Sari la conținut

Postări Recomandate

     Salut, con- masati!

     Am mai facut niste vizite pe aici. La Excess ma lipesc mai greu, cand aud de 70 extra pt cunni.Si 120 deschiderea fata de 80, aici. La Amazonia  nu reusesc sa o p liez pe Daria pe p.. rogramul meu , dar tin aproape, trebuie sa o prind.La Fantasy scorurile aud ca sunt cam mari desi au bagat si aici, scriu ei,  formula accesibila, cu ceva mai iefin la juma' de ora.  Asa ca am indesit, daca nu indesat,  masajele aici. Pt ca sunt destule bucati tinere si ai de unde alege. Au disparut din peisaj Cristina si Anca, stiu am mai zis , dar Ancai ii simt lipsa. Se anunta insa revenirea Deliei.Mai nou testate au fost Denisa (despre care v-am scris) si VIVI, (re)intoarsa  nu cu spateele , n-a mai fost nevoie  , ci din Anglia.

    Fata,  buna, vorbareata. In Anglia cica a lucrat dansatoare in club d’ala pt fraieri care dau banii sa se uite si n-au voie sa puna mana pe ea, ci doar pe ei. Adevarati albagii, mai si platesc pt asta. Alta informatie, cica partea ei din banut este   mai mare decat a clubului. Trai pe vatrai fara sa trebuiasca sa te asezi pe vatrai. De aceea expatii strica piata la noi la masaje, chiar  sex -exclusive.

    VIVI  e subtirica , micuta , gen Denisa ,Anca, pt cine le-a gustat, adica  unadeva pe la 1,55 m ,45 kg, sani mici, mai mici decat ai Denisei sau Ancai, dar veseli. Culoarea mai inchisa, ochi migdalati, dar cica ar fi de la solar, zice receptionera.Finuta si spalata.Ce e bun e ca , cel putin la intalnirea cu mine, a a fost bine dispusa si relative usor de bine dispus. Nici n-a mai fost nevoie de cunni, pe care il negociasem in principiu dinaite, ca  sa nu stricam momentele .Voi reveni pt a aprofunda ce si mai ales cu ce se poate.

   Note: VIVI, corp 8, masaj erotic 8,5, (relaxare n-am servit) implicare 9,5, GFE 9, overall,9

   halatul/ora: 80,  cordonul halatului: 20 +cadouas, primite cu multumiri explicite

 

     Un punct in plus pt EMA, la care am bisat recent,  care s-a mai feminizat oleaca. Greu, dupa destule intalniri si  trageri (de) limba, pana la urma a cam aprobat prin mimica ceea ce banuiam de mult. Ciudateniile si comportamentul ei  contradictoriu ce un grabit l-ar numi fitzos sau chiar frigid, se pare ca isi au cauza in posibil experiente nereusite anterioare, cu vreun barbat nedelicat.Drept care, in ceea ce ma intereseaza pe mine (si cumva pe noi), am reusit sa obtin  reactii mai erotice menajandu-i sensibilitatile si negociind fiecare apropiere.De ex ,desi face masaj  cu sanii, nu e incantata. Am gasit o solutie . In general ma mai dau eu dupa femei, ca sa nu dau atatia bani LA femei. .La Ema imi plac carnatia , curatenia, mirosul pielii ( ai pielii, ca al pasaricii nu are) si ca am reusit sa o fac sa vina imbracata/dezbracata natural. Chiar am avut senzatia perversa ca ma aflu in viata reala si seduc (fara sa o penetrez) o **spam editat**. Cumva, in sexualizare si relationare, Ema chiar si este bobocica. Reconsider. As avea rabdare, dar tim-pul meu se imparte si cu femei déjà feminizate. Ema, desi ma place , deocamdata stramba din nas la ideea de a finaliza pe corp. Deci, ca sa nu strambe si din corp, cu ea inca n-am facut-o.Spre deosebire evenimentele petrecute natural cu  Denisa, micuta pantera neagra tolanita pe burta, DUPA . Si intrebandu-ma daca are “ceva” pe spate. Avea….

      Locatie 8,5.Au inlaturat instant gheata de pe scari, cand a fost si le-am spus. Receptionera chiar face ce poate.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vazui ca bagara si ceva cu dominare in meniu

Stii ceva mai multe, cumva?

Putin,desi nu consum. La o vizita recenta am vazut-o la relaxare in camera de prezentare pe tanti cea dura, ca in reclama cu igrasia..Era una mai tinara, mai blonda   si mai subtire decat Andreea;(desi cica si ea ar lucra de mai mult timp au schimbat doar locatiile intre ele).Ti-am spus, fiind nepriceput la acest capitol, nu ma pronunt. S-ar putea ca pt genul acesta de fetis/fantezie :stiletto   sa fie necesar un aspect nu doar mai dur , ci si mai matur. Insa  pur feminin ne mascat, necostumat, mie imi pare ca  arata mai bine decat Andreea. Sugestia mea ar fi sa vorbesti la telefon cu Stela, receptionera de aici. Te lamureste suplimentar ea.

  • Like 1
Link spre comentariu

   Noutati In timp real. S-a intors Cristina.

  Incepand din week end-ul asta  Vivi va lua iarasi o pauza ea zice de vreo  luna.

  Am mai fost odat la Ema, ok dar inca usor retinuta.Tineretea insa si supercarnatia sanilor compenseaza. De data asta, minune mare, a  mai stat ceva si "dupa".

    Faza buna e ca Denisa, puiul de pantera neagra , ( a nu se confunda cu Denisa MILF de la Jovial) a fost si mai buna (implicata, relaxata, feminina)  decat in  primele 2 dati.Se pare ca numarul magic e 3, si acolo unde nu e cazul de vreo "surpriza"  pana la capat.. Carnatie excelenta, subtirica, zvelta , micuta la inaltime, dar pe pat nu se vede,  45 kg, fund bombat, sani  mijloci si tari , sfarcuri mari, par lung brunet natural, ochi langurosi.S-a bine dispus si ea de acesta data si cu mine. Pentru ca am mai vazut-o, alte dati, printre perdele ,cochetand/ chicotind  cu clientii.  Chiar daca erau profesionale probabil,  erau totusi zambete si chicote.Toate , deci si Denisa,  si-au luat tinute de prezentare noi, sexi, de seara, noapte, sclipiciuri. Fetele se straduie sa vina cu ceva nou.

      A fost OK si cu telefonatul . Am dat telefon la ora H-20 min am vorbit de 2 fete care ma interesau in egala masura (Vivi sau Denisa) . Am ajuns la ora H, am gasit-o pe Denisa. Adica au si pastrat au si intrat daca a mai aparut careva. Si datile trecute, desi am fost in weekend, au cam pastrat pe cine am cerut. Am zis "cam", pt ca am facut conventia cu fetele ca,  daca n-au chef, sunt obosite sau pe stop, sa imi zica cel mai traziu atunci cand le vad f2f.Cum sunt vreo 4-5  cu care ma inteleg si care indeplinesc criteriile trup-faţă-ani- comportament ( Cristina , Delia, Denisa, Ema , Vivi ,in ordine alfabetica), de obicei nu plec ne satisfacut , chiar daca plec ne fackut.Si de multe ori finalizez pe corpurile lor, voluntar ,cu placere cel putin pentru mine si fara crispari pentru ele.

       Note locatie 8,5.Nu sunt  luxul sau noutatea de pe lume, dar se intretine curatenia, prosoapele nu sunt uzate si papuci de unica folosinta exista.

       ;DENISA ,20 nu nu nota, ci anii!!! notele ar fi  10 la corp , 9,5 fata, 9 masaj erotic. masaj de relaxare  n-am facut .Aici totul e cam rapid, prefer in timpul acesta sa ma aproprii altfel. 8 la GFE. Dragute dragute, zambitoare zambitoare, unduitoare unduitoarea,  dar  sclipirile de feminitate autentica trec rapid, mai rapid decat  trece o finalizare la noi. Simti totusi ca sunt la serviciu in atitudinea lor mentala. Din fericire nu si in cea corporala sau chiar in cea fiziologica, neavand nevoie de ulei  pt cate o umezire...de ochi desigur.

      Aici in timp, si prin "munca" mea specifica,  ne-am negociat si cu cunni. Adica alea bune ,tinere, misto de iti vine sa le bei ce stim si de unde stim,  daca negociez, de multe ori cadem la mijloc pentru avantaj reciproc, chiar daca nu e simultan.De aceea aici frecventez  des , chiar daca nu indes.

    80 lei  halatul (+ pastreaza restul, te rog )  si un mic cadou. Mai mic decat ce mi-a facut ea cadou , chiar daca a fost pe dinafara.

    Voi reveni in masura pu si bilelor- lităţilor.Ce e bun, OK la pret , sigur si  pe aleselea  nu are cum sa dureze neschimbat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Noutati In timp real. S-a intors Cristina.

  Incepand din week end-ul asta  Vivi va lua iarasi o pauza ea zice de vreo  luna.

  Am mai fost odat la Ema, ok dar inca usor retinuta.Tineretea insa si supercarnatia sanilor compenseaza. De data asta, minune mare, a  mai stat ceva si "dupa".

    Faza buna e ca Denisa, puiul de pantera neagra , ( a nu se confunda cu Denisa MILF de la Jovial) a fost si mai buna (implicata, relaxata, feminina)  decat in  primele 2 dati.Se pare ca numarul magic e 3, si acolo unde nu e cazul de vreo "surpriza"  pana la capat.. Carnatie excelenta, subtirica, zvelta , micuta la inaltime, dar pe pat nu se vede,  45 kg, fund bombat, sani  mijloci si tari , sfarcuri mari, par lung brunet natural, ochi langurosi.S-a bine dispus si ea de acesta data si cu mine. Pentru ca am mai vazut-o, alte dati, printre perdele ,cochetand/ chicotind  cu clientii.  Chiar daca erau profesionale probabil,  erau totusi zambete si chicote.Toate , deci si Denisa,  si-au luat tinute de prezentare noi, sexi, de seara, noapte, sclipiciuri. Fetele se straduie sa vina cu ceva nou.

      A fost OK si cu telefonatul . Am dat telefon la ora H-20 min am vorbit de 2 fete care ma interesau in egala masura (Vivi sau Denisa) . Am ajuns la ora H, am gasit-o pe Denisa. Adica au si pastrat au si intrat daca a mai aparut careva. Si datile trecute, desi am fost in weekend, au cam pastrat pe cine am cerut. Am zis "cam", pt ca am facut conventia cu fetele ca,  daca n-au chef, sunt obosite sau pe stop, sa imi zica cel mai traziu atunci cand le vad f2f.Cum sunt vreo 4-5  cu care ma inteleg si care indeplinesc criteriile trup-faţă-ani- comportament ( Cristina , Delia, Denisa, Ema , Vivi ,in ordine alfabetica), de obicei nu plec ne satisfacut , chiar daca plec ne fackut.Si de multe ori finalizez pe corpurile lor, voluntar ,cu placere cel putin pentru mine si fara crispari pentru ele.

       Note locatie 8,5.Nu sunt  luxul sau noutatea de pe lume, dar se intretine curatenia, prosoapele nu sunt uzate si papuci de unica folosinta exista.

       ;DENISA ,20 nu nu nota, ci anii!!! notele ar fi  10 la corp , 9,5 fata, 9 masaj erotic. masaj de relaxare  n-am facut .Aici totul e cam rapid, prefer in timpul acesta sa ma aproprii altfel. 8 la GFE. Dragute dragute, zambitoare zambitoare, unduitoare unduitoarea,  dar  sclipirile de feminitate autentica trec rapid, mai rapid decat  trece o finalizare la noi. Simti totusi ca sunt la serviciu in atitudinea lor mentala. Din fericire nu si in cea corporala sau chiar in cea fiziologica, neavand nevoie de ulei  pt cate o umezire...de ochi desigur.

      Aici in timp, si prin "munca" mea specifica,  ne-am negociat si cu cunni. Adica alea bune ,tinere, misto de iti vine sa le bei ce stim si de unde stim,  daca negociez, de multe ori cadem la mijloc pentru avantaj reciproc, chiar daca nu e simultan.De aceea aici frecventez  des , chiar daca nu indes.

    80 lei  halatul (+ pastreaza restul, te rog )  si un mic cadou. Mai mic decat ce mi-a facut ea cadou , chiar daca a fost pe dinafara.

    Voi reveni in masura pu si bilelor- lităţilor.Ce e bun, OK la pret , sigur si  pe aleselea  nu are cum sa dureze neschimbat.

 

 

ar trebui sa iti dea cateva masaje gratis si sa te lase sa si o "indesi" la cat PR le faci :)

  • Minus 1
Link spre comentariu

ar trebui sa iti dea cateva masaje gratis si sa te lase sa si o "indesi" la cat PR le faci :)

unde nu da Domnul! sa vezi atunci PR!!!!!

astept sa se duca , sau  , daca e cocos  chiar sa seduca vreunul si sa zica ca fetele nu sunt cum le-am descris.

Fara misto, alea de la Amazonia s-au simtit si mi-au facut O DATA o de  reducere de 50%  dar cica nu pt PR ci pt vizite dese si pt ca nu am putut veni in saptamana aia a reducerilor  cam acum un an , nu stiu ce aniversau.

Recompensa reala pt PR este ca fetele imi zambesc des, chiar daca nu le indes.

Astea de aici, nu mi-au facut nici o cinste , nici patronatul nici fetele, dar barbatul e dator sa spere, nu??  La 80de lei ce reducere sa faca? Poate reducerea  o fi  ca nu imi cer 50 la cunni.Mi-e mai usor sa dau cu vorba decat cu banul.

Sunt mai intelegatoare sa intru la ora inchiderii fara un sfert sau sa stau pana la ora inchiderii si 20. Am usa deschisa. Normal ca visez si la uşiţe, dar le ating doar cu partile de sus.

Apropo de gratis, abuzurile  le fac cei ce au o pozitie care sa le permita asa ceva.. La alt salon am intalnit recent , ca de mult de tot la Confidentuial, fete ocupate pt. ca venisera unii de la 'protocol".Adica MOKA. 'Obligatii" ale patronului.Nu vreau sa ma gandesc mai departe dar sa nu platesti la femeile care se platesc , tot un fel de peste se cheama ca esti. Chiar daca beneficiezi doar de o laba.Cred ca mai trist si mai umilitor pt. ambele parti decat o laba trista platita cat nu face este o laba trista facuta de alta, moka.Cum vine asta, ce barbat sa fii  sa cersesti o laba????Si nici macar sa nu cersesti tu, ci sa apelezi  la un patron /o patroana care sa o oblige pe angajata????Brrrr...nu e mai OK sa le lauzi putin, tot moka??

  • Like 1
Link spre comentariu

 

 

 

P.S. 1Fluctuatia de personal e mare. Am ratat o superbunaciune, bine impanata, ceva cu Roxxy

 

      Am ramas dator .Multi ma cred, destui nu, cum ca incerc sa fiu obiectiv. Asa ca vreau sa up-datez impresia despre avatarul 'Roxxy", in  cea mai recenta  materializare pt.mine.

     Deci, vazut Roxxy.Eu zic ca e alta  Roxy, daca nu cumva chiar a treia.Ca s-ar fi tuns, ca si-ar fi schimbat culoarea la par .Prima Roxxy,de zisem eu ca este bunaciune, era impanata, cu kor bombatsi f.f. usor celulitic.Si avea un alt comportament, alte manifestari in franturile de viata reala ( atitudine corporala de pustoiaca, ghemuita pe pat cu nas in telefon si fes pe cap, alt tip de accesorizare, de asemenea pustesc-tineresc). A doua Roxxy, pe care am vazut-o la non-stop-ul din vecini, de unde isi ia toata lumea cafeaua , tigarile si energetizantele, era vizibil mai matura,  diferita la faţă, (adica mai putin draguţă), mai subtirica, mai scunduta si avea niste picioare frumos formate, usor sportive cu pielea frumoasa, neteda, aurie.Cea de mi-a fost prezentat acum, a treia Roxxy, zic eu,   era  si ea matura , usor plinutza, alba la piele  si clar pufoasa la carnatie, adica muuuuult mai celulit-ita decat Roxxy prima.Cu totul alta piele decat Roxxy 2, alta inaltime,  talie, burtica (Roxy2 nu avea) si cu totul alta tinuta corporala.Si hostessa si fetele ,nu, nuu ,ca e aceeasi cu cea care a plecat. Desi una din fete a avut o  usoara nesiguranta in mimica atunci  cand am insistat ca n-ar fi.O fi aceeasi , dar cu cea de acum 3 zile, nu si cu   cea de acum 3 saptamani, cand am scris eu recenzia.Si care a disparut, zic eu.Aia chiar nu prea era  de acolo, mi-am zis de atunci ca nu o sa faca purici.Daca stiti genul de femeie sigura pe ea, misto la fata si corp, care stie ca e misto, la prima tinerete, care stie ca barbatii sunt in limba dupa ea, are si alte descurcaleli in viata reala, si care vine doar ca sa dea cu nasul  sau ca sa i se dea cu nasul, sa vada cam care e treaba.Genul de femeie cu o impresie (corect)  prea buna despre ea insasi, ca sa stea la coada cu altele sa le luam  pt o lăbuţă, noi astia  care picam noaptea pe la 3, asa amestecati si la  noroc cum suntem.

       Roxxy de acum e o dra/dna mai catre MILF ca aspect fizic,la care eu fack mai greu click .

       Asa ca, desi era rezervata (eu o vazusem pe avatarul Roxxy 2 si imi placusera picioarele)  am schimbat instant si am "bisat a 5-a oara" cu Denisa, spre deplina satisfactie a amandorura.Denisa corp 10++, masaj erotic 10+, GFE 8- (e dura dura), masaj de relaxare , nu, viata e scurta si time is money.80 halatul +tip rusinos de mic+cadou tot mic .Locatie si orientare client 8,5, nu pt aspect , combinata ciudata intre vechi si   curat si bine gestionat, cat pt atitudine, bunavointa si atentia maxime.Ca eu vad alte Roxxy, asta e, ghinion.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  .Ca eu vad alte Roxxy, asta e, ghinion.

 

     Hai sa las o gheara a celui de al zecelea porumbel sa alunece.

      Sa zic ca Roxxy2 arata la faţă ca Roxxy 3 (adica urme de ciupituri de varsat de vant). Si za zic ca la prezentare pe tocuri era mult mai inalta decat fata ce o vazusem la Non Stop, deci ar fi putut fi aceeasi.Si za zic ca din  satena cu par mediu s-ar facut bruneta tunsa perie (Ce sens avea??/, pt. ca nu avantajeaza o femeie).Dar carnatia de pe picioare tot nu era aceeasi. Si in nici un caz Roxxy 2;2,5;  3 nu erau Roxxy 1, cu parul, lung, cu fir sanatos si plin, de fata/femeie tanara. In fine actuala (la ce o insemna actual in acest job) Roxxy nu face parte din aceeasi liga cu Denisa sau  Cristina iar la un playoff  pierde clar in fatza Deliei si a Emei, si , in repriza a doua, macar pe motive de varsta si  corp,  in faţa Mirelei.Undeva imi pare rau de ea, pt ca se bucurase sincer initial, ca m-ar fi avut client. In fine, peste saptamana, cand nu e inghesuiala,  fiecare fata se bucura cand ia un client, din motive de comision pe timp prăfos. M-am scuzat cu o ciocolata pt deranj, Roxxy Nr.n  a multumit si zambit ,ca o  fata bine crescuta.Dar nu una pt a carei companie  , sa nu generalizez, sa platesc (eu) , fara nici o suparare.

     Apropo de astfel de fete, pt care merita sa dai un ban sa stai in spate, pardon, in faţă,  acum imi place de Denisa.S-a straduit sa zica si "draga" "dragule" ceva gen, cam fals ca un geamat fals, dar intentia (si efectul) conteaza. Ca si la masaj, pe care il face din ce in ce mai bine, nu ţin sa aflu cand/daca din chef sau din profesionalizare.

Link spre comentariu

     Continui sa frecventez. Oferta s-a subtinat numeric (si la kilograme),  crescand valoric.

    Denisa e Nr.1  in topul personal  urmata de Delia si de  Cristina la egalitate de sanse.O aparitie noua, Ana,  cam MI(don not)LF, nu se pune. Adica si  de s-ar pune, ati prins aluzia...

     Au adus sampon/geluri de dus mai diverse si mai medii, nu mai sunt din acelea entry level.

  • Like 1
Link spre comentariu

salut..up date

Cristina cea  Buna , a plecat pacat. pacat!

 Ana, idem, dar acesta e un castig.
A aparut , new entry (adica nu intri) Madalina, tanara , under 25, provinciala, cu ceva experienta declarata ca acumulata in orasul de bastina.

Imi pare cam cea mai brruneta..Cu ea am intrat odata , care nu se pune.Se pun niste note: figura, 8, cand este machiata bine si in crepuscul, corp 8,50- 9 (talie medie, silueta placuta, sanii mici dar fermi, fund k lumea, picioare proportionate catre lungi, carnatie tare, per ansamblu, atragatoare si practic, desigur tot precum colegele,  a- tragatoare ); masaj de relaxare nu fac; masaj erotic 8,5  , dar nici nu i-am dat sansa vreunei revanse. Si la comprtamentul general si in cel de interactiune erotica este de genul (prea) indraznet, poate chiar usor tupeist, placandu-i sa conduca, ceea ce eu nu consider un atribut al feminitatii.Totusi pt.ca macar  din 3/4 a stat , dupa minime negocieri( fitze??) , si in pozitia 'asa vor fetele toate", ptca mi-a acceptat dorintele personale de client (fara hand job si  fara finalizare la prima intalnire cu "persoane necunoscute") , pentru ca, desi s-a uitat mai lung a asteptare cand ma imbracam,  nu a cerut explicit "tip" , dar nici nu a primit,  pot zice ca a fost o experienta placuta si care a meritat banutul .Cat sunt insa Delia si Denisa la oferta, fete care sunt clent mai vechi  , va ramane si unica.

Halatul a ramas 80, (o ciocolata, o atentie  ceva i-am dat Madalinei  totusi, dar nu si ban in plus) gelurile de dus ,chiar daca sunt in gama obisnuita, s-au inmultit la alegere , iar cientela e mai subtirica si mai....variabila, asa ca voi profita cat si cand mai pot.

  • Like 1
Link spre comentariu

'Cat sunt insa Delia si Denisa la oferta, fete la care sunt client mai vechi..."

N-am ce sa adaug  nou, desi am avut experiente noi si placute; imi place sa cred ca Denisa, cam ca si Irina de al Amazonia,re -trasa din activitate,  se 'binedispune"  cinstit, si nu fake,  la masajul cu sanii; e mai fata,si, practic  mai incepatoare; nu cred ca are 6 luni  vechime.

La Delia, mai femeie in comportament, e mai mult de muncit, dar uneori/mai rareori decat mi-ar face placere, 'ofteaza" si ea cinstit ..

Pentru amandoua , pentru doza de prospetime , sinceritate, corectitudine a acestui gen de 'relatie', pentru corpurile foarte  tinere, mignone  si disponibile, fie si doar la exterior,  un sincer "no to racism!' si yes pt metisare, desi ele, mai ales una din ele,  zic/zice ca nu ar fi cazul.

Link spre comentariu

 

N-am ce sa adaug  nou, desi am avut experiente noi si placute; imi place sa cred ca Denisa, cam ca si Irina de al Amazonia,re -trasa din activitate,  se 'binedispune"  cinstit, si nu fake,  la masajul cu sanii; e mai fata,si, practic  mai incepatoare; nu cred ca are 6 luni  vechime.

La Delia, mai femeie in comportament, e mai mult de muncit, dar uneori/mai rareori decat mi-ar face placere, 'ofteaza" si ea cinstit ..

Pentru amandoua , pentru doza de prospetime , sinceritate, corectitudine a acestui gen de 'relatie', pentru corpurile foarte  tinere, mignone  si disponibile, fie si doar la exterior,  un sincer "no to racism!' si yes pt metisare, desi ele, mai ales una din ele,  zic/zice ca nu ar fi cazul.

         Fluctuatia de personal continua in ritm mai des decat vizitele mele , inclusiv cele de  la categoria "privitul nu costa".

         Momentan (pt. mine, sper ca doar momentan, dar pt. ea , sper ca definitiv) s-a retras Denisa de care mi-a placut f.f.f. mult si cumva si reciproc, lucru pt care ii multumesc foarte deosebit aici, altundeva neavand cum.

         S-a intors EMA, care pastreaza  acelasi stil expeditiv. Vorbesc pe incercatelea, acum. Dar dupa revenire maseaza ceva  mai implicat  si indelungat (dupa perceptia EI asupra timpului) cu sanii  pe dansa. Cum sanii ei au o consistenta de  adolescenta , timpul practic scurt si excitarea ei destul de redusa  sunt compensate de placerea mea  intensa si usor perversa.

         Am testat insa la noutati pe ALEXIA, indeplinandu-mi o fantezie din tinerete pt sanii mari mari ai vecinei de peste gard. Alexia pare pe undeva pe la 20 si nu chiar  multi, faţă draguta, corp pe undeva de la (foarte) bine facut in sus.Sanii mari mari sunt asa cum pot sa fie la marimea asta.  Ilona fosta  la Excess a fost singura exceptie cu care am avut erectie, pardon, onoarea. .Deci ,  daca serviti, alegeti o pozitie reciproc avantajoasa. Eu as sugera, in urma  testarilor de pe  terenul cu saltea, Adrian Minune, in care Alexia a  fost o  minune vie , girl on top,  in care ai “Acces direct’ si,  doar pt bifat, a misionarului. ALEXIA a cooperat  aproape (poate sincer, poate nu, asta e greude stiut) cu repetitie,  asa  ca m-am simtit foarte barbat, finalizand la final suficient de aproape de -, ca sa fie placut la maxim pt ambele parti.

       Alexia:  corp 7 (cu sani de 8, si nota si posibil numarul), masaj erotic 9, GFE , 9.Locatie 9, pentru primirea la bancuta in gradinita si la  balconas pe scarita, un cadru mai natural decat obisnuita prezentare aliniata in fata perdelei de zici ca esti la locatii cu servicii complete.

         Am testat pe (prea) repede inainte o prospatura la toate capitolele: zambet, corp, atitudine, lipsa de experienta.MICKY .Tanara, cred ca ‘barely legal”, declara 19,  mignona , vesela, brruneta vopsita blond,  super corp,.adica kr mic bombat,  sani mari pt corpul ei, tari, tip măr, cu sfarcuri mari si brune, asa  cum e la originile orientale, feţişoară normala, cu o strungareata mica si asimetrica, ce ii dau un farmec aparte, pustesc.Eram in cearta  cu timpul, la ora inchiderii  si golit recent la Alexia , asa ca , din lipsa mea de potential,  n-am facut cine stie ce mari vitejii.Voi reveni insa mai in forma , pt. a imi face o parere mai avizata.Asa pot sa dau note doar la coprp, 9 si la GFE,8.

       Acum mai sunt una sau doua, la  categoria  M I don not LF, nementionabile, drept pt care nu le stiu nici numele.Si mai e una tanara , usor plinuta , sani mici, Eva, neincercata.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut

 Fara actiuni ilegale

Doar cunni negociabil de pe  la + 50RON, pestecei 80..la cine merita,desigur pt ca in unele cazuri n-as face-o nici gratis. Prin gratis inteleg gratis nici macar 'deschiderea'de 80.

Momentan  pt mine a ramas doar una pt care frecventez, Denisa, pt ca Delia s-a retras. La varsta si corpul ei, Denisa merita.Are insa anumite particularitati de ambalare oprire care necesita mai multa rabdare.Altfel, daca o prinzi spre dimineata, obosita,  e si ea tentata sa rezolve traditional ad labam.Dar la femei fiecare cu norocul si momentele lui.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut

 Fara actiuni ilegale

Doar cunni negociabil de pe  la + 50RON, pestecei 80..la cine merita,desigur pt ca in unele cazuri n-as face-o nici gratis. Prin gratis inteleg gratis nici macar 'deschiderea'de 80.

Momentan  pt mine a ramas doar una pt care frecventez, Denisa, pt ca Delia s-a retras. La varsta si corpul ei, Denisa merita.Are insa anumite particularitati de ambalare oprire care necesita mai multa rabdare.Altfel, daca o prinzi spre dimineata, obosita,  e si ea tentata sa rezolve traditional ad labam.Dar la femei fiecare cu norocul si momentele lui.

:crazylove  :crazylove  :crazylove  :crazylove  :clap2  :clap2  :clap2  :gifs_ojos  :gifs_ojos  :gifs_ojos  :gifs_ojos  :gifs_ojos
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut

 Fara actiuni ilegale

Doar cunni negociabil de pe  la + 50RON, pestecei 80..la cine merita,desigur pt ca in unele cazuri n-as face-o nici gratis. Prin gratis inteleg gratis nici macar 'deschiderea'de 80.

Momentan  pt mine a ramas doar una pt care frecventez, Denisa, pt ca Delia s-a retras. La varsta si corpul ei, Denisa merita.Are insa anumite particularitati de ambalare oprire care necesita mai multa rabdare.Altfel, daca o prinzi spre dimineata, obosita,  e si ea tentata sa rezolve traditional ad labam.Dar la femei fiecare cu norocul si momentele lui.

 

de cand datul la buci e ilegal daca e facut din placere? :)

 

50 lei sa dai limbi? zici ca ai limba cu tepi sau cine stie ce supliciu e pentru "ea"  :slap2

Link spre comentariu

Nu recomand, de la 80 de ron la 120 de ron fara nimic in plus ba chiar in minus, niste mizerii de prosoape care put, iar de fete nu am multe sa spun, arogante (nu pune mana acolo, nu pune mana dincolo) fata mea esti o curva stai blândă ca esti pe bani

Căutați alt salon

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Am fost si eu acum cateva luni, din prostie probabil, ca altfel nu imi explic. Ultima data fusesem acum 3-4 ani la salon, dar asta e cel mai de cacat salon de masaj la care am fost vreodata in viata mea. Fetele sunt naspa, figurante chiar daca le dai ceva in plus. Si sa fim intelesi, nu am vrut sex! Am vrut doar sa faca masaj mai ok si fara graba, ora sa fie ora. Plm... adica am dat 120 pe masaj si i-am mai dat la fata 50 lei, am ajuns la 170 lei pentru o laba trista intr-o locatie insalubra.

 

Mi-am adus aminte de experienta ca am vazut anunturi cum cauta fete.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...