Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Salutare,

 

   Am fost in cele din urma la acest salon. Fetle care apar pe site-ul "http://www.lamour-masaj-erotic.ro" nu au nici o legatura cu realitatea, asa ca din start dau nota 1 acestui salon, ma rog, sa prezint faptele

 

   Sunat cu 30 min inainte si facut programare .... au fost 3 fete, am aleso pe Beatrice, nu neaparat ca ar fi frumoasa, dar din cauza lipsei de lumina, nu am vazut bine ce aleg  … oricum optiunea era o negresa din ferentari cu 15-20 kile in plus si inca ceva, la care nu m-am putut uita desi nu era prea multa lumina ....

 

   Salonul est pe strada Vasile Lascar, cum iesi de pe Batistei, faci la stanga, iar ca locatie, intuneric total inauntru, iar la baie vopse scorojita pe la usi si pun pariu ca dusul nu a fost curatat niciodata. Camera a parut ok (intuneric total si aici) prosopul mirosea rau a detergent deci presupun ca era curat.

 

   Asadar, Beatrice, o fatuca pe la 22-25 anisori, micuta de statura, sanii mititei dar tari, a parut o alegere buna pana la plecare cand m-a condus, a deschis usa, a intrat lumina in hol ... si ... surpriza .....  mi-a parut rau ca am stat  .... aiurea ... mai bine nu ma conducea ... in rest ca comportament a fost ok, nimic de reprosat, a urmat instructiunile intocmai cum am cerut, a stat la sfarsit pe spate si a acceptat un futut intre tate fara comentarii gen sa am grija sa nu-i dau pe fata , chesti dastea ... aici ii dau un 8 pentru serviciul prestat … singurul ei dezavantaj sanii sunt mici si ca are adaos pe la sunculite si cur

 

  Masajul de relaxare, nimic special ... frecangela pe spate si pe bulane ...

 

  De la inceput am dat 100 Ron pentru sedinta, iar la sfarsit cred ca a uitat macar sa ma intrbe daca vreau restul (nu ca l-as fi luat) .. .da ma rog ... gestul conteaza.

 

  Tarifele salonului: Masaj 1 h = 85; 2h = 130 sau cel putin asa am inteles.

 

Nota Curatenia : 5 (la baie ar trebuii sa dea cu dezinfectant si sa curete dusul care-i unu mai special fiind foarte mare si ai senzatia ca nu au facut curat niciodata acolo)
Nota Beatrice (Aspect) : 7
Nota Masasj Erotic : 8 (nu a comentat)
Nota Masaj Relaxare : 8

 

La sfarsit:

   Am intrebat din curiozitate daca presteaza si servicii suplimentare ... raspuns NU

   Nu recomand salonul in primul rand pentru ca fetele de pe site nu au nici cea mai mica legatura cu realitatea  (departe rau) ... apoi ... ai senzatia ca intrii intr-o casa de pe Str. Stefan Furtuna, nu-i la fel ca acolo, dar am ramas cu senzatia ...

   Datorita faptului ca nu mai gasesc un salon in care totul este Ok. cred ca-i timpul sa ma reantorc la dame de companie .. pacat...

 

 

Cu respect ,

Mafci

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In a Hole
  • Oras:In a Hole

De-a lungul timpului m-am ratacit si eu de cateva ori pe la acest salon. Desi este plasat relativ convenabil, destul de aproape de centru dar nu foarte la vedere, faptul ca se afla intr-o cladire interbelica (posibil sa aibe si bulina), ca nu s-au facut imbunatatiri de nici un fel si faptul ca fetele care presteaza pe acolo par de calitate indoielnica, te fac sa nu devii client fidel al stabilimentului.

 

Pozele de pe site sunt reale, dar ale "vedetelor", stele de mult apuse, maseuze care au avut ceva succes la acest salon. O pot recunoaste pe Monique, care facea un masaj erotic cu foarte multa pasiune, ziceai ca esti cu prietena cea virgina din liceu, dar care a disparut de vreo 3 ani si nici nu i-am mai dat de urma. (Apropos, daca are cineva date sunt mare amator sa o reintalnesc). De asemenea o recunosc si pe Erica, o pustoaica slim, foarte jucausa, cu care am fost acum aproximativ trei luni si pe care este posibil sa o mai gasiti inca.

 

In rest, asa cum a spus si colegul de mai sus, sunt fete de umplutura, care ori sunt uratele ori nu le au cu masajul erotic.

 

P.S. In incinta salonului nu se poate si nici nu se permite nimic altceva decat masaj dar daca faci click cu vreuna dintre fete poti incerca mai mult daca o ceri la hotel.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la acest salon acum aproximativ 3 saptamani. Initial am sunat pentru Jess, o mulatra care apare pe site. Mi s-a spus ca nu mai lucreaza acolo, dar ca le voi gasi pe restul fetelor. Pozele aratau foarte bine asa ca am facut programarea.

Dupa ce m-am plimbat vreo 20 de minute prin zona ca sa gasesc un loc de parcare, am ajuns la "locatie" (o cladire veche de prin anii 20 - 30), am sunat la interfon si am inceput sa urc putinele scari pana la mezanin. Fiind 2 usi am facut o pauza sa ma orientez la care sa sun, moment in care iese vecinul. Se uita la mine, zambeste, si imi spune "Acolo e". Aratand spre usa de langa apartamentul lui.  :angry: Deja deranjat, intru in apartamentul cu pricina unde sunt intampinat de doua conlocuitoare (absolut nici o legatura cu pozele de pe site), una la vreo 40 de ani, si una la vreo 35. Am refuzat (frumos, zic eu) si am plecat.

 

Nu recomand sub nici o forma.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

(ian 2016) salut, am visitat salonul L’amour pe str. Vascar, este un bloc veche si urut.

Locatia este intr un apartament la etaj 2 sau 3

 

A fost o singura fata… asa am ales Raluka J. Frumosa cu par lung, inalta, este foarte simpatica si de treaba.

No sex, no kiss, dar masaj erotic bine facuto, fata se pricepe.

 

Camera lasa de dorit, o salteaua pe jos si niste tablouri tot pe jos.

 

Note:

 

Locatie: 4

Bai 7, apa calda cu dus mare

Fete disponibile: 1!

GFE: nu

Fata aleasa: 7

Masaj relaxare: 7

Masaj erotic: 7

 

Halat: 150 lei pentru aproximativ 60 minute door-to-door. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu merita,colegu'

Condițiile oferite de salonul respectiv sunt mizere.

Cladirea sta sa cada.

Bulina rosie este cat intrarea.

 

confirm! salonul este o mizerie si aici nu ma refer la cladire. fetele sunt PLINE iar masajul zero.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!

 

Manat de o inspiratie foarte proasta am fost zilele trecute la acest salon. Sincer am ajuns pentru ca vocea de la capatul firului parea ok. Mare greseala. Am mai fost acum o luna si ceva aici, dar am zis ca poate am fost subiectiv.

Ca locatie pe Vasile Lascar 35, langa cladirea UTI, bloc daramat. Partea cat de cat ok este ca se ajunge usor si poti si parca prin zona.

In schimb salonul arata groaznic. Cine l-a facut acum multi multi ani l-a lasat asa si de atunci cred ca nu au mai bagat nici 50 de bani ca sa il renoveze, si uneori cred ca nici ca sa il igienizeze.

Cand am ajuns era doua fete. Fizic relativ ok, dar plictisite maxim!

Prosop curat (aparent), dar baia sub orice critica. Cred ca o spala o data la o luna, si atunci, asa, in mare viteza.

Sunt trei tipuri de masaj: erotic, cu dus asistat si unul cica mai incitant. Ce m-a distrat este ca cel cu dus asistat nu implica participarea fetei, ci doar faptul ca sta cu tine in baie cat te speli :))))))). Halat la 100, 130 sau 150.

Am mers pe varianta de 150 pentru acel masaj puuutin mai erotic, dar a fost un fiasco. Nu detaliez pentru ca nu are rost. Oricum, fetele astea nu inteleg nici ce inseamna masajul, nici ce inseamna eroticul, si nici ce inseamna o ora in care teoretic ar trebui sa te faca sa te simti bine. Moment la care m-am intrebat de ce am mai venit, pentru ca si prima data a fost la fel.

In rezumat, nu va luati dupa site, pentru ca nu are legatura cu realitatea din salon.

A da, si sa nu uit, manelele erau la mare rang... rasunau prin toate camerele cand am ajus :))))

 

Va doresc sa aveti inspiratia sa nu ajungeti pe acolo !!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare!

 

Manat de o inspiratie foarte proasta am fost zilele trecute la acest salon. Sincer am ajuns pentru ca vocea de la capatul firului parea ok. Mare greseala. Am mai fost acum o luna si ceva aici, dar am zis ca poate am fost subiectiv.

Ca locatie pe Vasile Lascar 35, langa cladirea UTI, bloc daramat. Partea cat de cat ok este ca se ajunge usor si poti si parca prin zona.

In schimb salonul arata groaznic. Cine l-a facut acum multi multi ani l-a lasat asa si de atunci cred ca nu au mai bagat nici 50 de bani ca sa il renoveze, si uneori cred ca nici ca sa il igienizeze.

Cand am ajuns era doua fete. Fizic relativ ok, dar plictisite maxim!

Prosop curat (aparent), dar baia sub orice critica. Cred ca o spala o data la o luna, si atunci, asa, in mare viteza.

Sunt trei tipuri de masaj: erotic, cu dus asistat si unul cica mai incitant. Ce m-a distrat este ca cel cu dus asistat nu implica participarea fetei, ci doar faptul ca sta cu tine in baie cat te speli :))))))). Halat la 100, 130 sau 150.

Am mers pe varianta de 150 pentru acel masaj puuutin mai erotic, dar a fost un fiasco. Nu detaliez pentru ca nu are rost. Oricum, fetele astea nu inteleg nici ce inseamna masajul, nici ce inseamna eroticul, si nici ce inseamna o ora in care teoretic ar trebui sa te faca sa te simti bine. Moment la care m-am intrebat de ce am mai venit, pentru ca si prima data a fost la fel.

In rezumat, nu va luati dupa site, pentru ca nu are legatura cu realitatea din salon.

A da, si sa nu uit, manelele erau la mare rang... rasunau prin toate camerele cand am ajus :))))

 

Va doresc sa aveti inspiratia sa nu ajungeti pe acolo !!!

:laugh2  :laugh2  =))  =))  Cica te-asista la dus, sa nu te-mpiedici ! Doamne fereste asa ceva !

Ce nenorocire de salon bai fratilor !

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

 

Manat de o inspiratie foarte proasta am fost zilele trecute la acest salon. Sincer am ajuns pentru ca vocea de la capatul firului parea ok. Mare greseala. Am mai fost acum o luna si ceva aici, dar am zis ca poate am fost subiectiv.

Ca locatie pe Vasile Lascar 35, langa cladirea UTI, bloc daramat. Partea cat de cat ok este ca se ajunge usor si poti si parca prin zona.

In schimb salonul arata groaznic. Cine l-a facut acum multi multi ani l-a lasat asa si de atunci cred ca nu au mai bagat nici 50 de bani ca sa il renoveze, si uneori cred ca nici ca sa il igienizeze.

Cand am ajuns era doua fete. Fizic relativ ok, dar plictisite maxim!

Prosop curat (aparent), dar baia sub orice critica. Cred ca o spala o data la o luna, si atunci, asa, in mare viteza.

Sunt trei tipuri de masaj: erotic, cu dus asistat si unul cica mai incitant. Ce m-a distrat este ca cel cu dus asistat nu implica participarea fetei, ci doar faptul ca sta cu tine in baie cat te speli :))))))). Halat la 100, 130 sau 150.

Am mers pe varianta de 150 pentru acel masaj puuutin mai erotic, dar a fost un fiasco. Nu detaliez pentru ca nu are rost. Oricum, fetele astea nu inteleg nici ce inseamna masajul, nici ce inseamna eroticul, si nici ce inseamna o ora in care teoretic ar trebui sa te faca sa te simti bine. Moment la care m-am intrebat de ce am mai venit, pentru ca si prima data a fost la fel.

In rezumat, nu va luati dupa site, pentru ca nu are legatura cu realitatea din salon.

A da, si sa nu uit, manelele erau la mare rang... rasunau prin toate camerele cand am ajus :))))

 

Va doresc sa aveti inspiratia sa nu ajungeti pe acolo !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...