Sari la conținut

Postări Recomandate

STITI CEVA DE IRINA???? NU RASPUNDE DE CEVA VREME

Am fost ieri pe la ea, prestatie impecabila, deep-throat ca la carte, scuipat lins, finalizare orala, igiena ok.

Am observat si un pat nou, in locul acelei vechi canapele, dupa mine un plus.

Am stat cu vorbe, ness si tigari cu tot plus actiune,cam o ora si un sfert, cu doua finalizari, aici ar trebui sa adaug ca la a doua finalizare a fost la fel de vioaie ca si la prima, singura diferenta fiind ca la prima am inceput cu un normal protejat doggy style si am terminat neprotejat la oral, iar a doua finalizare a fost numai orala neprotejata.

Per total dupa mine totul OK si de revenit.

Note:

Oral 10, mai rar asa o implicare

Normal 8

GFE 8-9, cu un ness din partea casei si am apreciat ca pune telefonul pe silent si nu s-a uitat nici macar in pauza.

Cadoul 150 ora, cu toate ca am stat in plus cam 15 minute

Locatie OK la parter nu are colege

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incerca sa nu suni de 10 ori in 1 min, suna la 30 min sau 45-50 min sa incerci s-o prinzi intre reprize.

Daca are clienti nu raspunde, eu am stat ceva peste 1 ora si nu s-a apropiat de telefon.

Nu prea am ce sa adaug  ce nu s-a spus deja.

Vreo 20-30 min am stat de vorba, ca la interviu, m-a poftit pe fotoliul cel mare de langa pc si a inceput sa-mi povesteasca fel si fel de intamplari interesante, ca doar e de ceva timp in domeniu.

Eu am optat pentru oral protejat, foarte bine executat, cum spunea si colegul mai sus, cu tot ce trebuie, atentie prin imrejurimi si un deep executat profesional.

Am schimbat cateva pozitii printre care ea deasupra, se misca bine in orice pozitie, nu-i dai varsta. Prima descarcare la normal, dupa care am mers pe rand la igienizare, doamna a tras o tigare si am mai socializat putin dupa care am continuat cu repriza a doua, doar oral, dar n-am mai reusit sa termin, cu toata daruirea doamnei.

Per total n-ai ce sa-i reprosezi, cine merge pentru servicii n-o sa fie dezamagit, cine vrea sa futa dive, nu e de recomandat.

Locatia banuiesc ca e arhicunoscuta dar o mentionez ca asa spune regulamentul. Dupa  spitatul sau ce naiba e ala, Marius Nasta, ceva institul specializat cu plamanii, mi-am facut niste radiografii acolo acum ceva ani, exact primul bloc, cum vi din directia metrou Eroii Revolutiei. Un bloc roz sau ceva de genu, cu vreo 4 sau 5 scari, la 3 min de statia de metrou.

Locatie - 9, camera mare curata si aerisita, baie curata, prosop mare si curat.

Oral - 9.5, deep, presiune, lins, batut cu instumentul peste fata, tot ce trebuie, oral de exceptie.

Normal - 8, n-am incercat prea multe pozitii.

GFE - 8, receptiva, comunicativa. Mi-a oferit cafea, suc, nes, 3in1, dar n-am servit nimic, eram ok.

Igiena - 10, aici posibil sa ma injure lumea, dar a pus cearceaf curat inainte sa ne apucam de treaba, totul a fost impecabil. Chiar am si discutat pe tema asta putin si s-a oferit sa-mi arate un buletin de analize recent precum ca totul e ok. A mentionat de cateva ori ca e obsedata de igiena/curatenie si se vede.

Tarif - 150 lei pentru aprox 1h si ceva, fara niciun fel de graba sau fite.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Eu am fost la ea chiar de doua ori anul trecut si am foarte multumit de serviciile prestate si acum daca tot am un pic de liber de la sefa am zis sa profit dar din pacate nu am dat de dameza!

O sa mai incerc saptamana asta daca o sa am ceva liber!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Eu am fost la ea chiar de doua ori anul trecut si am foarte multumit de serviciile prestate si acum daca tot am un pic de liber de la sefa am zis sa profit dar din pacate nu am dat de dameza!

O sa mai incerc saptamana asta daca o sa am ceva liber!

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 

Eu am fost la ea chiar de doua ori anul trecut si am foarte multumit de serviciile prestate si acum daca tot am un pic de liber de la sefa am zis sa profit dar din pacate nu am dat de dameza!

O sa mai incerc saptamana asta daca o sa am ceva liber!

 

Și-a schimbat și locația de vreo două luni !

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Dezamagire totala....cand ajung in zona...nu mai raspunde. Credeam ca experienta nu o duce in categoria "duzina".

 

Deci mai activează?

Ai reușit o programare?

Când s-a întâmplat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...