Sari la conținut

Locație Botoșani


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Neserioasa...am stat 30 minute vrajeli..facut rezervare...ca mai dureaza...e pisa pe facut bani..nu e corecta..

Buna !! Nu sunt neserioasa , mi-ai dat sms si ți-am zis ca aștept confirmare telefonică cu 10 minute înainte de a ajunge la mine! Mai sunat ca ajungi in 2 min la care eu nu eram pregătită si ți-am zis daca îți mai dorești va trebui sa ast 20 de minute ca sa termin de mancat si sa ma pregătesc !! Îmi pare rău de neînțelegeri!! O seara plăcută !!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Salutare.Astazi la primele ore am avut placerea de a o cunoaste pe Jojo ,stabilit cu progamarea din timp si un plus ca ne-am cunoscut pe forum si ne stiam,a fost usor cu programarea si respectata din partea ei,mai greu cu camera dar ne-am gasit  :laugh2 .

Despre Jojo ce pot spune (exact ca in poze)inalta ,atletica,frumos aranjata cu o lenjerie intima neagra, amabila,nu sta geana pe ceas,schimbat toate pozitiile posibile urmat de un 69 cu CIM.

Locatie 9Pensiunea Bianca

Aspect: 8 26 ani ,cam 1,70m,50kg, slim la corp ,vopsit bruneta cu o tunsoare COOL ,subtirica,sanii mari lasati ,fund futabil,pasarica frumusica si stramta.

Oral: 8 neprotejat,soft,atentie la zone,muleaza bine buzele ..,CIM bestial combinat cu 69

Anal: nu am incercat

Normal: 9  ,se implica in orice pozitie ,,se lubrifiaza,gemete,stramta o simti bine,sare binisor,tine ritmul cu tine,in doggy se onduleaza..

GFE: 7 un pic pisicoasa,fara mangaieri,fara pupaturi.

Atitudine: 9 comunicare buna,foarte amabila,zambet dragut ,nu sta geana pe ceas,nu te grabeste,se implica.

Igiena: 9 fara mirosuri stranii,curata,epilata,a mers la baie dupa partida,sters cu servetele

Cadoul: 150 ron dtd- 20 min o finalizare + 50 CIM ,platit la inceput ,ca prestatie si timp petrecut multumit.

Concluzii:  Recomand celor cu bun simt, o fata complexa ,joviala si cu respect ,o experienta placuta,de revenit .Cu respect

post-100559-0-58618400-1491471418_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Salutare.Astazi la primele ore am avut placerea de a o cunoaste pe Jojo ,stabilit cu progamarea din timp si un plus ca ne-am cunoscut pe forum si ne stiam,a fost usor cu programarea si respectata din partea ei,mai greu cu camera dar ne-am gasit :laugh2 .

Despre Jojo ce pot spune (exact ca in poze)inalta ,atletica,frumos aranjata cu o lenjerie intima neagra, amabila,nu sta geana pe ceas,schimbat toate pozitiile posibile urmat de un 69 cu CIM.

Locatie 9: Pensiunea Bianca

Aspect: 8 26 ani ,cam 1,70m,50kg, slim la corp ,vopsit bruneta cu o tunsoare COOL ,subtirica,sanii mari lasati ,fund futabil,pasarica frumusica si stramta.

Oral: 8 neprotejat,soft,atentie la zone,muleaza bine buzele ..,CIM bestial combinat cu 69

Anal: nu am incercat

Normal: 9 ,se implica in orice pozitie ,,se lubrifiaza,gemete,stramta o simti bine,sare binisor,tine ritmul cu tine,in doggy se onduleaza..

GFE: 7 un pic pisicoasa,fara mangaieri,fara pupaturi.

Atitudine: 9 comunicare buna,foarte amabila,zambet dragut ,nu sta geana pe ceas,nu te grabeste,se implica.

Igiena: 9 fara mirosuri stranii,curata,epilata,a mers la baie dupa partida,sters cu servetele

Cadoul: 150 ron dtd- 20 min o finalizare + 50 CIM ,platit la inceput ,ca prestatie si timp petrecut multumit.

Concluzii: Recomand celor cu bun simt, o fata complexa ,joviala si cu respect ,o experienta placuta,de revenit .Cu respect

attachicon.gif5052.jpg

Mulțumesc frumos !! 😘 Te mai aștept cu mare drag si cu alta ocazie !! O zi buna !!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

150 RON finalizarea normal protejat , oral neprotejat

250 RON 1 h (2 finalizări ) normal protejat , oral neprotejat

Ca si servicii extra accept :

Finalizare orală ( +50 RON )

Finalizare faciala ( +50 RON )

Anal ( in funcție de mărime ) ( + 50 RON )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...