Sari la conținut

Natasha 0758996356


Postări Recomandate

On 2/9/2021 at 8:33 PM, Crisrimana said:

reclamațiile sunt prezentate numai de persoane inferioare care au un membru curb, plus chiar un miros.  Dragi clienți, înainte de a scrie comentarii, priviți-vă în oglindă, cât de frumoasă sunteți și acordați atenție organelor genitale!  dacă nu îți place ceva, întreține relații sexuale cu soțiile tale și nu ne deranja inutil.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu stiu care ce experiente ati avut cu Natasha, dar eu tocmai ce am iesit de jum de ora de la ea, am fost pentru o finalizare si am iesit foarte mulțumit 👀 vorbit frumos, locatia o stiam de mai de mult, ajuns, intrat, poftit in camera, am lasat banii din proprie initiativa pe dulap, dupa care dusat fiind deja m a poftit in pat. A inceput cu un oral bestial, schimbari de ritm, jucat cu capu, lins OO, deep, plus ca trage din ea nu doar o linge 👀 nota 10 de la mine, apoi m a intrebat ce pozitie vreau la normal si am ales doggy unde am si terminat, e stramtuta chiar daca e matura 👍. Nota mea pentru ea e 10 pentru ca fata de datile trecute am avut parte si se FK si are niste buze wow 😁. Eu unu recomand!

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutari

Este în oradea. 

Am fost la ea duminica

Sunat programat apoi sunat iar cu 15 min înainte

Sovata peste drum de catena. Apartament curățel, Baia nu am vizitat-o

Amu nu știu,  dar cu mine a fost foarte draguta . Așteptat în lenjerie sexi roșie, foarte excitanta , inceput cu un oral ,foarte buun , cu încercări de deep , cu bătut peste buze ,cu gemete, jucat cu bijuteriile,  

Sărutări,  destul de multe,  peste tot din partea amândouă

Pus căciulă , cu greu ca era mic și la oftarile și foirile mele .I a raspun foarte dragut, îmi cer scuze dar aveți pula mare. În cel mai dulce accent

Început cu ea deasupra  unde se mișcă biiine di tăt. Apoi capra unde este de vis , s.a lăsat apoi pe burta asa cu mine în ea. Apoi misionar și dintr-o părta și apoi din nou pe la spate

Este destul de strâmtă ca îmi era teama ca vom întra pana la capăt dar am izbutit.

Terminat oral . O suge pana te termini tot și o mai tine asa apoi și te privește în ochi . E demențial

Natasha  dacă citești,  sa nu uiți ca mi ai promis o ora data viitoare

Amenda 200 , cam 35 de min am stat. 

Ora nu am întrebat.  

Are o putza  mica și dulce . 

Am gustat o un pic 

Data viitoare sper sa ma uimească și cu un squirt . Acum nu am avut curaj da întreb

Наташа, цілую тебе і дякую.  Ви були чудові

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bună dimineața frații mei , după ani de așteptare , să zic așa mi-am făcut curaj să merg și eu la Natașa ! Mai ce pot spune e ca este un milf pfff nu am cuvinte ! Nu vezi pizda la astea de 20 de ani ca la ea! Primul lucru … stat la o țigară un suc la doză cola .. câteva vorbe una alta știi cum e nu mergi ca boul ! După care m-am cerut la dush … zis și făcut ! Revenit și luat ca pe vremuri cu preludiu !!! În timp ce îmi făcea oral cu spatele spre mine îmi cere să o frec ușor pe clitoris ! Mna mă conformez eu cum Pot pe acolo ca să nu mă termine oral rapid .. și ating și eu păsărica ei încontinuu lent cu mici apăsări pe clitoris , și ce zici?dintro dată aud nu te opri acuma acuma acuma , și își dă drumul prin squirt la mine pe fatza ! Pfff deci frate numa in filme ! Așa pizda așa tremurat din partea ei când și-a dat drumul ,,, abia mă mai făcea oral , în care spune nu te opri și în timpul ce încă așteptăm să mă stropească de la cat mă excitat îmi dau drumul și eu ca o dinamită ! Ea se puse pe o parte în pat eu direct la dush.. revenit fumez 2 țigări , și iarăși de la capăt ; acum un pic oral ca vream să dau și eu la veveriță !!! Pe la spate după ea sus ; câteva poziții , iar ultima a fost ea sus pe mine cu spatele să îi văd pizda , sarea cum i-am spus eu , in tot același timp ea se freca singură , și iarăși și-a dat drumul ! Un squirt pe pula mea , instant în 3 secunde mi-am dat drumul ! Bă frate nu știu ce e cu ea de nu mai este aici pe forum însă dacă e blocată sau ceva e din cauza unor nesimțiți! Care poate au vorbit doar aiurea despre ea ! Eu zic ca merita vizitata ! Pot spune ca este top pe Oradea ! La următorul salariul cu siguranță o sa o revizitez !!! Până atunci rămân cu gândul ca poate voi mai avea parte de squirt again! Nu aș fi crezut ca ajung pe la ea dar mă bucur ! Părerea mea e ca dacă tu ești om Cu ea , și ea este cu tine ! Ce pot spune e ca mă întrebat dacă sunt epilat ! Nu îi place dacă nu te vede curat ! Oricum milf de milf ! Și nu sunt peste !!! Se vede clar după toate comentariile mele ! Nu îi țin parte , nu îi fac reclamă , dar sincer merită să îi faci! Față de alte fete care iau bani și în 3 minute îți zice termină și tu ai luat o oră scuză-mă ! Halat 300 Ron , lăsat 350 ! 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 37 minute, mylky a spus:

Bună dimineața frații mei , după ani de așteptare , să zic așa mi-am făcut curaj să merg și eu la Natașa ! Mai ce pot spune e ca este un milf pfff nu am cuvinte ! Nu vezi pizda la astea de 20 de ani ca la ea! Primul lucru … stat la o țigară un suc la doză cola .. câteva vorbe una alta știi cum e nu mergi ca boul ! După care m-am cerut la dush … zis și făcut ! Revenit și luat ca pe vremuri cu preludiu !!! În timp ce îmi făcea oral cu spatele spre mine îmi cere să o frec ușor pe clitoris ! Mna mă conformez eu cum Pot pe acolo ca să nu mă termine oral rapid .. și ating și eu păsărica ei încontinuu lent cu mici apăsări pe clitoris , și ce zici?dintro dată aud nu te opri acuma acuma acuma , și își dă drumul prin squirt la mine pe fatza ! Pfff deci frate numa in filme ! Așa pizda așa tremurat din partea ei când și-a dat drumul ,,, abia mă mai făcea oral , în care spune nu te opri și în timpul ce încă așteptăm să mă stropească de la cat mă excitat îmi dau drumul și eu ca o dinamită ! Ea se puse pe o parte în pat eu direct la dush.. revenit fumez 2 țigări , și iarăși de la capăt ; acum un pic oral ca vream să dau și eu la veveriță !!! Pe la spate după ea sus ; câteva poziții , iar ultima a fost ea sus pe mine cu spatele să îi văd pizda , sarea cum i-am spus eu , in tot același timp ea se freca singură , și iarăși și-a dat drumul ! Un squirt pe pula mea , instant în 3 secunde mi-am dat drumul ! Bă frate nu știu ce e cu ea de nu mai este aici pe forum însă dacă e blocată sau ceva e din cauza unor nesimțiți! Care poate au vorbit doar aiurea despre ea ! Eu zic ca merita vizitata ! Pot spune ca este top pe Oradea ! La următorul salariul cu siguranță o sa o revizitez !!! Până atunci rămân cu gândul ca poate voi mai avea parte de squirt again! Nu aș fi crezut ca ajung pe la ea dar mă bucur ! Părerea mea e ca dacă tu ești om Cu ea , și ea este cu tine ! Ce pot spune e ca mă întrebat dacă sunt epilat ! Nu îi place dacă nu te vede curat ! Oricum milf de milf ! Și nu sunt peste !!! Se vede clar după toate comentariile mele ! Nu îi țin parte , nu îi fac reclamă , dar sincer merită să îi faci! Față de alte fete care iau bani și în 3 minute îți zice termină și tu ai luat o oră scuză-mă ! Halat 300 Ron , lăsat 350 ! 

O recenzie adevarata. Confirm și eu cel spuse mai sus. O super milf Natasha care te suge beton, arata top

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

 

 

Acum 4 ore, mylky a spus:

Bună dimineața frații mei , după ani de așteptare , să zic așa mi-am făcut curaj să merg și eu la Natașa ! Mai ce pot spune e ca este un milf pfff nu am cuvinte ! Nu vezi pizda la astea de 20 de ani ca la ea! Primul lucru … stat la o țigară un suc la doză cola .. câteva vorbe una alta știi cum e nu mergi ca boul ! După care m-am cerut la dush … zis și făcut ! Revenit și luat ca pe vremuri cu preludiu !!! În timp ce îmi făcea oral cu spatele spre mine îmi cere să o frec ușor pe clitoris ! Mna mă conformez eu cum Pot pe acolo ca să nu mă termine oral rapid .. și ating și eu păsărica ei încontinuu lent cu mici apăsări pe clitoris , și ce zici?dintro dată aud nu te opri acuma acuma acuma , și își dă drumul prin squirt la mine pe fatza ! Pfff deci frate numa in filme ! Așa pizda așa tremurat din partea ei când și-a dat drumul ,,, abia mă mai făcea oral , în care spune nu te opri și în timpul ce încă așteptăm să mă stropească de la cat mă excitat îmi dau drumul și eu ca o dinamită ! Ea se puse pe o parte în pat eu direct la dush.. revenit fumez 2 țigări , și iarăși de la capăt ; acum un pic oral ca vream să dau și eu la veveriță !!! Pe la spate după ea sus ; câteva poziții , iar ultima a fost ea sus pe mine cu spatele să îi văd pizda , sarea cum i-am spus eu , in tot același timp ea se freca singură , și iarăși și-a dat drumul ! Un squirt pe pula mea , instant în 3 secunde mi-am dat drumul ! Bă frate nu știu ce e cu ea de nu mai este aici pe forum însă dacă e blocată sau ceva e din cauza unor nesimțiți! Care poate au vorbit doar aiurea despre ea ! Eu zic ca merita vizitata ! Pot spune ca este top pe Oradea ! La următorul salariul cu siguranță o sa o revizitez !!! Până atunci rămân cu gândul ca poate voi mai avea parte de squirt again! Nu aș fi crezut ca ajung pe la ea dar mă bucur ! Părerea mea e ca dacă tu ești om Cu ea , și ea este cu tine ! Ce pot spune e ca mă întrebat dacă sunt epilat ! Nu îi place dacă nu te vede curat ! Oricum milf de milf ! Și nu sunt peste !!! Se vede clar după toate comentariile mele ! Nu îi țin parte , nu îi fac reclamă , dar sincer merită să îi faci! Față de alte fete care iau bani și în 3 minute îți zice termină și tu ai luat o oră scuză-mă ! Halat 300 Ron , lăsat 350 ! 

Ea nu are nevoie de reclamă are clientela ei ( avocați, doctori, polițiști etc. - din câte am înțeles high class ) ...nu a contestat nimeni că nu e bună...și eu am tras niște partide cu ea nebune de tot...

Și-a pierdut și din clienți când a trecut destul de rapid de la 100 la 150 și 200 fin...dar totuși cine vrea să o caute și să o viziteze o va face. 

In rest merită și așa nu prea avem Milf'uri

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 11 ore, laurc89 a spus:

O recenzie adevarata. Confirm și eu cel spuse mai sus. O super milf Natasha care te suge beton, arata top

Așa este, acum un an am fost la ea,și era la fel, super de treabă,și serviciile la fel

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 18 ore, chrisbbmike a spus:

 

 

Ea nu are nevoie de reclamă are clientela ei ( avocați, doctori, polițiști etc. - din câte am înțeles high class ) ...nu a contestat nimeni că nu e bună...și eu am tras niște partide cu ea nebune de tot...

Și-a pierdut și din clienți când a trecut destul de rapid de la 100 la 150 și 200 fin...dar totuși cine vrea să o caute și să o viziteze o va face. 

In rest merită și așa nu prea avem Milf'uri

Într-adevăr lumea high class nu a făcut fata la schimbarea tarifului. Săraciii.... WTF.. 😬🤔

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS
Acum 9 ore, ilovetofuck a spus:

ati mai avut probleme de comunicare? a mai invatat romana?

englezeste știe?

Salut. Stie romana destul de bine, te poti intelege cu ea. Eu am fost de mai multe ori la ea, multumit intr-o oarecare masura. Nu mi s-a intamplat ca la colegu de mai sus, sa fie ceva wow, mega futai, dar cred ca tine de vibe si as zice si varsta, eu sunt mai tinerel, cred ca lipseste atractia aceea. Dar pentru un oral, un futai, merge. Mai ales daca iti plac milfurile.

Link spre comentariu

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 17 ore, Corleone14 a spus:

Sa ia cv transmisibil....face și neprotejat  pentru o suma în plus.....500 lei și o face fără 

Tu vorbești serios ...eu o frecventam destul de des in urma cu câțiva ani ( până să sară de la 100 la 200 ) dar niciodată nu a dat de înțeles că ar face NN ...și nici nu am avut probleme de la ea. 

Dar na ...asta era în urma cu ani. 

Acuma poate lucrurile s-au mai schimbat 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...