Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

Buna Raluca. Esti o feblete de fata,chiar daca in jumatate de ora nu ai reusit sa ma termini si m-ai trimis acasa neterminat eu iti spun ca am sa revin fiindca esti o draguță. M-ai facut sa ma simt bine chiar daca pt putin timp si iti sunt recunoscator. Singura chestie pe care ti-o reprosez este faptul ca m-ai trimis acasa ca iti vine urmatoarea programare, chiar daca nu m-ai terminat. Ma bucur ca te-ai terminat tu in schimb, te pup!!!

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Ai da si tu o laba, eh?

O laba cu temei, face cat zece femei 😂😂😂

Da omu' zice bine, ceva poze mai sexy?? 😉😉😉

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Ai da si tu o laba, eh?

O laba cu temei, face cat zece femei 😂😂😂

Da omu' zice bine, ceva poze mai sexy?? 😉😉😉

Link spre comentariu
Vizitator raaluka
Reputație: 0

Buna dragi mei vreau sa va anunt ca din 17 august voi intra in concediu 2 saptamani .asa ca hai sa profităm de timpul care il avem acum.va pupacesc tare tare si va astept . :*

Link spre comentariu
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila

Vizitat astăzi pe Raluca o fata specială te simți cu ea de parca ai cunoaște-o de o viața pentru mine pot sa zic ca totul a fost super bine nota 10 pe linie

Cadou 200 lei te pup Raluka

Dacă vezi acest mesaj poate ai și tu Raluka sa spui câte ceva despre întâlnirea noastră te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

vizitat domnisoara saptamana trecuta

 

Am optat pentru  o ora la domnsioara 

 

Facut programrea telefonic  domnisaora ft prietenoasa si amabila adresa este cea mentionata pe forum 

 

Raluka mo asteptat intrun costum sexy mulat pe corp mo poftit sus intretimp ce urcam am putu sai admir fesele aia superbe si spatele ala sexy 

 

Am stat la o vorba am fumat o tigara dupa aia mio zis sa ma intind pe pat

 

A inceput cu un masaj erotic pe spate so frecat cu sanii si pasarica de mine care mio dat niste fiori de numa 

 

Dupoa mam intors cu fata la ea ea o inceput sa imi faca un oral bestial aici imi9 pare rau ca nu o pot descrie mai in detaliu dar oralul mio palcut la nebunie aicea dau un 9+ dupa vreo 10minute o termiant si am continuat in pozitia misonarului am contiuna  pana am terminat in balonas a 2 partida o icneput cu un 69 ft umed Raluka mio dat senzatia ca nu vrea sa se orpeasca din oral am continuat sa ii ling pasarica pan so terminat   cu gemete

 

A 2 a finalizare o fost pe sanii ei jucausi 

 

Per total ii dau un 9+ am pelkat ft multumit de la ea

 

va recomand tuturor si daca sunteti incepatari daca aratat respect fata de ea si vb frumoas intalnirea osa fie una de neuitat vil recomand cu incredere

 

Spor la orgasme :)

Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

Buna! Esti disponibila azi? La ce ora?

Trebuie sa o contactezi telefonic ea nu prea sta prea mult pe forum suno si ea te va lamuri ce ce priveste programul ei si cadoul .Spor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...