Sari la conținut

La doamna x a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Izoleaza-te si testează-te. Și nu o mai "arde" pe net cu multe jigniri la fiecare postare. Nu mă cobor la nivelul tău intelectual. Te las să te cerți si cu alții. O zi sănătoasa iți doresc!

oare câte studii, ai tu mai multe decât mine?! Pe bune. Poți răspunde de nivelul tău de intelectualitate, ma ridicat decât al meu? Poți răspunde?
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

oare câte studii, ai tu mai multe decât mine?! Pe bune. Poți răspunde de nivelul tău de intelectualitate, ma ridicat decât al meu? Poți răspunde?

Ai mare dreptate. Nu mă pot ridica la nivelul intelectual al unei individe care, în doar 4 propoziții, face 4 greșeli gramaticale.

Mai bine du-te și te testează de Coronavirus !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ai mare dreptate. Nu mă pot ridica la nivelul intelectual al unei individe care, în doar 4 propoziții, face 4 greșeli gramaticale.

Mai bine du-te și te testează de Coronavirus !

eu zic sa te testezi tu de coronavirus și sa nu mai recomanzi la alții. Cu ce e mai presus, sau mai jos Spania de România, sau invers? A? Unde vezi greșelile gramaticale? A? Și nu miai răspuns la întrebare. Spune ce studii ai
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Ți le-am subliniat mai sus în postarea nr 1009.

Vezi recomandarea de mai jos a Grupul de Comunicare Strategică al Guvernului României.

Pun punct aici conversației noastre. Noapte bună !

https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTA2dHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMjAl/MkYwMyUyRjExJTJGMTE2OTMyNV8xMTY5/MzI1X3pvbmEtcm9zaWUuanBnJnc9ODAw/Jmhhc2g9NWFkZGMxNmU3ZTQ2NzY2ZjE1ZTdjYzE0ODMyODdmZmY=.thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ți le-am subliniat mai sus în postarea nr 1009.

Vezi recomandarea de mai jos a Grupul de Comunicare Strategică al Guvernului României.

Pun punct aici conversației noastre. Noapte bună !

https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTA2dHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMjAl/MkYwMyUyRjExJTJGMTE2OTMyNV8xMTY5/MzI1X3pvbmEtcm9zaWUuanBnJnc9ODAw/Jmhhc2g9NWFkZGMxNmU3ZTQ2NzY2ZjE1ZTdjYzE0ODMyODdmZmY=.thumb.jpg

știi ceva, ești un idiot irecuperabil, team întrebat studiile.
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ți le-am subliniat mai sus în postarea nr 1009.

Vezi recomandarea de mai jos a Grupul de Comunicare Strategică al Guvernului României.

Pun punct aici conversației noastre. Noapte bună !

https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTA2dHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMjAl/MkYwMyUyRjExJTJGMTE2OTMyNV8xMTY5/MzI1X3pvbmEtcm9zaWUuanBnJnc9ODAw/Jmhhc2g9NWFkZGMxNmU3ZTQ2NzY2ZjE1ZTdjYzE0ODMyODdmZmY=.thumb.jpg

știi ceva, ești un idiot irecuperabil, team întrebat studiile.
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

știi ceva, ești un idiot irecuperabil, team întrebat studiile.

Ce tot îmi arăți mie alea? Arătați le ție, aratale la alții care au muncit în străinătate, nu mi-e. Te am întrebat ce studii ai

Nu am fost în nici o China, ești idiot?

După ce că ești agramată ( se scrie mie, nu mi-e) mai ai și probleme de vedere.

Sau poate că citești doar ceea ce îți convine.

Scrie acolo: Recomandăm testarea pentru COVID - 19 ȘI la persoanele simptomatice care revin în România din următoarele zone în care au călătorit sau s-au aflat în ultimele 14 zile: Franța, Spania sau alte zone din Germania.

 

Ai fost în Spania și te-ai întors ieri în țară, dute-și te testează.

Prevenitiv pentru tine.

Și dacă îți pasă pentru sănătatea celor pe care îi întâlnești !

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

După ce că ești agramată ( se scrie mie, nu mi-e) mai ai și probleme de vedere.

Sau poate că citești doar ceea ce îți convine.

Scrie acolo: Recomandăm testarea pentru COVID - 19 ȘI la persoanele simptomatice care revin în România din următoarele zone în care au călătorit sau s-au aflat în ultimele 14 zile: Franța, Spania sau alte zone din Germania.

 

Ai fost în Spania și te-ai întors ieri în țară, dute-și te testează.

Prevenitiv pentru tine.

Și dacă îți pasă pentru sănătatea celor pe care îi întâlnești !

testează tu, ca iei legătura cu femei de moravuri ușoare, nu eu. Hai basti in coliba ta
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Si daca ai fost, de mai multe ori, la distinsa Doamnă X, de ce nu ne-ai delectat cu nicio recenzie, din octombrie 2017 și până astâzi ?

pentru ca omul si a păstrat intimitatea, ca dealtfel toți ceilalți și le mulțumesc din suflet, ca nu au divulgat momente intime. Mulțumesc încă o data. Adevărați bărbați, adevărați gentelmani
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...