Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

hahaha iti dai seama ca stiu anuntul, dar ma intereseaza programul, gen 12-20 9-21 etc , nu de alta , dar nu vreau sa fiu taran sa sun la 9 dimineata si ea sa doarma, asa daca stiu ca incepe gen la 11, o sun la 10-10jum si sper sa am moroc candva in viata asta sa ajung la ea

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

hahaha iti dai seama ca stiu anuntul, dar ma intereseaza programul, gen 12-20 9-21 etc , nu de alta , dar nu vreau sa fiu taran sa sun la 9 dimineata si ea sa doarma, asa daca stiu ca incepe gen la 11, o sun la 10-10jum si sper sa am moroc candva in viata asta sa ajung la ea

Nu conteaza ora, sun o/da i mesaj/WhatsAppeaz o! Spera sa ti si raspunda!😄

 

(cred ca anuntul il posteaza doar sa si "avertizeze" clientii casei ca'i disponibila,altfel...mai repede primesti raspuns daca i trimiti mail Alettei)

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna seara;

După aproximativ o luna de zile de când ma chinui sa dau de ea( la un moment dat am crezut ca îmi și blochează numărul cât am insistat😅; ma bucur ca nu a făcut-o), astăzi in sfârșit a venit ziua cea mare in care am avut un MAXIM de placere in a o cunoaște pe Ralu’; pe aceasta cale ii multumesc enorm și acelui futacios( se stie😜) care ma recomandatðŸ™

După cum spuneam, astăzi i-am scris din nou pentru a vedea cum reusim sa ne intalnim și am stabilit într-un final spre seara o ora in care sa merg pe la ea, zis și făcut ii confirm ora X, fac rapid un dus, ma îmbrac și in 15 min ajung prin zona ei, moment in care o sun și îmi raspunde o voce dulceâ˜ºï¸ care îmi spune ca acum iese afara in întâmpinarea mea, din momentul in care am văzut-o am stiut ca ma așteaptă ceva frumos, mi-a plăcut instant, dar ea mi-a depășit încă cu fffoarte mult asteptarile fiind super ok, cred ca in toată “viața†asta a mea de futacios nu m-am simțit așa( excepție foarte putine😋).

ÃŽntâmpinat doar in niște chiloței pe ea, sunt invitat la măsuță in casa la un pahar de suc și o tigara pt a ne cunoaște mai bine, după ceva timp bun sunt invitat sus in camera de SEX😃, de unde frate am zis ca am ajuns direct in rai, ne pune muzica pe fundal, începe sa ma sărute, și sa se frece de mine într-un ritm in care “ala micu†a luat imediat poziție de drepți, reușesc sa ma scap și eu de haine, după care ea întinsa in pat ii dau chiloțeii jos și ma avânt spre pizduta ei dulce( ceea ce nu fac cu nimeni la prima întâlnire, dar cu ea am avut un “click†instant), continui ceva timp cu linsul după care o las sa se ocupe și ea de mine, pfuuuu ma “nenorocitâ€ðŸ¤©, numai eu stiu cum m-am controlat sa nu ma termin atunci din oralul ce l-am primit, la un moment dat o opresc și o rog sa monteze prezervativul, începem frumos cu o caprita, unde am pompat ca nebunul, după care pe un fel de scaun tot o caprita plus un demi-misionar😠cum am reușit acolo, de unde o iau in brațe și o duc inapoi in pat sa ma călărească ea putin, ca mai apoi finalizarea sa vina CIM; aici din nou ma zăpăcit🥵, printre cele mai frumoase finalizări care le-am avut, mergem la baie pt igienizare, jos la un pahar de hidratare și o tigara și abia așteptam sa o iau de la capăt, urcam inapoi și începem cam la fel, doar ca de data asta mult mai intens pe FK și cam pe tot😛, la care zice ca vrea ea acum sa ma lucre, ok😃, vai de capul meu, nici cu fosta nu m-am simțit in halul in care ma făcut ea sa ma simt, ma futut într-un hal fără de hal, moment in care a avut și un orgasm😋, am simțit-o foarte frumos, chiar mi-a și mulțumit, a fost piesa de rezistența, am mai continuat cu vreo 3-4 poziții susținute foarte intens de sărutări😙 la care finalizarea îmi spune ca o vrea cu ea in genunchi lângă pat și CIM+ pe sâni, ireal de frumos a fost🤩, așa tremurat de genunchi nu am avut in viața mea🤯

După toată acțiunea, mergem amândoi la baie, ne-am dușulit😋, m-am îmbrăcat și jos la tigarea de despărțire, ne-am salvat numerele de telefon pt ca ma câștigat ca și client cu desăvârșire.

Sa fie treaba treaba cv note:

Locație: 10 Gradiste la casa

Aspect fizic: 9,5- asta pentru ca are sânii mai micuți( dar perverși rau) altfel era de 10

Aspect fata: 10- mie unul chiar mi-a plăcut enorm de ea😊, e naturală și frumoasa

ON: mai are rost? 1000****

NP: 12*****ireal de bine🔞🥵

Igiena: 10- ireproșabil

GFE: absolut maxim fără doar și poate🤗

Nu cred ca am uitat nimik, in caz contrar întrebați😜

Raaluka te-am pupat dulce dulce peste tot😚, mi-a făcut o mare placere și onoare sa ne cunosc in sfârșit☺ï¸, ne revedem foarte curand pentru un nou set de nebunii🤪

O seara minunata🤗

Spor la futut🤘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Aa, am uitat; cadoul a fost la final 300 lei, lăsați pe măsuță fără a deschide ea defel discuția de bani in tot acest timp, DTD aproximativ 1 ora și 15 min.

As recomanda-o cu toată caldura, dar știu ca lucrează doar cu circuit închis, eu având un enorm maixim de mult de a intra in acel cerc😋

De revizitat o sa o revizitez cât mai des, abonament săptămânal o sa am😜

Link spre comentariu
Vizitator raaluka
Reputație: 0

Mulțumesc frumos pentru vizita, mi-a facut placere sa cunosc un om ca tine! Seara frumoasa și te mai astept cu mare drag.😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200602/1453/43c4eec981803e34ae6f12f12814804f.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200602/1453/98250d1a5840674dc7516d5c45de0761.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200605/1837/ca73a99b627c7ab67f2fe2a36450e2bb.jpg

Pozele nu stiu sigur dacă sunt ale ei sau nu, in realitate arată mult mai bine🔞, deci pozele astea nu o avantajează😊
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Nu are nevoie de poze profi. Noi, cei care o cunoastem stim cum e si din moment ce lucreaza cu circuit inchis, nu are nevoie sa impresioneze cu pozele.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut;

ÃŽncântat de prima întâlnire cu Ralu, abia așteptam o a doua repriza pentru ai descoperii maximul de potențial, așa ca azi am fost așteptat( la cererea mea😜) într-un body sexy care mi-a pus putin sângele in mișcare😃, din punctul meu de vedere este cum am mai spus de o frumusețe naturală care nu se ascunde in spatele machiajelor( nici nu are motive🤗)

De cum am văzut-o am strâns-o in brațe, am pupat-o, am fost invitat la tigarea de început+ nelipsitul suc, după care abia așteptam sa fiu invitat și sus in camera, momentul venind parca prea incetðŸ˜, acțiunea din dormitor de data aceasta a fost susținută aproape in totalitate de ea, futandu-ma cum a stiut mai bine🥵 și a făcut-o cu maxim de implicare, cu absolut tot,cu mici gemete însă absolut reale și sunt ferm convins de asta pt ca a reușit sa se termine și ea la fiecare număr🤩

Am avut parte și de finalizări faciale; cele mai superbe din viața mea, nici nu pot descrie in cuvinte😓

Restul de detalii prefer de data asta sa le țin pentru mine, in mintea mea am rămas cu niște “imagini†absolut memorabile, cv de povestit nepoților.

ÃŽncă odată Ralu, mi-a făcut o deosebita placere sa te revadðŸ˜, îți doresc distracție plăcută in mini-vacanța ta, și abia astept sa ne revedem cum am promis😜

Te-am pupat dulce “bolanda micăâ€ðŸ˜‹

Spor la futut🤘

https://postimg.cc/gallery/dDw1qwF

Pozele nu sunt profi, dar sunt realeðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Salut;

ÃŽncântat de prima întâlnire cu Ralu, abia așteptam o a doua repriza pentru ai descoperii maximul de potențial, așa ca azi am fost așteptat( la cererea mea😜) într-un body sexy care mi-a pus putin sângele in mișcare😃, din punctul meu de vedere este cum am mai spus de o frumusețe naturală care nu se ascunde in spatele machiajelor( nici nu are motive🤗)

De cum am văzut-o am strâns-o in brațe, am pupat-o, am fost invitat la tigarea de început+ nelipsitul suc, după care abia așteptam sa fiu invitat și sus in camera, momentul venind parca prea incetðŸ˜, acțiunea din dormitor de data aceasta a fost susținută aproape in totalitate de ea, futandu-ma cum a stiut mai bine🥵 și a făcut-o cu maxim de implicare, cu absolut tot,cu mici gemete însă absolut reale și sunt ferm convins de asta pt ca a reușit sa se termine și ea la fiecare număr🤩

Am avut parte și de finalizări faciale; cele mai superbe din viața mea, nici nu pot descrie in cuvinte😓

Restul de detalii prefer de data asta sa le țin pentru mine, in mintea mea am rămas cu niște “imagini†absolut memorabile, cv de povestit nepoților.

ÃŽncă odată Ralu, mi-a făcut o deosebita placere sa te revadðŸ˜, îți doresc distracție plăcută in mini-vacanța ta, și abia astept sa ne revedem cum am promis😜

Te-am pupat dulce “bolanda micăâ€ðŸ˜‹

Spor la futut🤘

post-292621-0-33628800-1597678849_thumb.jpgpost-292621-0-68483200-1597678854_thumb.jpgpost-292621-0-29523200-1597678860_thumb.jpg

 

Pozele nu sunt profi, dar sunt realeðŸ˜

VÄ‚ ROG PUNCTE DE REPUTAÈšIE SÄ‚ ACORDAÈšI LUI FUTACIOSUL_69, EU L-AM AJUTAT CU CE A CERUT. Am atașat pozele in recenzie.

Link spre comentariu
Vizitator raaluka
Reputație: 0

Va mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase. Doar astazi si maine voi mai fi disponibila. Voi reveni din 2 Septembrie. Va pup si va urez o luna de August minunata. 😘💞🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Va mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase. Doar astazi si maine voi mai fi disponibila. Voi reveni din 2 Septembrie. Va pup si va urez o luna de August minunata. 😘💞🤗

Cu foarte mare drag bolanda mică☺ï¸

Timpul petrecut in compania ta îmi face o enorma placere😋, te pup dulce peste tot😚

🤗🌹🌹🌹

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Propun mutarea ei la TOP; chiar dacă nu mai exista acea secțiune, fata merita foarte mult acest lucru; cine e de acord cu mine și poate sa ma ajute sa realizam acest lucru?

Eu unul mi-am adus deja contribuția și am făcut deja chiar și raportul, astept ca și alții să-mi urmeze exemplul, dacă și voi considerați la fel de mult ca mine ca merita sa ocupe acel loc care la mai avut și in trecut.

Va multumescðŸ™

Spor la futut🤘

Link spre comentariu

Eventual intrebati-o si pe ea daca vrea la top ea acu un an de zile o avut diverse probleme de asa zis clienti binevoitori car ii publicau datel ei personale pe nimfo si adresa ei de fb si nr ei personal.

 

Si o mai patit diverse de la n raufacatori care ii vroiau raul si ii vor raul si acu ea o pelcat din top si lcura cu cricuit inchis sau pe recomandare

 

Sid aca osa fie la top tot cuc ircuit inchis va lucra pt ca tins a cred ca numai e curioasa sa aibe probleme o avut destule cei care sunt clienti fidelis tiu despre cei vb si ceic are nus tiu sa ruleze inapoi vreo 30 de pagini sa vada ce de discutii de doi bani se purtau la adresa ei

 

Numa bine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...