... ea in genunchi :))

Suge bine... m a lasat sa o si tin de cap... sa o mai imping un pic in pula.. s o tin asa cateva secunde... dar nu ceva prea hard... 

Apoi m am intins pe pat.. i am propus sa se joace cu pula..  limbi oe coaie.. pe pula... nu figuri.. nu vaicareli.. este ceva in regula cu ea .. nu m a terorizat sa punem prezervativul sau daca mai am mult pana termin ca prin alte guri.. 

dupa destul de mult supt am pus o capra si am dat ce am dat pana binenteles am terminat... si am plecat linistit..

O fata ok.. apartament ok... servicii bunicele... mai ales pt militari.. 

Fata - 8.5 pt ca nu mai este skinny cum ma asteptam sa fie din poze...

Muia - 8.5 te lasa cu mainile pe cap...

Futut 8.5 .. sa fie pe linie...geme.. da si contra...

Si un 10 asa aiurea pt comportament sa i iasa media buna... 

pt. Militari... da. De revenit. Considerati ca este o recenzie pro

Nici graba .. nici figuri..  e chiar ceva in regula cu fata asta... 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...