Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut,revizitat ieri Raluka si a fost ceva minunat.Programarea telefonic,dar sa stiti ca si eu abia dupa mai bine de o saptamana am reusit sa o prind.La ora stabilita ma prezint la locatie,urcam in dormitor,la un dus rapid fiecare si incepem nebunia.Actiunea nu o mai descriu,totul a fost marca Raluka,un adevarat brand,la pauza dintre numere am povestit care ce am mai facut si la initiativa ei am trecut la partea a doua.Pot sa va spun ca a fost o ora minunata de sex intens in care am facut fiecare ce ne-am dorit,mai mult eu,doar se stie ca Ralu vrea sa-ti implineasca dorintele.La final am coborat in sufragerie am servit un pahar de apa si de vorba,iar eu am plecat foarte satisfacut.  Note:locatie 9;Ralu 9;igiena 10;ON 10;NP10;atitudine 10 magna cum laude.Distractia a constat intr-o ora,doua finalizari,ON cu CIM,NP, ,FK,GFE,cadou 300 miei.Mersi Ralu,ai grija de tine ,tuturor cele bune.                                                                                                                                                                                                               


  • Like 1
Link spre comentariu

Are anumite zile cand e activa are si ea viata ei personala are sia ltceva in afara de jobul asta uitate pe nimfo si cand scrie ca e disponibila incearca sal prinzi merita a si insita cu apelurile ca cadn este cu client ea nu raspunde la tel nici amcar nu duce sus telefonul la etaj

 

Numa bine

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator raaluka
Reputație: 0

Buna seara, vreau sa va mulțumesc tuturor pentru vizitele facute si momentele frumoase petrecute împreună. Astazi voi lucra pana la ora 20:00.Maine dimineața de la 10:00 pana la ora 15:00. Va pupacesc dulce de tot!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna seara, vreau sa va mulțumesc tuturor pentru vizitele facute si momentele frumoase petrecute împreună. Astazi voi lucra pana la ora 20:00.Maine dimineața de la 10:00 pana la ora 15:00. Va pupacesc dulce de tot!!!!

Raluka...In rest... ești ok?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...