Sari la conținut

#new Sonia_love - 0726959695


Vizitator sonia_love

Postări Recomandate

Vizitator sonia_love
Reputație: 0

Va salut.

Cum mie personal mi se rupe de pesti si alte asemenea atata vreme cat nu exista nici o problemă vizibila , singurul lucru care primează ( pentru mine ) fiind ca fata sa fie ok si sa aiba atitudine si servicii corecte , la inceputul săptămânii am revizitat-o pe Sonia.

Locatia noua este pe bd Decebal , punct de reper cafeneaua Tress.

Modalitatea de contact - aceeasi sms , programare respectata intocmai .

Locatia - ap curat , 2 camere pentru fut , living spatios de primire.

Baia - curata , dar slabut dotata cu geluri de dus.

De data asta Sonia mi s-a parut usor obosita , ca sa nu zic forjata excesiv , putin trista , insa la fel de apetisanta ( din pct meu de vedere ) .

Am optat pentru 1 finalizare de data asta , fara graba , FK bun , intretinut , lins , supt si framantat la greusanii superbi ai Soniei , cunni , ceva oral nepro din partea ei si fut la greu in misionar + umeri / craci si finalizat in cauciuc.

Notele :

Locatia - 8

Aspect -9 , se simte la FK ca fumeaza la greu . O recomandare sincera : ar putea sa ia o guma de mestecat pentru a diminua senzstia neplacuta ( pentru nefumatori ) de tutun

Oral - 8

Normal -9

GFE - 10 , cu FK foarte bun si intretinut.

Igiena - 10

Halat 150 RON , timp in jur de 35 min fara grabă.

O zi buna va doresc!

Mulțumesc :*

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

 

sa-mi fie cu iertare luminatia ta,dar am pacatuit tocmai saptamana asta cu o vagaboanta de la rond alba iulia.Ce trebuie sa fac pt a-mi fii iertata abatarea de la drum?te rog sfintie ,nu-mi da canon sa fac recenzie fiindca erau  semne ca ,,necuratul'' :fish12  era pe acolo.lasa sa mai treaca  ceva vreme. :bow

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sa-mi fie cu iertare luminatia ta,dar am pacatuit tocmai saptamana asta cu o vagaboanta de la rond alba iulia.Ce trebuie sa fac pt a-mi fii iertata abatarea de la drum?te rog sfintie ,nu-mi da canon sa fac recenzie fiindca erau  semne ca ,,necuratul'' :fish12  era pe acolo.lasa sa mai treaca  ceva vreme. :bow

nu puteai tu mai bine sa-i dai un mesaj personal ..... crezi ca ne intereseaza pe noi ce ai supt tu ?!?

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

sa-mi fie cu iertare luminatia ta,dar am pacatuit tocmai saptamana asta cu o vagaboanta de la rond alba iulia.Ce trebuie sa fac pt a-mi fii iertata abatarea de la drum?te rog sfintie ,nu-mi da canon sa fac recenzie fiindca erau  semne ca ,,necuratul'' :fish12  era pe acolo.lasa sa mai treaca  ceva vreme. :bow

Ce bagi in gura si ce tragi pe pula nu-i păcat. :pope

Pacat este sa slobozești mirul cel sfânt asupra păcătoaselor,acelora care nu știu sa-l primească cu bucurie is pioșenie.

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Ce bagi in gura si ce tragi pe pula nu-i păcat. :pope

Pacat este sa slobozești mirul cel sfânt asupra păcătoaselor,acelora care nu știu sa-l primească cu bucurie is pioșenie.

sarut mana.oricum pacatoasa nu arata extenuata si trista.daca statea singura,nu iti dadeai seama de ,,necurat''

Link spre comentariu
Vizitator sonia_love
Reputație: 0

nu puteai tu mai bine sa-i dai un mesaj personal ..... crezi ca ne intereseaza pe noi ce ai supt tu ?!?

 

De ce sa dea PM când poate continua sa îmi strice topicul? :)))))

Link spre comentariu
Vizitator sonia_love
Reputație: 0

lasa ca iti place si tie... .vagaboanta mica :console

Radiez de fericire când te văd cum îmi Strici topicul :)))) ești cel mai drăguț și mai de treaba :* :*

 

Mai scrie vreo 200 de pagini despre aiureli care nu au legătura cu mine :)))))))

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

 ești cel mai drăguț și mai de treaba :* :*

 

 

offfff  :no2 ....de  mi-ar fi spus asta aliss si nu tu....acum nu radiam ci ,,iradiam'' de fericire  :inlovee  

din pacate tu esti compatibila cu glavan si restul nu cu mine :rax2

  • Like 2
Link spre comentariu

E cineva care le-a vazut pe ambele? vroiam sa stiu care e mai draguta la fata.

 

Da, sunt foarte ok ambele, poate ca e putin mai fresh Sonia dar nici colega ei nu se prezinta rau deloc.

Parerea mea este sa te hotarasti la cine te duciprima data...

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da, sunt foarte ok ambele, poate ca e putin mai fresh Sonia dar nici colega ei nu se prezinta rau deloc.

Parerea mea este sa te hotarasti la cine te duciprima data...

Păstrează-ți părerile pentru tine! 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Ieri pe la pranz am programat o intalnire in 3 cu Sonia si prietena ei. Am stabilit cu o zi inainte ora si detaliile, am reconfirmat a doua zi la pranz si ne-am intalnit exact la ora stabilita., totul s-a desfasurat prin SMS.

 

Blonde, slabe si destul de volubile, au reusit sa creeze o conexiune rapida. Nu o lungesc cu note pentru cum arata, e prea subiectiv, ce pot sa spun este ca Sonia e sexi rau. Un plus pentru faptul ca interactioneaza una cu cealalta, asta e si ideea, dar am mai platit pentru "show-uri lesby" care de fapt erau o laba.

 

Locatie ok undeva pe Decebal, stat aproape o ora, lasat 500 lei si cam aia e.

 

Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...