Sari la conținut

Koncurs di Paste: vopsitu la oo !!!


Postări Recomandate

Vizitator allview1
Reputație: 0

OOuale lui cod' =))

neah! nu m-ai nimerit!;)

 

rujul il accept doar de pe buze! :))

Logic ... COD are un singur O

cod06ro are doi oo ;)

Trei dacă pui si 0. :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pfff

ca in bancul cu dracu sef care a prins niste amarati. le-a zis ca ii elibereaza daca au ceva ce el nu are.

eh, unul din ei i-a zis dracului ca are acasa la frigider Coaiele lu` Mahomed. dracu: si eu le am!

 

hai las-o ba! Mahomed a avut 4 coaie?

 

deci ma rezum la doo oo si imi exprim dorinta de a ramane nevopsite!

cele vopsite au tendinta de a face cioca-boca! :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

E, așa da. Bravo !  :hihat Ce e mai sus de "capodoperele" înroșite a fost lăsat dinadins nerujat, ca să se asorteze "uMpic" cu bulinele lenjeriei, nu? :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Draji colieje si colieji...

 

Ku tăti ka sarbatorili pascale nu sor tierminat...moi ie ink pastili blajinilor, sfînta inaltari tat ân paşti ie...am sa ânchei pientru acest an koncursu di vopsitu oolor !!!

 

Cum io am lansat koncursu...io lam promovat...io decid cini o cîştigat !!! Aşadar...

 

MENȚIUNE !!!

 

13cunilingus...ku ali lui pozi ku fata ku oo di plastic !!! Felisitari la iel si multumiri pientru partisipare. Better luck next time. :)

 

LOCUL III !!!

 

lazy...ku fabuloasa poza ku ou cari iese din pizda !!! Asa pizda sa tat ai. Nu moi trebe sa fuji la supermarket diminiata cind iubi vria omleta !!! Bravo lazy !

 

Locul II !!!

 

larisssa...si oole majenta !!! Frumoasi poze, ku sclipisi...ku akțipildi...ar fi fost premiu ântîi dak oole lu Bugu nu ierau dija pria clocite di anu tricut ! Felisitari !

 

Ttttttrrrrrrrrrrŕrŕrrrrriiiiiiiiimmmmm pim pim.......

 

LOCUL I....si premiu ciel mari...

 

Cristina Cristinuța...ku a iei Durdulă (ciemi plaşi cuvîntu asta) pientru pozili di mari artă prezentati noua aci pi Nimfo !!! Maxime felisitari fată pientru marili premiu, iesti o artista la vopsitu oolor lu Babayu ! Am obsiervat tehnica...sinşier...am ramas ku gura căscată !!!

 

Va multumiesc pientru partisipari ! As dori sai multumiesc lu justlove pientru bagari ân siama, lu corinavip pientru pozika secsi, lu cartier must...dar moi alies si moi alies...doriesc sai multumiesc lu Babayu, Alibabayu si Johnnybravonuştucît !!! Monumiental !!!

 

Drajii miei băeți...cînd traiu greu va apasa...si o zdrianta va moi da țeapă...nu oftați...nu suspinați...nu va ienervati si nu va întristati. Gînditiva ka se putia mult mult moi naspa...gînditiva ka putiati sa avieti o puțulica mica...ka alu Babayu. Ala adjevarat motiv di plîns si suspinat !!!

 

:)))))))))

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Multumesc pentru clasarea pe podium alaturi de cele doua doamne :hihat . Daca ma gandesc bine, locul 3 e cel mai avantajos. Tinand cont de pozitia mai joasa fata de celelalte locuri pe care stau premiantele, beneiciaza de ...privelistea corespunzatoare. Si apropo de ...perversitati de-astea...  anu'  viitot, de Pasti,  tema concursului poate fi " iepurasi perversi pe litoral"?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ooooo, dar vai! Sunt onorata! Am mana (si gura) de artista! Dar, my dear, ouale erau ale lui @insuficientul, manca-l-ar mama pe el ca tare mi-e dor de el p'aci!

Felicitari premiantei (si lui @babyul , evident, ca el e starul!)

 

Ps- argintul si aurul in aceeasi locatie, bata-ne-ar norocul de bunaciuni ce suntem!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dar, my dear, ouale erau ale lui @insuficientul...

Fataaa...ci gafa am fakut ! Putiam sa jur ka ierau oole lu Bugu...doar iel putia sa fii asa coios, ka sa nu zik coiot !!!

 

Scuzi Sufisentule...nice oo !!! :)))))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...