Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"

DOAMNA matura, 30 ani, 1,67 m, 50 kg, te astept la mine pentru a petrece impreuna o ora de neuitat, sex normal in toate pozitiile, oral masaj erotic, dominare, diverse fantezii si surprize, poze reale,! 05 Oct 20:11 "

 

Am gasit anuntul ei pe Anuntul.ro. Din poze mi se pare ca arata foarte bine pentru varsta ei .

Cred ca o sa-mi incerc norocul saptamana viitoare. A mai vizitat-o cineva.

post-10654-0-87428300-1349463060_thumb.jpg

post-10654-0-36232600-1349463067_thumb.jpg

post-10654-0-74125100-1349463073_thumb.jpg

post-10654-0-93151800-1349463079_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai m-am intors de la posesoarea anuntului ...

Cum am zis mai sus am sunat de ieri si a ramas ca revin astazi in jur de 6:30 cu un telefon, am sunat pe la 7 fara 10 si m-a ghidat spre locatie.Nu o sa lungesc mult recenzia ... trecem direct la detalii:

Locatie: peste drum de petromul de pe B-dul Timisoara/Apartament cu 2 camere cred ... (mai avea o colega ) televizorul din camera dat pe Mynele, dar nu m-a deranjat pt ca abia se auzea :laugh2 Nota:7

Tipa: "MAROCANCA" la origine, pozele sunt ale ei , la corp arata binisor (avand in vedere ca are 2 nasteri ) as zice de un 8,are in jur de 1 65-1 70,in jur de 55 de kg,sani maricei si destul de tari cu sfarcuri mari,dar la fata e cam naspa( cam naspa rau :crazylove dar ma rog .. nu m-am dus sa o iau de nevasta :laugh2 ) ... as zice un 5 deci o medie 6.5

Servicii: oral nep cu fin , normal orice pozitie ..

Cand am ajuns mi-a dat un pahar de apa si m-a intrebat cu cine vreau sa raman, am ales-o pe ea pt ca arata mai bine la corp.Colega ei are undeva la 25de ani .. tot "marocanca", putin mai scunda, aceleasi servicii, acelasi pret.Am platit 100 de lei(o ora) Am inceput cu niste mangaieri,saruturi, un masaj destul de bunicel ... Am sarit peste oral la cererea mea si a pus cauciucul .. am inceput cu ea deasupra, am continuat cu "mama iedului" apoi eu deasupra unde am si finalizat in cauciuc. Dupa aceea am stat putin de vorba, destul de vorbareata... ar fi vrut sa mai incercam un numar dar nu am mai putut pentru ca am o cantractura si ma cam apucasera durerile ... a parut destul de dezamagita. Nici o secunda nu s-a uitat la ceas .

Note:

Locatie:7

Tipa:6.5

Servicii:7

Per total a fost o experienta ok ... o recomand amatorilor de " marocance" :crazylove Eu personal cred ca o sa mai revin ... dar deocamdata o sa mai incerc si altele.

Multe "succesuri" !!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Anunturi noi ale doamnei, aceleasi poze.

 

DOAMNA MATURA, 30 ani,1.75,50 kg, ochi caprui, te astept la mine pentru a petrece impreuna o ora de neuitat.Sex total adanc cu finalizare oriunde doresti, oral deep, dominare etc, sunt libera la orice! 29 Nov 21:52
 
SUNT Crina, 30 ani, 1.75, 50 kg, ochi caprui, te astept la mine pentru a petrece impreuna o ora de neuitat. Sex total adanc cu finalizare oriunde doresti, oral deep, , dominare etc, sunt libera la orice, 28 Nov 12:15
 
0766.986.643/ 0731.701.309 / Bucuresti
Pret: 100L
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...