Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

stresul e mare, io-l înțeleg :)

si eu , da vad ca nu vrea sa ma ajute si pe mine sa-mi gasesc o  mexicanca 

tare mi-e frica ca ma expulzeaza gherila inapoi si ce ma fac ? o iau de la capat ?

  • Like 27
  • Minus 18
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

^refugiat ești tu!

Eu sunt ungur.

 

@geomgeo, să nu te bucuri, se poate ca HIV-ul să nu iasă la analize la 6 luni in cazul in care ai manifestat sindrom acut infecțios (febră, etc) la o săptămână de la infectare. Nu iese nici dacă faci tratament cu retovirale.

Orice purtător de HIV, înainte de SIDA, poate avea analizele negative, dacă are noroc si își ia pastilele.

Așa că... mai bagă. Lunar până la 3 ani.

Si acum o sa vedem lunar timp de 3 ani postari de genul iar imi fac analizele... etc? 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Si acum o sa vedem lunar timp de 3 ani postari de genul iar imi fac analizele... etc? 

Nu , la 2 saptamani . Ca rezultatul nevestii e defazat cu 2 saptamani .

Si ea trebuie sa mearga la control  , nu ?

  • Like 26
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De misto nu va intrece nimeni pe bune.

Nu am vazut mai multa rautate ca la noi romanii.

da' nici atâta prostie....mai ales cind te uiti in oglinda

stii vorba aceea cind esti mort, nu te doare nimic, ii doare pe cei din jur, la fel si cind esti prost

dupa ce ne-ai futut creierii saptamâni de-a rândul si noua si Irinei, vii acum candid si iti ceri scuze.

coane daca esti paranoic dute-n pln ( plm pula mea, pln pulile noastre) la Balaceanca

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Prietene sa sti ca restul hiv este relevant la o luna la 3 si la 6 si eu am facut chiar si la 7.

Asa ca ar trebui sa te mai informezi sau sa nu mai faci misto ce e un Dumnezeu sus si te vede.

La revedere!

 

ti-a ramas la 9 luni =))

ps - cica singuru` remediu e sa dai limbi in cur

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Deci recenzie cu "fara participare " la sex.

Azi am incercat sa dau de doamna x, ca altfel nu cred ca merita.Am sunat si am cerut locatie, imediat a venit cu tot felul de intrebari penibile, proaste si de 2 lei.Da de unde ma stii tu  :no2  ?  Da pe forum ce ai citit despre mine, sunt multe rele despre mine :slap2 ?

Vrei dominare sau  companie intima ? Am explicat destul de clar ca vin pt. renumitul sex oral ..... mare greseala am facut. Ca gata a si facut pauza in convorbire si a aruncat pretul in scarba 80 . Da ce naiba vroiai sa iti zic, ca vin sa te fut in gura scumpa doamna ?

De fiecare data cand intrebam unde locuieste iar incepea sa abereze, intr-un final am plecat spre Eroii Revoluţiei statie de metrou.Ajung la metrou o sun ... venisem cam devreme dar nu am fortat ora tot la 17 ma interesa, este problema mea daca ajung si cu 1 ora mai devreme, pot sa mananc ceva si sa beau pana se face ora , dupa ce imi raspunde iar a inceput cu abureala etc... nu inteleg ce vroia doamna x sa o rog din tot sufletul sa imi zica adresa ? Intr-un final aflu si adresa "punct reper Spital Marius Nasta" de acolo va ghideaza respectiva :slap2.... aici sunteti la punctul de control 3.Ajung dupa al x-lea telefon la punctul 4 unde aflu si scara  :slap2 , deja ma amuzam cum pula mea vine cineva aici (  la fel ca mine sa dea o muie ca in filme, asa a scris ea nu eu ).

Dureaza ceva pana se aranjeaza tipa, pana pune peruca, pana se fardeaza extrem de mult sincer chiar aiurea as zice....etc.

 

Intru in apartament, foarte fitoasa ma primeste de la usa, ii zic ca ma descalt " asa se procedeaza doamna, e ceva ce va lipseste si se numeste bun simt ) si bombane pe acolo " aha , dam  bla bla bla :slap2 . Zic hai sa raman sa vad ce naiba iese ( eu deja aveam numai scenarii tampite in cap,... cine stie scoate naiba asta vreo bata sau eu stiu ce ), si imi zice asa cam cu niste aere de ziceai ca vanturat cineva varza in piata.

Dar de vrei adresa cand suni ? Dar ce crezi ca eu o zic asa oricui ? Dar nu oricne stie , ee ceva .... :slap2  am zis ca e drogata la faza asta. II zic ca asa este normal  .Ea se asteapta ca lumea sa se plimbe prin Bucuresti dupa ravase ... nu stiu ce naiba e capul respectivei, oricum la cat se vrea ea sa fie de desteapta se pare ca da cu muci in fasole.Dupa ce a vazut ca nu ii fac pe plac si ma uitam la ea cu ( un zambet interior, in mintea mea era ... what the fuck am nimerit intr-un film tampit ce naiba ? ),cica mai vii si alta data ca acum nu se poate :laugh2 . Alo mamaie am pierdut timpul aiurea prin Bucuresti pana la tine in tigania aia, sincer nu va recomand asa ceva.

 

Dau sa ies si ma trage de triocu ca o "tiganca" ca doar ea are voie sa deschida usa, in clipa aia m-am enervat si i-am zis ca e foarte nesimtita sincer imi venea sa ii fut o palma.Din pacate pt ea eu nu ma pot cobora la un nivel atat de jos.

 

Concluzia:

- a stat doar in bezna cu draperiile trase , nu degeaba cere lumea poze cu tine, oricum este trecuta de 50

- tupeu prost, fite gen varza vanturata din piata

- caracter super infect

 

NU RECOMAND SUB NICIO FORMA

 

PS.Scos din acest rahat si plin de nervi de doamna Ana :bow  care este super ok din toate punctele de vedere.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Colegule probabil Irina se comporta asa si datorita faptului ca eu i.am creat atatea neplaceri pe aici pe forum.

Din cate vezi ea nu are o recenzie de genul asta pana acum.

Scuze Irina pentru neplacerile create.

Pretenas parca azi ziceai ca ai programare la Psiholog

Ce-a zis ? Suferi de AUTISM din copilarie?

  • Like 28
  • Minus 18
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Draga pulifrici tu ori esti prost ori esti proasta... si asta ai uitat sa mentionezi. ( foarte posibil sa fie chiar respectiva ... )

Supriza pulufrici, de demonstrat ii pot demonstra lui pisicut, din pacate se poate observa din conversatia mea cu ea ca are ceva la cap.

 

Si 2 la mana, poate o data corecta a varstei pt doamna x... care cred ca are intre 55-57 .Varsta corecta ar trebui sa fie obligatoriu si nu rahaturi cu un minus 10 ani ca nu se prinde clientul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:IN RAI
  • Oras:IN RAI

Draga pulifrici tu ori esti prost ori esti proasta... si asta ai uitat sa mentionezi. ( foarte posibil sa fie chiar respectiva ... )

Supriza pulufrici, de demonstrat ii pot demonstra lui pisicut, din pacate se poate observa din conversatia mea cu ea ca are ceva la cap.

Si 2 la mana, poate o data corecta a varstei pt doamna x... care cred ca are intre 55-57 .Varsta corecta ar trebui sa fie obligatoriu si nu rahaturi cu un minus 10 ani ca nu se prinde clientul.

N-ai cum să mai faci o recenzie fără să tabere lingăii

Link spre comentariu
  • Oras:IN RAI
  • Oras:IN RAI

Ca sa se comporte asa Irina, domnul cu recenzia de mai sus trebuie sa fi fost foarte mitocan atat la telefon cat si in persoana, insa lucrurile astea a uitat sa le mentioneze.

Pulifrici poti să nu iei în considerare recenzia,dar să-i găsești tu scuze presupunând că @fxlx a fost bădăran, asta înseamnă să lingi gaoaze.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pupulica, in primul rand nu e o recenzie la propriu pentru ca femeia nu a acceptat sa intretina relatii cu el. Ceea ce spune multe si poate ridica semne de intrebare chiar di pentru cineva care gandeste mai incet, ca tine.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Pulifrici cred ca nu prea stii sa citesti ca poate asa intelegeai ceva.Dacă ai vreo recenzie scrie aici, altfel comunica in alta parte.

Pana sa ajung la ea am dat 1 apel ca sa confirme programarea si inca 3 in 30 minute pt adresa. Mi-am dat seama ca o sa fie ceva naspa rau , conversatia de la telefon a arata ca are ceva.... dar daca am străbătut jumătate de București am zis hai sa vad.

Iar dupa ce intru in apartament si ii zic ca am ajuns greu in locul asta secret ( am zis cu zâmbetul pe buze) tipa mi-a facut o morala in care imi arata cam ce caracter are.

Dupa toata conversatia aia naspa de cateva minute in care am avut cea mai tampita conversație ma întreabă "mai zi ceva despre tine ..... sau parca a zis "si altceva ce mai zici"... dar cu o super basina din gura de parca stateam de vorba cu o diva.

Am zis ca numai zic nimic... si ma uitam la ea " in mintea mea era ... oau ce femeie nebuna frate cred ca are ceva la cap"

A vazut ca nu o ridic in slavi ca nu o laud cat e de frumoasa etc "daca vroia lingau trebuia sa te cheme pe tine"...

Imi zice ca stii ce cred ca ne vedem data viitoare. .. what de fuck ? Bat tot Bucureștiul pt un rahat dasta ?.

Asta nu am zis dar trebuia: doamna x eu am venit pt sex si atat... am vorbit pt sex oral asa ca eu te platesc tu fa-ti treaba... conversație daca vreau am unde sa gasesc.

 

Am dat sa plec si ii zic ca am pierdut timpul degeaba iar ea imi răspunde ca al ei este mult mai prețios. ... iar a dat dovada ca e proasta rau " dar sunt persoane care pt pizda cred ca stau in genunchi in fata lor ".

 

Cand dau sa deschid usa sa ies vine mamaie din spate si ma trage de tricou ca o țigancă " nu am nimic romii " dar tipa e de rahat.Daca era altul in locul meu digur ii futea una " este urat sa dai in femei dar nici sa fii carpa ei nu e frumos".

 

 

Asa ca pulifrici eu vad in tine un mare tampit.

 

Despre tipa pot spune atat :

- recenzie facuta in urma pierderi de timp prin București

- nu ma interesează altceva despre ea

- subiect ca si inchis

 

 

Toate dovezile daca sunt necesare merg doar catre @pisicut

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Frate Genu tu zici ca inca presteaza, cand ai fost ultima data la ea ,pentru ca eu am sunat azi si din pacate are tel inchis.

Problema e ca nici nu pot sa ma duc mereu, doar cand prind un pic de timp liber.

Mai are si alt numar de contact?

Link spre comentariu

Frate Genu tu zici ca inca presteaza, cand ai fost ultima data la ea ,pentru ca eu am sunat azi si din pacate are tel inchis.

Problema e ca nici nu pot sa ma duc mereu, doar cand prind un pic de timp liber.

Mai are si alt numar de contact?

eu am fost ieri pe la ea si am avut parte de un oral de senzatie.e drept ca am prins-o dupa vreo trei apeluri la ore diferite. altadata i-am dat mesaj si m-a sunat ea in intervalul orar pe care i l-am scris. nu stiu alt numar de telefon. spor la treaba.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...