Sari la conținut

80 fin 150 ora sunama Andreea - [Podu Ros]


vankrast

Postări Recomandate

  • Oras:Iashington
  • Oras:Iashington

Eu am sunat ieri intre 18,30 - 20.30 de 5 ori pe ambele numere.dar din pacate telefonul inchis de fiecare data.M-ai incerc azi si daca nu reusesc sa dau de ea ma reorientez spre altcineva.

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei.

 

Fost, vazut, scuzat politicos, intors, plecat...nu pot sa fut asa ceva, nu ma coafeaza cu absolut nimic.

 

Locatie accesibila intre Cotnasi si Podu Ros.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Pe cei interesati va astep cu drag la mine program 10:00-19:00 sa aveti o zi placuta va pup ♥♥♥♥

Da cum sa nu trebuia sa ne vedem azi am venit si trebuia sa revin cu un telefon si ghici ce nu mai raspundea ba intra mesageria ba suna fara sa raspunda nimeni halal seriozitate

Link spre comentariu
  • Oras:Podu ros
  • Oras:Podu ros

Imi cer scuze dar eu nu lucrez non stop nu am un program fix. Inainte de toate incerc sa raspund la tel si sa fiu atenta cu cei care vor sa viba la mine. Eu nu chem pe nimeni aici si dupa sa nu mai raspund numai in cazul in care vine cineva neanuntat. Intotdeauna specific la tel sa ma sunati inainte cu 10-15 min pentru programare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am sunat ieri pe la ora 16 ,ai raspuns trebuia sa ajung in 20-25 minute ai fost de acord trebuia sa revin cu un telefon cand sunt in zona ce am si facut dar cum am spus ori mesageria ori suna fara sa raspunzi,nu a spus nimeni ca trebuie sa lucrezi non stop dar macar cu cei care ai vorbit la telefon precedent raspunde asa e de bun simt nimanui nui place sa vina degeaba

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...