Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ANA, 19 ani, miniona tanara cu pofta de amor, te invit alaturi de mine sa petrecem momente magice intr-un ambient discret si curat, ofer companie intima, oral, normal si alte mici fantezii,

 

Tarif: 50 lei finalizarea sau 100 de lei ora.

 

Locatia: vis-a-vis de mall Vitan. Mai are o colega pe care am vazut-o la plecare. La fata colega mi s-a parut mai draguta.

 

Cred ca are vreo 25 de ani. Fundul este frumusel, sanii destul de tari. La fata nu e vreo mare frumusete insa e draguta. M-a asteptat imbracata in blugi si intr-un maieu. Dintii nu i-am vazut si in clipa asta cred ca nu prea are(zambeste doar cu gura inchisa, nu i-am simtit pe junior si nici nu face FK). Are probleme in a pronunta cuvintele, in mod special "cinci".

Serviciile prestate: normal protejat si oral protejat(neprotejat doar in functie de igiena clientului, asa cum spune ea).

 

Dupa cateva cautari am ajuns la domnisoara. Am sunat pe la 18:15 si mi-am facut programare in jumatate de ora. Mi-a spus la telefon ca locatia este vis-a-vis de Mall Vitan, langa o terasa al carei nume nu il mai tin minte si ca face oral neprotejat in functie de igiena. Ajunga langa terasa respectiva, sun si ma indruma catre apartamentul aflat la scara 2 a primului bloc de pe straduta respectiva. Urc si imi deschide usa fata din poze. Fiind nehotarat daca vreau o finalizare sau o ora mi-a specificat ca vrea banii inainte asa ca am luat o finalizare apoi am cazut de acord ca pot prelungi cu conditia sa platesc tot inainte.

Intreb daca pot merge la baie sa ma spal putin si a fost foarte surprinsa ca am cerut acest lucru, Baia este curata insa un singur gel de dus, 3 sferturi gol si multe recipiente goale. Prosopul a fost uscat si curat.

Intru in camera si incepem sa ne dezbracam. M-am gandit ca a fost deja la dus din moment ce ma anuntasem cu jumatate de ora inainte si imi spusese la telefon ceva de igiena. Ii spun ca vreau 69 si ia pozitia. Am renuntat imediat pentru ca avea un gust nasol(de acru?) si am gasit si resturi de hartie igienica(cred ca asta era).

Intre timp m-am uitat prin camera si i-am observat chiloteii care erau gri(candva cred ca au fost albi).

Oralul l-a inceput cu prezervativ iar dupa ce a vazut ca nu merge a scos un servetel umed si mi-a sters juniorul pentru a face fara(serios? eu abia am iesit de la dus si imi dai de inteles ca igiena mea lasa de dorit, in timp ce pasarica ei are hartie in ea...)

 

Si acum am avut aceeasi problema ca data trecuta: mi se scoala dar moare imediat.

 

Nu pot da note pentru oral si normal pentru ca nu prea e posibil din moment ce nu am putut presta.

Locatie: 7 - baie mare si curata, pat solid insa cearceaful de pe pat nu stiu cat de des este schimbat(lasa prezervativele folosite pe pat, servetelul cu care m-am sters, la fel, mi-a zis sa il las pe pat)

Igiena: 2 - pasarica avea un gust urat, si dupa ce m-am jucat putin cu degetele pe la ea am gasit si ceva alb, ca o bucata de servetel.

GFE - 2 - e prostuta

Totusi, din incercarea de normal pe care am avut-o cred ca ar fi ceva mai buna, gen 6-7 sau chiar 8.

post-39373-0-89683200-1349876599_thumb.jpg

post-39373-0-46437200-1349876600_thumb.jpg

post-39373-0-94222100-1349876600_thumb.jpg

post-39373-0-44259200-1349876601_thumb.jpg

post-39373-0-00790900-1349876602_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I had a very bad experience with this girl about 8 months ago. She let me come to Goga street and then when i arrived there she did not answer her phone anymore I waited about 30 min and called several times without success.

 

 

Am avut o experienta foarte proasta cu această fată de aproximativ 8 luni în urmă. Ea lasă-mă să vin la Goga din stradă și apoi, când am ajuns acolo ea nu a răspuns la telefon ea mai am așteptat aproximativ 30 minute și a cerut de mai multe ori, fără succes.

  • Like 1
Link spre comentariu

o stiu pe caprioara ,am fost ,corpul e de mare efect,sani,cur,tot ce vrei ,dar fata ei si modul de a vorbi mi-a inspirat o centurista umblata mult asa ca a primat instinctul de conservare si am ales-o pe colega care e mai curata si ceva mai isteata,chiar daca nu arata la fel de bine .si din recenzii trag concluzia ca am procedat bine.dupa ce am scapat pe gogu de povara si m-am dus in baia(curata apropo) pentru o spalare rapida si dupa inapoi in camera,in timp ce ma imbracam o auzeam pe tipa vorbind la telefon cu cineva spunandu-i ca mai asteapta un pe cineva,dar nu se mai duce in baie iar ,ultima spusa cu sictir si lene parca lesinata de prea multele deplasari intre dus si scaun.plus ca ea lucreaza si pe finalizare cu 50  si colega doar cu 100 pe ora,deci probabil preia din clientela cam toti cei care-s mai strigoi.mare atentie.nu recomand,colega ei mai merge dar numai daca nu iti plac tipele skinny sau daca vrei sa bifezi ceva o data cu prestatie bunicica si fara sa stai cu frica ca daca iti face oral neprotejat risti sa te trezesti cu carne de mici pe maciuca.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Are poze noi si alt numar de telefon. Pretul, 100 de lei cred ca este la ora.

 

PUSTOAICA, 19 de ani, pasionala si atenta mereu la dorintele tale, iti ofer sex normal in orice poz., oral si alte mici fantezii, poze noi, kiss,

 

Telefon: 0763248212

post-39373-0-04492100-1374696186_thumb.jpg

post-39373-0-88460400-1374696186_thumb.jpg

post-39373-0-99814400-1374696187_thumb.jpg

post-39373-0-71312700-1374696188_thumb.jpg

post-39373-0-30191800-1374696189_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SEX nebun, 19 ani, senzuala te astept sa te delectezi cu fructul interzis al placeri alaturi de o fata frumoasa. Nu ma intreba de poze, vino si convinge-te 

Tel: 0763.248.212

Halat: 100 LEI (cred ca ora)

 

Navigand pe AT in cautare de noi si interesante variante, am avut placuta surpriza sa regasesc o domnisoara pe care acum 2 ani de zile o vizitam cu mare drag dar care pentru o perioada a disparut din peisaj ... sau s-a afisat sub alta forma :) Locatia ei atunci se afla pe Mircea Voda in ultimul bloc pe stanga, cand mergi dinspre camera de comert catre intersectia de la timpuri noi.

 

La momentul respectiv domnisoara, pe numele sau de scena Roxana, presta oral (la prima vizita protejat, insa de la a doua vizita se putea si neprotejat cu finalizare corporala), normal protejat. Ceea ce ma determina sa revin la ea de fiecare data era raportul calitate/pret. La pretul de 50 lei finalizarea aveai parte de o domnisoara miniona, maxim 1.65, cuminte, docila, ascultatoare, care chiar se implica si punea putina pasiune in ceea ce facea. Era incepatoare si asculta cu interes orice sfat sau indicatie ii dadeai.

 

Doar doua aspecte tin minte ca m-au nemultumit la momentul respectiv:

La o vizita m-am intalnit in holul apartamentului cu paznica ei, o doamna in varsta de etnie, dar care a vorbit foarte politicos cerandu-si scuze ca iesit din camera si care s-a asigurat ca m-am simtit bine si ca revin.

SI al doilea lucru faptul ca acum 2 ani domnisoara exceptand faptul ca te intreba daca este bine ce face, era foarte foarte foarte muta, vizibil destul de prostuta si era clarca subiectele in comun cu ea erau limitate ... sau inexistente.

 

Astfel ca, raportat la vizitele mele de acum 2 ani de zile:

Oral: 7-8 ajutat de mana, la indicatie cu atentie la zonele adiacente

Normal:7-8 foarte stramta si se lubrifia natural

Anal: nu presta atunci .... ar fi dragut daca ar fi inclus asta in meniu intre timp

 

Am sa mai merg sa vad care sunt schimbarile, pana atunci daca a fost cineva intre timp, astept cu interes niste pareri.

 

Am inceput topic nou pentru ca am cautat pe forum dupa numarul de telefon din anunt si nu am gasit nimic.

post-68031-0-63845500-1378687416_thumb.jpg

post-68031-0-06214100-1378687417_thumb.jpg

post-68031-0-72746400-1378687417_thumb.jpg

post-68031-0-16791300-1378687418_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...