Sari la conținut

tel: 0753487258 ]


Vizitator guliver

Postări Recomandate

Vizitator guliver
Reputație: 0

Astazi am fost la aceasta leoaica cu scrie in evenimentul ,bruneta ,ochii albastri 1.85/28/55 ,locatia este pe langa Piata Nicolina are o camera pretul e 70 nr. si ora 130 in ron.ajung la ea ,intradevar are 1.85 ,niste ochii albastri frumosi foc ,parul pana la umeri ,o fata putin lunguiata in general frumusica ,corpul proportionat frumos ,e zambareata ,pisicoasa ,e dulcica . Incepem actiunea ea cu pupaturi pe tot corpul in afara de gurita[cum fac toate ] si incet ,incet ajunge jos la melesteu se ridica imediat ,oralul il face si neprotejat in functie de client il absoarbe bine in gurita ,adanc,linge cu grija fara maini ,cam dupa 10 min pune balonasul ,se urca ea deasupra si da se onduleaza frumos ,dupa cateva minunte zici sa o facem cu eu deasupra si dau sidau cand aproape sa termin ,zic sa o facem si capra eeeeeeeeeeeee aici se implica si ea da contre dau si eu da si ea pana termin in balonas .In general o experenta frumoasa cu o femeie frumoasa si experimentata NOTA 10 pentru mine . aaaaaaaaaa am u itat nu are baie totul se face cu servetele umede

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat si eu aceasta domnita azi.

Am sunat, i-am spus domnitei ca ajung in 1h, am ajuns in nicolina in aprox 1h...sun....si-mi inchide...astept cateva min...sun iar...la fel...decid sa mai astept cateva minute , intr-un final raspunde, ma pofteste sus, locatia e o camera de camin, fara baie...doar cu o chiuveta in camera...erau doua domnite acolo..una ceva mai in varsta si un mai tinerica, blonda cu parul pana la umeri..ma intreaba cu cine raman, o aleg pe cea mai tanara...

 

De aici incepe o experienta total neplacuta, si tind sa cred ca userul de mai sus ori face reclama ori a fost la alta fata...cu toate ca locatia, nr de telef si partial descrierea coincid.

 

Ok, fata e intradevar cu parul pana la umeri dar are maxim 1,73 si probabil 90kg, fara sa exagerez...e MARE.

Hotarasc sa stau datorita topicului de mai sus, fumez o tigara, aleg un numar...

Fata de dezbraca...mentionez ca e grasa peste tot, nu doar are burtica...nu era epilata prea curand si nici f curata nu cred ca e datorita faprului ca NU ARE BAIE si intre clienti tot ce poate folosi sunt doar ceva servetele umede.

 

Ok, incepe cu un oral prost, mai mult laba decat oral, fara incercari de deep, fara nici un fel de atentie spre alte zone...dupa care vine intrebarea GENIALA din partea ei: - Auzi...da tu-ti dai drumu` greu? ca nu avem decat 20 minute (fumasem inainte o tigara...adica vreo 5 min...pana s-a dezbracat etc..probabil in viziunea ei mai aveam vreo 5 min)

 

Ok, hai sa incercam normal...misionarului...sa termin si sa plec de acolo...dar din nou, surpriza...fata e suficient de masiva incat sa nu poata sa-si desfaca picioarele destul de bine...iar pasarica ei(daca se poate numi asa) e atat de umflata (grasa, nu umflata din alte cauze) incat aproape nu se vedea mare lucru...

 

Zic sa incerc un doggy ... descopar si faptul ca e mai larga decat gaura canal....iar privelistea apropape horror (nerasa de muuult, cosuri, shunci etc)...

 

Termin mai mult in scarba...ma sterg cu un servetel umed...fata ma invita sa ma spal in chiuveta...lucru care mi se pare urat de tot avand in vedere ca avea si ceva pahare pe acolo... ma imbrac si plec bucuros ca am scapat...dar cu 70 de lei care mai-i bine-i dadeam unui cersetor sa-si ia votca...

 

Note:

 

GFE: 0 (as zice cu minus dar nu se poate)

ORAL: 2 (daca nevasta-mea ar face asa ceva jur ca m-as apuca de batut femei)

NORMAL : 2 (lat cat de grasa e ...nu se vad nici labii nici nimic...doar par ...plus ca sta f prost cu flexibilitatea)

ANAL: nici nu ma gandesc ca cineva ar da la gaura aia cu par

LOCATIE: 1 (fara baie, o canapea mica mica ca la cat de mare e fata nu incapea intinsa pe ea)

 

Concluzie: fugiti fratilor, chiar si cei ce prefera fete mai grasute/grase , fata asta are impresia ca e vreo superdiva cand nu e decat o balena esuata, e chiar mai naspa decat colega fetei de pe strada Rozelor.

 

Sper ca in topicul de mai sus sa fi fost vorba de colega ei...pt ca altfel e o mare minciuna (cu toate ca nici colega ei nu are 1,85 nici in visele ei, are tot 1,70)

 

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator guliver
Reputație: 0

revin cu cateva detali[moshion] nu fac reclama nimanui ,eu am vrut sa vad daca intradevar are 1.85 si dupa mine are peste 1.80 ,cred ca are peste 30 ani era bruneta cu ochii albastrii ,parul negru putin carliontat greutatea dupa mine cred 65kg-70 kg si era singura ,ea a zis ca nu face zi de zi ,era curata ,parfumata,rujata rasa nici un firicel de par

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat azi din nou locatia din nicolina, cu gandul sa dau de domnisoara descrisa de cel ce a deschis acest topic.

Sun,ajung la locatie, urc sus, dau de domnita citata in primul post...

Ca descriere fizica, d-ra are cam 1,70 (eu am 1,75 si eram ceva mai mare ca ea) ...fara tocuri..cam la un 60-65 kg...corp frumos...sani un pic lasati, se vede ca a nascut...un fund demential... ea zice ca are 28 de ani, eu sunt sigur ca are 33-35...

 

Primul lucru care-l pot spune e ca e f f f grabita...eu nici nu apucasem sa-mi dau tricou` jos ca ea era deja gata sa se urce pe mine...

Am inceput cu un oral...la fel in graba....i-am zis sa treaca deasupra...se misca bine dar din nou...se grabeste...am trecut in mama iedului si am terminat in balonas.

Cand am iesit de acolo...am aflat motivul pt care se grabea...mai era un confrate la usa :))

 

Note:

GFE: 2 - parca pierdea trenu`

Oral: 2 - mai aveam un pic si-mi lua foc...parca aprindea focul in stilul bear grills

Normal :7 larguta...se misca binisor...pacar ca te fute ca masina de cusut

 

Pacat de corp, merita luata doar cu ora... eu voi reveni sa vad cum se poarta cand nu e coada:))

 

Spor la futut!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator guliver
Reputație: 0

salutare am fost din nou la aceasta domnita am stat un nr.70 ron ce sa zic ,inceput cu un oral neprotejat incet ,incet pana se ridica melesteul ,pune balonasul si te intreaba cum sa o facem si zic pe la spate ,si dau si dau ,da si ea din cand in cand zice sa imi dau drumu ca mai asteapta alcineva [urat din partea ei se grabeste ] ca note ce sa dau oral slab si incet 5 normal bine 7[daca nu sar grabi ar fi mai mare nota] sa mai revin la ea NU CRED

Link spre comentariu

Vizitator veris2
Reputație: 0

Am fost si eu la aceste domnite. Sunt doua una bruneta cu parul lung, ten alb, care este mai inalta (cam 180) si slaba (cam 50-55kg) si una cu parul vopsit, ten mai inchis, tuns mai scurt care e mai mica (cam 160) si mai grasuta (cam 80+ kg). Bruneta are bine peste 30 de ani cealalta e posibil sa aibe 28 de ani. Am ramas cu cea mai plinuta (parea mult mai comunicativa si asa a si fost). Cum ziceam este mica de statura si mai grasa, sanii medii lasati si destul de plini. A inceput cu un oral destul de ok, adica nu era laba, cu lins oo si supt destul de frumos. Fiind pe fuga am trecut la normal. Am preferat mama iedului si nu mi-a parut rau. Privelistea e frumoasa. Are un fund placut si merge bine in pozitia asta. La normal se implica cat de cat, mai da contre mai geme (fals). Eu unul o sa revin si pentru colega ei. Per ansamblo o experienta OK si fetele par comunicative si deschise. Se poate cu ambele :D. Locatia e aceeasi camera de camin.

Ca si note:

Locatia - 7

Oral - 8

Normal - 8 e destul de larga.

Tarifele aceleasi 70 numarul, 120 ora

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...