Sari la conținut

La doamna x a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cati ani are colega ta?si daca se poate si niste poze in sutien sa ne dam seama...

Si cum a spus colegu mai sus un pret pentru amandoua

Sau pretul tau care ar fi n+o?

Activezi si tu sau doar colega ta?

De ce nu încerci / încercați să o contactezi/contactați telefonic pentru a obține răspunsuri la întrebările voastre.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Bună seara dragii mei. Mi, - am schimbat ușor profilul de activitate și am în meniu diverse fantezii și fetișuri din cele mai ciudate. Puteți încerca orice fantezie trăsnit. Lucrez chiar și în cuplu. Ofer cele mai trăznite fantezii. Am și o surpriza foarte mare pentru submisivi. E în lucru și vreau s-o pun în aplicare cât de curând.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Da ne si niste exemple, starneste ne interesul!

Pai si care ar fi surpriza???in cuplu adica tu si un cuplu?

Daca va intereseaza serviciile / fanteziile DoamneiX de ce nu o apelati voi telefonic pentru detalii...eventual faceti si o programare daca sunteti interesati de oferta.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am fost acum o luna la dansa in vidin unde are locatia,nu vreau sa jignesc,nu spun nimic din rautate ci pur si simplu spun ceea ce a fost !

Urc sus ,ea fuma o tigare in acea bucatarioara si la picioare avea sticla de 2,5 litri de bere din care servea cu placere . Intram inauntru , doamna luandu-si berea dupa ea .

In momentul in care s-a dezbracat, dansa era neepilata pe picioare,la subrat si la "pasare".Nu as fi spus nimic daca era doar putin crescut..Era par in toata regula...Am optat pentru un oral + normal ,oral la care ii cadea din gura saliva apoasa in timp ce il facea (probabil de la bere) .Pozitii nu prea agreea sa schimbe si oricum era incomfortabil pe acea canapea stransa . Regret cei 100 ron aruncati pe apa sambetei ! In trecut cand era colega tinerica si bruneta,altfel erau serviciile ! Acum note : 

Oral - 4

Normal - 3

Aspect - 3

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am fost acum o luna la dansa in vidin unde are locatia,nu vreau sa jignesc,nu spun nimic din rautate ci pur si simplu spun ceea ce a fost !

Urc sus ,ea fuma o tigare in acea bucatarioara si la picioare avea sticla de 2,5 litri de bere din care servea cu placere . Intram inauntru , doamna luandu-si berea dupa ea .

In momentul in care s-a dezbracat, dansa era neepilata pe picioare,la subrat si la "pasare".Nu as fi spus nimic daca era doar putin crescut..Era par in toata regula...Am optat pentru un oral + normal ,oral la care ii cadea din gura saliva apoasa in timp ce il facea (probabil de la bere) .Pozitii nu prea agreea sa schimbe si oricum era incomfortabil pe acea canapea stransa . Regret cei 100 ron aruncati pe apa sambetei ! In trecut cand era colega tinerica si bruneta,altfel erau serviciile ! Acum note : 

Oral - 4

Normal - 3

Aspect - 3

Madame X e mai ceva ca ,,baba Cloanta''...Prin 2015 am vizitat-o si eu,nu  mi-a mai trebuit!Pe vremea aia  si-o tragea cu 50 de lei(doar oral, ca as fi stricat mandrete de pula pe pizda ei obosita si paroasa),din cate spui tu,a schimbat tariful,insa nu si metehnele...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...