Sari la conținut

Postări Recomandate

SATENA SENZUALA, SANI NR.4 TE ASTEAPTA INTR-O LOCATIE FOARTE CURATA, FOARTE DISCRETA, CU AER CONDITIONA. 19 Jun 11:52 0747411080/ 0769371726 Pozele sunt reale, este inalta si are sanii foarte frumopsi.Serviciile ei sunt insa excelente siface un oral de nota 10 cu mangaiatul si linsul outelor si cu limbi pe anus ! Presteaza servicii complete oral,normal,analsi se implica in toate cu aceeasi daruire.Locatia la piata victoriei si tariful de 150 ron pe ora.Mai sta cu inca o fata din ce se auzea de la bucatarie. A o experienta foarte placuta si pe care merita sa o incercati.post-314-133409690326_thumb.jpgpost-314-133409690327_thumb.jpgpost-314-133409690328_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Hanoi
  • Oras:Hanoi

Salutare con..taciosilor,Joia trecuta am efectuat o a doua vizita la caprioara bruneta de pe anuntul.ro cu numarul de telefon din titlu. Am ales varianta de 150lei pentru un masaj de relaxare si o finalizare facuta pe indelete (am stat cam 45 de minute). Mai are o colega roscata, dar mie mi-a facut cu ochiul dra. bruneta, si nici de varianta de show lesby nu m-am interesat. Ia sa va povestesc ce impresii am avut:Locatia - cam 8: ai loc de parcare in fata blocului, iar scara la intrare este curatica. Apartamentul de 2 (3?) camere destul de OK, doar ca baia se putea si mai bine, si era doar un gel cam pe terminate la cada. GFE - 8: la inceput este mai retinuta, dar usor, usor se dezgheata si devine mai prietenoasa si comunicativa daca stii sa te porti. Aspect - 9 pentru ca mie imi plac fetele cu forme (nu grase) si inalte (cred ca sare de 1,70m) si Anamaria chiar are un fund si sani mishto (plini si neafectati de gravitatie).Oral - 8,5: neprotejat, aprox. DT, poate ar fi bine daca ar da atentie si pe la OO. Nu am cerut sa finalizez oral, asa ca nu stiu daca face CIM, desi parca mentiona ceva in sensul acesta, dar doar pentru doua finalizari.Normal - 9: am incercat mai multe pozitii, cu ea peste mine (mmm, ce sfarcuri!), umeri-craci si "... cum vor fetele toate" cu vedere frumoasa la bucile rotunde:blush:.Anal - nu practica sau nu este in oferta. Asa ca fratilor eu cred ca o sa mai "colaborez" cu ea si in viitor.Bafta si steagurile sus!:)

Link spre comentariu
  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Va salut si va rog sa-mi iertati modul expeditiv in care voi scrie aceasta recenzie(stiti ca nu ma caracterizeaza), insa pe telefon nu am aceeasi dexteritate ca pe tastatura calculatorului.Incitat de poze si aflat in cautarea unor noutati de pe frontul de est, apelez ferm numarul din thread. Imi raspunde Andra si pe o voce calma si soptita imi spune:100/ fin max. 30 minCIM +50 de lei, altfel jumai COB150/hdaca platesc o ora cu masaj am CIM inclusprogram de lucru 11:00 - pana mai tarziu, insa in seara asta a incheiat la 20:30. Convenim deci sa o sun la cel tarziu 20:30 si apoi sa discutam daca ne mai vedem azi ori ba. Am intarziat cu telefonul pana la 20:30 desi nu intentionam sa renunt la intalnire pentru ca imi placuse totusi ceva in vocea ei. Nu raspunde si atunci sun pe 0769371726 care se dovedeste a fi tot al ei.Stabilim detaliile si ajung la Bd Ion Mihalache, peste drum de spitalul Sf. Maria, bloc cu Piraeus Bank. Apartament mare, colega bruneta plecata, doi serpi ii tineau companie dintr-o cutie mare de sticla aflata in living. Imi spune clar ca nu mai poate fi vorba de o ora pentru ca are treaba; ok, nicio problema.Ma duc la dus, geluri masculine prezente, dar pe terminate, fara papuci, doar prosop curat si apa calda. Andra este roscata din poze, doar ca in poze carnea mi s-a parut mai tare pe ea. Ei bine:cam 1,65 inaltimevreo 50 kgsani medii moifund nu prea bombat si moaleochelari de vedere cred, nu doar de fitzatrandafir tatuat pe partea dreapta a abdomenului, in zona apendiceluidantura putin de iepure, dar suntem in sezon si nu-i deranjantbanii de finalizare lasati inainteoral slab: dintr-o parte, indesand pula nu in gat, ci in obraz, pe interior; tot felul de bratari si inele pe ambele maini si deranjeaza pentru ca se foloseste de maini destul de mult; nu o suge nici 3 minute ca imi si spune sa o anunt cand vreau sa trecem la normal.Inainte de oral incerc un 69 cu ea deasupra insa constat ca nu este proaspat epilata si ca desi a fost la dus dupa mine tot ii putea fofoloanca a branza cu mucegai.Trec imediat la normal cu ea in patru labe si incep sa dau in galeata. Da, am scris bine; e galeata si probabil de aceea nici nu geme, nu scoate nici macar un sunet. Nici eu nu stiu cum am terminat ca de cand am pus botul la fofoloanca ei ma scarbisem.Spalat si plecat fara dorinta de a ma intoarce, desi in conversatia antecoitala mentionase de doua ori "data viitoare".Cam atat la acest moment.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut

Am fost si eu la cele 2 doamne domnisoare..... Colegul de mai sus a descris prestatoarea roscata, eu am intrat cu cea bruneta. Arata bine la corp, sani mari, nu este grasa, dar la fata lasa de dorit.

Nu prea se implica in actiune, pare ca vrea sa termine cat mai repede.

Note :

Locatie : 6- blv 1 mai, apropiere de victoriei, b loc curat, apartament f intunecat si uracios, baie mica dar parea curata

Fata :6 - inaltuta , plinuta nu grasa, dar uratica la fata (cea roscata este slaba batz si urata rau)

Oral : 5 - fara nimic special (face cim)

Normal : 5 - fara nici o implicare

Pret : 100 Ron. fin

Nu recomand

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...