Sari la conținut

Pustoaica de 18 ani 0752376520


Postări Recomandate

Vizitator tmdud
Reputație: 0

nu cred ca este cazul sa vorbesti in numele meu , nu am nevoie de avocat :)

Eu doar spun ce mi-ai spus mie asta vara. Nu sunt avocat, nu caut cliente, de asta e forum sa impartasim experientele. Vezi altii (pe paginile anterioare) care ti-au spus problemele personale, cum ca ai probleme cu un membru al familei, chiar nu este treaba noastră.

Eu doar i-am raspuns colegului care e nedumerit de ce uneori nu lucrezi...

Lasa impresiile pentru viata ta personala, nu le adu "la muncă" 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Va salut. M-am bucurat si eu de compania acestei minunate si sexi fiinte, fata e o companie deosebita, o placere sa stai la povesti cu ea. Atenta la dorinte si reactii, frumusica, te priveste cu niste ochi in timpul oralului...mmmm, grozav.

ON: 10 f placut pt mine, atentie peste tot, deep...wow

NP: 10 pozitii, tot ce am vrut, fara comentarii

GFE: superlativ...saruta f frumos, mangaieri (i-a placut pielea mea, incredibil☺)

Locatie semi aleasa de mine, acceptabila...

Pt gustul meu, o fiinta minunata,punctuala, subtirica, frumoasa si f amabila.

Multumesc Alexandra, pt o experienta deosebita, una dintre putinele, cele mai bune.

  • Like 2
Link spre comentariu

Va salut. M-am bucurat si eu de compania acestei minunate si sexi fiinte, fata e o companie deosebita, o placere sa stai la povesti cu ea. Atenta la dorinte si reactii, frumusica, te priveste cu niste ochi in timpul oralului...mmmm, grozav.

ON: 10 f placut pt mine, atentie peste tot, deep...wow

NP: 10 pozitii, tot ce am vrut, fara comentarii

GFE: superlativ...saruta f frumos, mangaieri (i-a placut pielea mea, incredibil☺)

Locatie semi aleasa de mine, acceptabila...

Pt gustul meu, o fiinta minunata,punctuala, subtirica, frumoasa si f amabila.

Multumesc Alexandra, pt o experienta deosebita, una dintre putinele, cele mai bune.

iti Multumesc si eu pentru atenția oferită cat si pentru amabilitate si înțelegere ,sper sa ne revedem , te pup sa ai o zi frumoasa !
Link spre comentariu
  • Oras:pe Dunare
  • Oras:pe Dunare

Am ajuns, de maine imi voi incepe programul si am sa incerc sa pun si niste poze noi , va pup :*

 

o data pe saptamana, nu incerci sa rezolvi de o locatie, ideal pe weekend? eventual iti faci o lista de rezervari si vezi cand ti-e cel mai convenabil pt a inchiria locatia :)

Link spre comentariu

M-a vizitat domnisoara, 2 cuvinte am de zis, dulce si adorabila! A ajuns putin mai repede, ma suna daca poate sa vina, o primesc cu drag, foarte frumoasa la fata si la corp. Nu zic prea multe, decat ca o recomand si as tine-o doar pentru mine  :blushing2. Asi chema-o zilnic daca m-ar tine buzunarul. 

Link spre comentariu

M-a vizitat domnisoara, 2 cuvinte am de zis, dulce si adorabila! A ajuns putin mai repede, ma suna daca poate sa vina, o primesc cu drag, foarte frumoasa la fata si la corp. Nu zic prea multe, decat ca o recomand si as tine-o doar pentru mine  :blushing2. Asi chema-o zilnic daca m-ar tine buzunarul.

 

te pup :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...