Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Buna dimineatza; astazi o sa ma duc din nou sa repet testul hiv pentru ca deja au trecut 6 luni si ceva iar acum este 100% relevant.

O zi buna va doresc si o sa va tin la curent!

Du-te! Du-te-n pulile noastre!  :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bai frate dar vorbeste frumos, mai ai si o varsta dupa cum spune un coleg mai sus.

 

Bai frate dar vorbeste frumos, mai ai si o varsta dupa cum spune un coleg mai sus.

Toți avem o vârstă, boule!  :laugh2

Marș la balamuc!

  • Like 1
  • Minus 11
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da toti avem o varsta dar cu cat e mai inaintata ar trebui sa fim mai rezonabili si mai intelegatori.

Cu idioții niciodată? Ai înțeles idiotule? Ai înțeles o pulă! 

Link spre comentariu

Buna dimineatza; astazi o sa ma duc din nou sa repet testul hiv pentru ca deja au trecut 6 luni si ceva iar acum este 100% relevant.

O zi buna va doresc si o sa va tin la curent!

nu uita de: coana mare,pisica,pitigoi, papagal si ce mai ai prin casa. Eventual ia si frigiderul ca ale dreaq bacterii se baga. Si nu uita de sticla cu detartrant in loc de dezinfectantul de la Hexi, Hexi  citeste corect. este ca ai citit sexi ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Da mai colegule pulifer am recoltat intr.o clinica privata nu la un spital de stat.

Cred ca azi o sa iasa rezultatul si ma rog ca totul sa fie bine si sa imi vad in continuare de viata si familia mea.

Daca si acum o sa iasa ok nu o sa mai stresez pe nimeni.

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Colegule Picon ai grija ce i.ti doresti ca Dumnezeu e sus si vede si mai ales ca ai o varsta.

Ți-am mai spus boule, că toți avem o vârstă!  :slap2 Și scuză-mă, nu mă pot considera coleg cu tine!

  • Like 4
  • Minus 17
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Toata lumea nu i.mi da mie dreptate dar din nou mie mi.a aparut un herpes la gura si din nou sotia are probleme cu stomacul clar astea sunt semne ale imunitatii scazute chiar nu stiu ce sa mai zic.

Acum sper sa nu ma injure din nou toata lumea de pe forum.

 

Ti-a placut sa futi si sa dai la muie cu capul gol si acum vi sa te jelesti p'acilisa :laugh2

Sau poate e de la atata stres din ultimul timp.

Eu zic sa incerci si pe la psiholog poate iti da o reteta mai buna

Link spre comentariu
  • Oras:In casuta cu alune
  • Oras:In casuta cu alune

Ti-a placut sa futi si sa dai la muie cu capul gol si acum vi sa te jelesti p'acilisa :laugh2

Eu zic sa incerci si pe la psiholog poate iti da o reteta mai buna

 

In primul rand nu a futut cu capul gol! In al doilea rand...nu te baga daca nu stii despre ce e vorba. O zi buna sa ai!

Link spre comentariu

Bai colegule in primul si in primul rand daca ai citi mai bine tot ce e scris ai vedea ca nu am zis ca am futut am avut parte de un oral si eu la randul meu am facut cunni asa ca fi mai atent inainte de a te pronunta.

Link spre comentariu

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Chiar nu i.mi doresc chestia asta.

Maine o sa iasa rezultatul si daca e ok nu o sa mai postez si nici pe forum nu mai intru ca sa va mai bat la cap.

 

În caz cã nu-ți ies ok(fie pe pustiu), sã-ți mai faci câteva conturi...sã pomenim de bts-uri :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...