Sari la conținut

Giulia Rasaritului 0725779911


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri la Giulia fiind aproape de casă si am descoperit o amanta perfectă din puncul meu de vedere deci 10 pe line.

Programare făcută cu o zi inainte și confirmată cu 2 ore înainte.

Am plătit 250 1 ora cu de toate :) (fara anal ca nu face)

 

A fost minunat Giulia o sa ne revedem cat mai curând 😘😘🤗 (....234)!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Ieri, m-am revazut cu Giulia dupa aproape 2 ani.

A fost o revedere fulminanta.

Locatia din păcate a ramas aceeasi. Sa nu fiu inteles gresit, spun asa intrucat este foarte peste mana pentru mine, in rest totul e ok : apartament curat , baie curata, geluri de dus din belsug, prosop imecabil de curat - nota 9.

Giulia arata foarte bine : miniona, sani naturali, fermi, piele fina, epilata complet, picioare frumoase, cur micut, rotund și bombat, carne tare.

FK-UL a fost excelent si intretinut, oralul nepro foarte bun, destul de adanc, lins pula pe cap si pe lateral, iar futul protejat in pizda excelent : am schimbat mai multe pozitii, gemete sacadate , indemnuri gen : " asa , fute-ma bine " , care mie îmi plac și ma excita, eye-contact permanent si o finalizare exploziva in cauciuc.

Giuliei ii place pula si se fute excelent, daca stii sa te porti cu ea și sa apesi anumite butoane ( stie ea care 😊) , poate iesi un fut de mare calitate.

Cadoul - am achitat la final 150 RON pentru 1 finalizare din păcate ( cu toate ca mi'as fi dorit mult 1 ora , dar timpul bata-l vina ).

Personal, voi incerca sa revin la ea cat mai des posibil.

Singurul inconvenient ramane distanta mare la care se afla locatia .

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8

Igiena - 10 , curata impecabil, mirosea superb

Oral - 8 . Aici mai este loc de imbunatatiri.

Normal - 10 , fut bun, participativ, implicat .

GFE - 10 , FK excelent, vesela, amabila, joviala.

O zi buna va doresc !

  • Like 10
Link spre comentariu
Va salut.

Ieri, m-am revazut cu Giulia dupa aproape 2 ani.

A fost o revedere fulminanta.

Locatia din păcate a ramas aceeasi. Sa nu fiu inteles gresit, spun asa intrucat este foarte peste mana pentru mine, in rest totul e ok : apartament curat , baie curata, geluri de dus din belsug, prosop imecabil de curat - nota 9.

Giulia arata foarte bine : miniona, sani naturali, fermi, piele fina, epilata complet, picioare frumoase, cur micut, rotund și bombat, carne tare.

FK-UL a fost excelent si intretinut, oralul nepro foarte bun, destul de adanc, lins pula pe cap si pe lateral, iar futul protejat in pizda excelent : am schimbat mai multe pozitii, gemete sacadate , indemnuri gen : " asa , fute-ma bine " , care mie îmi plac și ma excita, eye-contact permanent si o finalizare exploziva in cauciuc.

Giuliei ii place pula si se fute excelent, daca stii sa te porti cu ea și sa apesi anumite butoane ( stie ea care ) , poate iesi un fut de mare calitate.

Cadoul - am achitat la final 150 RON pentru 1 finalizare din păcate ( cu toate ca mi'as fi dorit mult 1 ora , dar timpul bata-l vina ).

Personal, voi incerca sa revin la ea cat mai des posibil.

Singurul inconvenient ramane distanta mare la care se afla locatia .

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8

Igiena - 10 , curata impecabil, mirosea superb

Oral - 8 . Aici mai este loc de imbunatatiri.

Normal - 10 , fut bun, participativ, implicat .

GFE - 10 , FK excelent, vesela, amabila, joviala.

O zi buna va doresc !

 

Te îmbrățișez cu drag sper să ne revedem curând

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Ma asteptam ca dupa atatea vizite si timp petrecut in compania Giuliei, sa se infiripe si ceva "love"....ca de, orgoliul, ne o cere.

Da i totusi dezlegare, sa o iubesc si 'io.

E a ta frate! 😊
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...