Sari la conținut

superba 0732965617


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

pai specifica in anunt ca raspunzi numai cand vrei

si in ziua in care i-ti faci suma de bani nu mai bagi lumea in seama,cand chitai mai pui o poza ceva si iar faci figuri

sa vede ca iesti de pe DN1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

si daca stau pe dn1 e problema mea nu vad k ce te deranjeaza?hai stii cva nu are rost sa imi racesc gura degeaba!  raspund la cine vreau si cand vreau! cum ti-am mai spus am dreptul sa imi aleg clientii!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare din nou dragi prieteni :D ......ma tot bate gandu de ceva vreme sa o vizitez si eu pe domnisoara , vazand pozele destul de atractive zic hai sa incerc si eu sa vad daca chiar ea este in poze.....sun , sun si iar sun nici un raspuns.....ma incumet si a 2-a zi si sun iar :) sun odata sunt de doua ori a 3-a oara surpriza   raspunde .....imi spune tariful , ce presteaza zic ok hai sa ne vedem :) imi spune ca are putina treaba acum si ca sa vin in 30 de minute la scoala de fete si baieti vocea parea foarte atractiva :) ....ajung la locul stabilit sun iar ma indruma a 2-a strada la dreapta bla bla bla iar la dreapta etc.....urc sus ajung in fata usi un pic nedumerit ca nu corespundea apartamentu cu nr la interfon :) cand se aude o usa ca se deschide zic gata aici e....dupa usa surpriza o fata super tare .....m-a asteptat intr-o rochita foarte sexy pe niste toace era la fel de inalta ca mine eu avand 1.80 ....super dragutza si la fata , unghile facute ,dantura ok ....ma intreaba daca ma serveste cu ceva ....am zis ca da apa e deajuns ca sunt cu masina......mai imi spune odata tariful si prestatia oral - 60roni combinat oral+normal 120roni....1 ora - 300roni .......am optat pt oral+normal 120roni , fata destul de comunicativa am mai schimbat 1-2 vorbe dupa care m-a invitat in dormitorul de nebunii....m-a intrebat daca vreau sa fac un dus ....venisem preg de aks asa ca nu am facut.....casa era foarte sic sa zic asa....curat , mobilat modern , baia si ea foarte ok ....m-a invitat sa ma simt comfortabil :D m-am dezbracat sa dezbracat si ea....un corp superb ...inalta , slim cur foarte tare ...tatele erau un pic micute dar na asta e....ce sa zic la corp nimic de comentat daca nu eram insurat o luam de nevasta :))))).....pasarica rasa foarte curata fara mirosuri ..... trece domnisoara la un oral ....m-a intrebat intai cum prefer mai repede mai incet , un plus pt asta...am preferat normal :) il suge excelent pe ala mic linge si outele mi-a placut  :iagree ...specific oralul a fost fara preze...m-a intrebat la inceput cum vreau cu preze sau fara preze.....trecem la un normal , ma intreaba ce pozitie prefer i-am spus ca doggy adica pe la spate :D a zis perfect ca si ei ii place pozitia aia....l-am bagat pe ala mic...surpriza domnisoara destul de stramta cu toate ca si-a dat si cu ceva lubrifiant ....pompam acolo de zor...o priveliste minunata ..un cur superb...cu toate ca mie imi plac mai mult femeile voluptoase :D , domnisoara are un super cur....am intrebat-o daca pot ejacula pe curul ei mi-a spus ca da...numai sa nu o stropesc in par :D....am ejaculat dupa cum am spus pe curul ei  :clapp ......a plecat la dus am mai schimbat 2-3 vorbe si am plecat....acum sa dam notele :)

 

Prezenta - 10 zambareata , frumoasa, cominicativa..

 

Aspect    - 9,5 frumoasa, inalta , slabutza cum se poarta , nu celulita, nu vergeturi ....i-as fi dat 10 daca avea si sani mai mari :P

 

Oral       - 10 mi-a placut de ea...la supt excelent pe ala mic, outele la fel le-a lins ...

 

Normal   - 9,5 ea e de 10 dar daca se implica un pic mai mult si gemea si ea un pic , macar fals :D si tot era ceva 

 

GFE       - aici nu stiu ce sa zic...nu prea a existat mangaieri si pupaturi intre noi decat din partea mea :D....poate daca era si dupa cum am zis si mai sus un pic mai falsa ca na daca ar pune suflet la fiecare client ar inebuni :))) eu am si vb cu ea in privinta asta si ii dau si ei un pic dreptate...asa ca nu punctez aici :)

 

Anal       - am uitat sa intreb :(

 

Platit     - 120Roni oral neprotejat + normal protejat + ejaculare pe fundul ei 

 

De revenit cu siguranta o sa mai revin ...locatia foarte ok....domnisoara superba sper sa nu supar pe nimeni dar dupa parerea mea e nr 1 domnisoara in Ploiesti......o recomand cu placere tuturor care vor sa faca sex cu o domnisoara tanara, frumoasa ,sexy ....poate in timp isi va schimba si comportamentul si va fi si ea un pic mai pupacioasa , lipicioasa .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ceptura
  • Oras:Ceptura

Am trecut pe la d-ra din poze in urma cu 2 zile si am ramas cu o impresie f buna. E total diferit fata de ce gasesti in alta parte . Primirea ok , camera ostilitatilor  la fel |(poate putin prea prafumata camera )  , servetele umede (Pampers baby - ceva de genu , deci nu rahaturi care mai rau iti irita pielea daca le folosesti ) , prez nu din alea ordinare..   Tipa are mare grija de ea dar si pt client.

 

Prezenta  10  frumoasa, glumeata , atenta

 

Aspect     9,5  bruneta ca in poze, inalta , slaba 

 

Oral       - 10   excelent, nu se grabeste , atenta la detalii

 

Normal   -  nu am facut! era pe "stop"

 

Anal       - am  intrebat si a zis ca nu face

 

Platit     - 60 ron oral protejat 

 

 Singurul loc unde am sa revin pana se va strica treaba :)

 

bafta la toti!

 

*mie mi-a zis ca o keama Izabela  - acum...kiar nu conteaza asta f tare :))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmmm...destul de greu de "prins" domn'soara...Am incercat acum 2 zile, nu ne-am potrivit, am mai incercat si astazi....la fel!

Last chance maine! Sper sa reusesc sa o "cunosc" iar in acest caz...revin cu recenzia!

Tare sa va fie caaa....asa le place!  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salt'are!

Astazi, in timpul diminetii, am ajuns la domn'soara pentru un oral...Chiar daca as fi vrut mai mult nu se putea....urma sa-i vina ciclu'...cica... ;).

Locatia este super ok, usor de ajuns si bine amenajata. Baia luna de curatenie si cu de toate si proposul curat si uscat. Nota mea este 9.

Fata, tanara, dragutica, genul pitzi asa....cu sani mici dar draguti si un fund apetisant. Picioarele frumoase, un pic de burtica....nederanjant insa... :). Este o tipa slim iar nota mea este 8.

Dus eu....ea nu,...dar pentru un oral...merge si asa :).

Prestatia,...oral protejat (asa am cerut eu). A inceput brusc....deoarece ala micu era in semi erectie, tzup pe el cu guma....durex,  un mare plus pentru asta. si haide la oral. M-a intrebat cum prefer, slow sau hard....Face o muie misto,...cu de toate ;). DT, atentia si la zonele adiacente, presiune,...limbi pe cap...bine!!

Nota este 9 si nu pot da 10 deoarece a fost protejat....dar am convingerea ca daca alegeam varianta neprotejat...avea de la mine 10. ;).

Dupa,...am mai facut un dus, am lasat 60 de ron....si iuhuuuu...la treburile mele. A durat...door to door....25 min.

Experienta interesanta pe care as vrea sa o repet daca/cand mai ajung prin Ploiesti si timpul imi va permite.

Voi incerca si normalul iar daca va fi ca si oralu'....atunci fata e clar de retinut :).

Recomand!!!

Tare sa va fie,... caaa asa le place!!!

 

Je ;)

  • Like 11
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

 Sincer nu vroiam sa-ti raspund la intrebare si poate ca nu ar trebui sa o fac ,,,,,,,,dar trebuie! poi nu stiu poate ar trebuii sa ii intrebii tu personal cand ma ridica  mascatii ?din cate observ vad ca te intereseaza prea mult lucrul acesta!!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...