Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dragii mei băieți astăzi va avea loc minunatul party la ora 22:00 va începe, clienti casei sunt așteptați cu drag :*

Ceau Raluca. Unde are loc acest party si cat e amenda pentru a participa? Vei fi cu colega Tania? Multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator raaluka
Reputație: 0

Party-ul are loc la locatia mea alaturi de nebunatica Tania...va asteptam cu mancarica ,băutura si multa voie buna!Dacă va place sa experimentati ceva nou si excitant, va asteptam cu mare drag alaturi de noi începând cu ora 22(vedem cand mai si încheiem😉)...contributia voastră pt. party va fi de 150E.Va pupam dulce!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ma vad cu Raluca de ceva timp insa acum a fost prima data cand am fost la party

Am ajuns la ora 22 , ambele fete imbracate foarte sexy, lumanari peste tot, atmosfera frumoasa

Am fost servit cu un vin de casa foarte bun, o ora si ceva cred ca am stat la palavrageala. Ma bucur ca au venit baieti faini alaturi de care s-a creat atmosfera relaxanta inainte de actiune

Eu am urcat sus la baie si cand ma intorc, deja fetele incepusera sa se incalzeasca intre ele 

Le-am privit frumusel in timp ce imi savuram vinul, Tania a inceput sa ii faca oral unuia dintre baieti in timp ce Raluca a inceput sa il dezbrace pe celalalt....mie mi-a sunat telefonul si a trebuit sa raspund :laugh2

Cand m-am intors amandoua ii sugeau pe baieti, m-a excitat teribil sa o vad pe Ralu cum suge si am intrat sub ea sa ii gust pasarica, i-am dat o tornada de limbi dupa care a trecut si ea sa imi faca oral

Tania s-a ocupat de ceilalti in timp ce eu am furat-o pe Ralu si am dus-o la etaj unde ne-am jucat de-a mama si de-a tata  :kiss3

Am coborat apoi, am mai stat la o poveste, am mancat, dupa care am urcat toti sus si atunci a inceput cu adevarat nebunia 

Oral cand de la una, cand de la alta, schimbam intre noi, Ralu il sugea pe unul dintre ei in timp ce eu o lingeam si Tania ma sugea pe mine, pentru mine a fost foarte excitant 

Treaba a durat de la 22 pana la 3 cand am plecat acasa

Cadoul a fost 150 euro , bine cheltuiti din punctul meu de vedere

Fetele minunate ambele

Link spre comentariu
Vizitator raaluka
Reputație: 0

Buna dragilor , nu au fost nici 2 nici trei , băieții care au participat la ,,nebunia" noastra au fost cei mai apropiați clienti și minunați si cu ocazia aceasta vreau sa le multumesc pentru ca au ales să petreacă cu noi.si sa dau un pic din casa :d baietii au intretinut seara fiind dezlantuiti și fără nici-o inhibiție dandusi frâu liber la dorințe.va pupacesc :*

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Buna dragilor , nu au fost nici 2 nici trei , băieții care au participat la ,,nebunia" noastra au fost cei mai apropiați clienti și minunați si cu ocazia aceasta vreau sa le multumesc pentru ca au ales să petreacă cu noi.si sa dau un pic din casa :D baietii au intretinut seara fiind dezlantuiti și fără nici-o inhibiție dandusi frâu liber la dorințe.va pupacesc :*

Bine spus

Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

Din cate stiu domnisaora nu prea face deplasari la domiciliu sau in afara judetului dai un teelfon si intreabo dar din cate am auzit eu nu prea face deplasari la domiciliu

 

Numai bine

Link spre comentariu
Vizitator raaluka
Reputație: 0

Domnule, nu stiu cine esti dar ai dat aici niste nume care nu sunt reale si in primul rand vorbesti aberatii. Nu cunosc aceste persoane.si in al doilea rand nu esti avocatul meu , în viața mea privat nu doresc sa se vorbeasca pe acest site

Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

Dl de mai sus rog daca ai o problema cu ea so o rezolvi in persoana nu posta nume si chestii de pe fb dute la ea rezolva cu ea nu ai tu treaba ca ea ce face rog sa editezi postarea sau sa o stergi ii absolut anormal cea ce faci si e mega deplasat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...