Jump to content

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155

Recommended Posts

nici ea nu stie eventual sa o suni  saptmana viitoare o sa scrie ea aici pe topic cand va fii disponibila si profitati de ea pana mai lucreaza in domeniu ca in curand se va retrage din activitate.Avand in vedere cate encazuri si provbleme o avut nici nu ma mir ca femeia s-o saturat de amenintari si de recenziile de doi bani care nu erau spus intrun ton constructiv

• 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

business is business. Chiar daca unele fete sunt incantatoare si se comporta de parca ar fi iubite, tb tinut minte ca odata ce nu le mai platesti nu te mai baga in seama Cand faci astfel de daruri per

Posted Images

• 2 weeks later...
Acum 2 ore, raaluka a spus:

La mulți ani frumoși tuturora! Va mulțumesc ca imi sunteți alaturi😘Voi lucra saptamana aceasta de la 10:00pana la 18:00.Va inbratisez cu mare drag! 💓

La mulți ani și tie frumoaso🤗🍾

Buna seara;

Încep prin a spune ca dacă ați încercat sa ajungeți azi după-masa pe la ea și a avut telefonul închis, mi se datorează mie🤪, deoarece am luat eu toate orele de la 3 incolo😈( nu ma înjurați prea tare😅)

In cursul zilei de azi am avut plăcerea sa vad ca îmi scrie Raluka ca ii disponibilă; a fost cea mai mare surpriza pe care puteam sa o primesc având in vedere ca a fost ultima data când ne-am întâlnit, pt ca eu plec, iar ea se retrage definitiv, de aici și aceasta lunga întâlnire.

Cuvinte pentru a descrie dezmățul care sa petrecut nu gasesc; in toată viața asta a mea de curvar nu am avut parte de atâta pasiune, implicare, sex și tot tot tot ce ți-ai putea dorii de la o femeie😊cât am avut astăzi🥵

Ne-am luat la revedere cum nu se poate mai frumos, între noi creându-se o conexiune cum nu am nici cu cele mai lăudate fete din “cercul” meu personal, chiar dacă asta a fost doar a 3 oară parca când ne-am văzut🤗

Raluka, pentru absolut tot ceea ce sa petrecut in orele cu tine, care apropo parca au fost doar minute🙁, vreau din tot sufletul să-ți multumesc foarte frumos și îți doresc un viitor și o familie minunata cum îți dorești și meriți sa ai.

Mi-a făcut o mare placere sa cunosc așa o fata cum ești tu, îmi pare rau doar ca te-am descoperit cam tarziu, însă nu voi uita niciodată minunate clipe petrecute cu tine🤗

Te pup dulce😘

• Like 8

Mulțumesc frumos pentru toate gândurile bune si sentimentele frumose, clipe care ne vor ramane mereu in amintire, Futaciosu_69 esti un om minunat, mulțumesc pentru vizitele facute. Placera a fost de partea mea. 💓😘😘

• Inimioara 1
  • 2 weeks later...

Bună dragii meu, vreau sa va zici cu parere da rau, aceasta luna voi mai lucra, imi voi incheia activitatea pe acest domeniu. Va mulțumesc tuturor pentru toate momentele frumoase petrecute impreuna. Ne mai putem vedea săptămâna aceasta de dimineața pana la ora 15:00 si cealalta săptămâna de la 15:00 pana la 22:00. Va mulțumesc tuturor! 

• Like 1
  • Trist 2
  • Inimioara 1
La 18.01.2021 la 12:45, raaluka a spus:

Bună dragii meu, vreau sa va zici cu parere da rau, aceasta luna voi mai lucra, imi voi incheia activitatea pe acest domeniu. Va mulțumesc tuturor pentru toate momentele frumoase petrecute impreuna. Ne mai putem vedea săptămâna aceasta de dimineața pana la ora 15:00 si cealalta săptămâna de la 15:00 pana la 22:00. Va mulțumesc tuturor! 

Îmi pare tare rău că nu am putut ajunge.  Acel eveniment neplăcut m-a întors din drum și am întârziat prea mult.  ( așa cum ti-am scris și pe whatsapp) . Sper sa ma înțelegi si sa ma mai primești și